Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Sibiřský Husky dotaz

Autor Téma: Sibiřský Husky dotaz  (Přečteno 3065 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jirka Valko

 • Host
Sibiřský Husky dotaz
« kdy: 22 Březen, 2014, 15:22 »
Ahoj, mám prosbu, nemáte někdo fotku, nebo odkaz na SH HILUWAY New Mush? Je to Krycí pes. Děkuju moc Jirka Valko 8)

pespidipes

 • Host
Re:Sibiřský Husky dotaz
« Odpověď #1 kdy: 26 Březen, 2014, 18:23 »
Nedávno jsi psy z této chovatelské stanice hanil a nyní jím snad chceš krýt. :)  Zavolej Majce, řekne ti kde pes je.

Jirka Valko

 • Host
Re:Sibiřský Husky dotaz
« Odpověď #2 kdy: 26 Březen, 2014, 19:32 »
Zajímáš se o SH v širokém měřítku? Jestli ano, pak porozumíš, že jsem nikoho nehanil. Pokud se o SH nezajímáš? Pak nemůžeš pochopit, o čem jsem psal.

Jirka Valko

 • Host
Re:Sibiřský Husky dotaz
« Odpověď #3 kdy: 28 Březen, 2014, 18:46 »
Všechno co jsem psal, je naprostá pravda. Konkrétně jsem psal o Pablo av Vargevass. Pablo má v rodokmeni Sprintový typ SH. O tom, že to neni SH, jsem se nedohadoval, protože se o toto plemeno zajímám víc, než ostatní. Pablo je SH a mám to potvrzené i z míst nejvyšších. Pablo nebyl chován, aby nějak vypadal a ještě pracoval, ale čistě jen na práci a špičkový výkon. Na vzhledu ve Skandinávii nezáleží, alespoň ve většině případech. V dnešní době linie Vargevass odvádí spřežení na nejtěžších závodech světa. Víc psát už nebudu a rád si o tom i promluvím. Byl by to román na pokračování. Typ beru podle www. polardogs.org Tak se mějte a jestli chcete něco psát, či říkat jako já, tak se musíte taky něco o SH dozvědět, ale to není na mě, ale na vás. ;)

Jirka Valko

 • Host
Re:Sibiřský Husky dotaz
« Odpověď #4 kdy: 05 Duben, 2014, 16:51 »
A stejně něco napíšu. Právě jsem mluvil s Karstenem a původ má Igloo Pak. A před touto CHS se hluboce uklánim a byl bych moc rád, kdybych v dnešní době, mel SH čistě z jejich linie.  8)

Offline brzekm

 • ***
 • Příspěvků: 147
 • Karma: +10/-10
  • www.czechsilverstar.wz.cz
  • E-mail
Re:Sibiřský Husky dotaz
« Odpověď #5 kdy: 06 Duben, 2014, 20:40 »
Jen pro zajímavost Jirko, náš Cyr i Tim mají také předka z Igloo Pak ale až v -8. generaci zpět. viz předkové našich psů http://www.czechsilverstar.wz.cz/cyrpr.htm

Jirka Valko

 • Host
Re:Sibiřský Husky dotaz
« Odpověď #6 kdy: 06 Duben, 2014, 21:23 »
Čauky Martine, já znám tvoje Haskouny. Igloo Pak tam má asi každý. Já je mám ve třetí generaci zpět. Jde o to, že chci,aby SHK byl uznán jako chovatelský.Včera jsem byl na Husky vycházce a vše jsem si ujasnil. Jdu do toho a udělám vše, aby tomu tak bylo. Nemůžeme na to být v několika lidech a potřebujeme pomoc všech, co za to budou tzv, bojovat. Bez pomoci ostatních to nepůjde. Tato moje diskuse nakonec vedla k tomu, aby si lidi uvědomili původ SH. Nějak na to zapomněli. CHS Igloo Pak v roce 1929 měla i poněkud štíhlejší Haskouny. Já si myslím, že by se měli Haskounáři víc semknout a držet spolu. Vždyť Husky svět, je jenom jeden. Děkuju za tvůj příspěvek. Diskuse je o tom, aby se mohli lidi vyjádřit. Já jsem dostal spoustu mailů a zatím mě nikdo nic špatného neřekl, právě naopak. Je to o komunikaci, respektu a toleranci vůči jiným názorům. Hodně bych si přál, aby na Husky tábor dorazilo co nejvíce lidí a mi mohli taky s tim trošku hnout dopředu. Jestli se to povede, nebo ne, to se uvidí. 8)