Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Předvedení čelovek Fénix včetně dvoukuželové novinky v sobotu 7.-8.9. Dobříš

Autor Téma: Předvedení čelovek Fénix včetně dvoukuželové novinky v sobotu 7.-8.9. Dobříš  (Přečteno 1637 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Pořadatel - Michal Šefrna zajistil možnost předvedení a zapůjčení těchto oblíbených čelovek. Předvede David Hrubý - bude se stánkem k dispozici v sobotu od 16 hod a pak v neděli, má i několik čelovek přímo na vypůjčení do závodu. Čelovku budu mít pak i já, pro mushery výhodněji :)

K vidění bude i absolutní novinka - čelovka HP25, která spojením dvou různě zaostřených kuželů představuje fakt revoluční kousek
(známý dlouhý kužel s výborným dosvitem .. a hlavně široký kužel pro bezprostřední okolí. (Je to nesmírně příjemné, člověk nemusí otáčet hlavou, když chce něco pod nohama vidět, stačí se jen dívat očima.. to je třeba zažít :)
Oba kužely jsou nezávislé, tak jde nastavit celkem cokoli od čtení ve stanu, přes běžnou práci kolem psů až po jízdu.

Srovnání základních parametrů s se známou HP11 - http://www.mushgo.cz/mushing/hp25srovnani.jpg

Profi recenze od Bobeše (..to je ten svérázný kamarád, co se za 2 měsíce naučil "mašovat" tak, že jel Běleč mid s osmičkou a pak  Border s desítkou .. a dojel.. )
http://www.jahodapetr.cz/outdoor-testy-fenix-kronium.html
http://www.ckc.cz/Fenix-HP-25.html« Poslední změna: 06 Září, 2013, 18:47 od HelaL »