Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Veřejná sbírka na záchranu psí smečky

Autor Téma: Veřejná sbírka na záchranu psí smečky  (Přečteno 1920 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

sos

  • Host
Veřejná sbírka na záchranu psí smečky
« kdy: 20 Březen, 2015, 19:22 »
https://www.facebook.com/events/1576915602593696/
Prosím pomozte změnit nejistou budoucnost mushera a jeho psí smečky.

Rodney Lovette, který u nás žije již řadu, se velikou nepřízní osudu dostal do téměř devastační situace. Původem je Američan, živil se jako paramedik a zachránil bezpočet životů, toto povolání je však velice psychicky náročné a tak se rozhodl změnit svůj životní styl a splnit si svůj největší sen – mít velikou psí smečku a věnovat se mushingu (závodům psích spřežení). Přestěhoval se k nám, do České republiky, kterou si záhy zamiloval. Získal zde řadu přátel, snaží se učit česky a považuje to tu za svůj opravdový domov! Jeho psí smečka má dnes asi 30 členů různého věku a považuje ji za svou skutečnou rodinu a udělal by pro ni doslova cokoli. I proto se na Vás obrací s prosbou o pomoc. Jeho hlavní příjmy vždy činily musherské závody, provozování psího spřežení pro turisty a přivydělává si i výukou angličtiny. Pro turisty je ale nejatraktivnější zimní období, kdy uhánějí za psy na saních.
Jak sami víte, poslední zimy byly bohužel na sníh velice chudé a tak rapidně poklesly i jeho příjmy. Do toho se nahromadila řada zranění jeho miláčků a jejich léčebné výlohy se vyšplhaly do desetitisícových hodnot. V současné době dluží za veterinární ošetření u svého veterináře přes 60 000,-. Z poslední doby můžeme uvést jako příklad zlomenou nohu u fenky jménem Bliss, náročnou operaci dýchacích cest (obrnu hrtanu) u šestitýdenního štěněte Calypso, tržné rány u vůdce smečky Talona, které vznikly proto, že lidé venčící své psy kolem jeho pozemku nerespektují vzdálenost a nechají své psy dráždit ty jeho, hnisavý zánět dělohy u zakladatelky rodu a skončilo to tříštivou zlomeninou nohy ani ne ročního štěněte jménem Mojo, které stále bojuje a je možné, že o nohu nakonec přijde.

Tato situace je pro mushera velice vážná, protože ošetřování takto zraněných zvířat vyžaduje nejen peníze, ale také čas, což Rodneymu nedovoluju se více pracovně vytížit, nemá dostatek schopných psů pro závody a tak veškeré vydělané peníze sotva pokryjí náklady na jídlo pro něho a jeho smečku a léčebné výlohy stále rostou… Tato situace je bezvýchodná a bez pomoci z vnějšku by se musel Rodney brzy rozloučit se svou rodinou, svými psy, a postupně je začít prodávat.

Žádáme Vás tímto tedy o pomoc, pokud můžete, pošlete třeba jen symbolickou částku, nebo se přijeďte proběhnout se psím spřežením.

Podívejte se také na jeho facebookové stránky - Rodney Lovette, kde ho můžete i přímo oslovit a podpořit.

Sbírka je zaštítěna organizací Dogpoint. Vše je legální a transparentní, informace najdete v odkazech níže.

PŘISPÍVAT MŮŽETE ZDE:
Transparentní sbírkový účet 2500279836/2010 (Fio banka)
Variabilní symbol 334
Účet je založený dle zákona o konání veřejných sbírek.

Veškeré odkazy a informace najdete zde:

http://www.dog-point.cz/verejna-sbirka
rodney.zerodc@gmail.com
https://www.facebook.com/RodneyLovetteVerticalLaunchRaceTeam?pnref=about.overview
https://www.facebook.com/rodney.lovette/about
https://life.indiegogo.com/fundraisers/1150315?fb_action_ids=10155195316790184&fb_action_types=og.shares