Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 193984 krát)

0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #375 kdy: 05 Březen, 2010, 18:52 »
Stoky,
nechtel sem ti uz odepisovat ale na ty tvé výmysly musim reagovat.Ja napsal "hnusnej registrák"????co me to podsouvas?jesteze sem chodi rozumni lide a prectou si ty starsi prispevky.nic takoveho bych nikdy nenapsal a ani jsem to nenapsal.ale dival sem se proc sem chodis ty.kdyz se to resilo akutne tak ses neukazal a po nejake dobe si sem prisel a zacal kydal spinu na jitku co zachranila pejska a stara se o dalsi hellerovo psy aby se meli uz dobre to od tebe sklidila peknou snusku ataku jen co je pravda.ten tvuj vzkaz cos ji tady napsal 4.2. jen svedci o tobe.jak muzes vedet jaky vede zivot ze pises ze nudnej a kvuli tomu to dela.ne kvuli pejskum ale kvuli peti inutam slavy.tohle je docela silny kafe i na mne.a pro sem chodis kdyz pak napises ze se budes bavit jen s lidma co nemaj cas sedet u PC,splaci hypoteku atd atd.precti si to nekdy po sobe.me kdyz zajima zachrana psu a i co se v tom pripade dal deje tak jdu na tyhle stranky.tebe to ocividne nezajima tak sem nechod a nepis.vypada to ze nemas co delat a jen vyhledavas jak nekoho napadat a urazet.tys snad byl v tom klenci?ze neveris mistnim co pisou.a v televizi nova to byla podle tebe jen objednana fraska a pejsci se maji u hellere jako v bavlnce?a jitka a dalsi si to jen vymysleji aby byli slavni?a ty tyrani psi neexistuji?takhle se navazis do lidi co se snazi pomoci.to nechapu?nebud tak zly...

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #376 kdy: 05 Březen, 2010, 19:03 »
a jeste kdyz si ty vzkazy od tebe precte jitka tak myslim ze priste uz zadneho psa nebude zachranovat kdyz uvidi co ma za to.to je tedy vdek.a takto budou asi to chapat i dalsi potencionalni zachranci.za dobrotu na zebrotu plati stale.ale ze to bude zrovna na techto strankach..jak se asi na nas budou divat ty ostatni pejskari po precteni tech tvych vzkazu.zvlast z dneska,vcerejska a toho 4.unora???zachrana psu a hledani jim novych a hodnych panicku je u tebe velka spina a pises ze nejde on pomoc psum ale o uplne neco jineho.a zastavas se zrovna helera a misto abys nabidl pomoc nebo se zajimal jak je pejskum tak jedine co te zajima je stav konta a rozdeleni penez.dost okate z toho kouka ze podeziras ty lidi tam a lidi z utulku ze si celou kauzu vymysleli kvuli penezum.a te slave...jedine co je od tebe hezke ze prejes klidny a zdravy zivot pejskum.ale po tom vsem cos napsal nejak nevim jestli to je mysleno uprimne...

svítiplyn

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #377 kdy: 05 Březen, 2010, 19:23 »
Podle sebe soudím tebe,že p.Stoklasa ;)
Asi něco o nudném životě ví.No, hold ty hypotéky.....
A kam se posílali peníze,to si stačí pořádně přečíst diskusi a ten kdo je poslal tak ten to ví.A ten co je neposlal ,tak tomu to může bej ukradený :-\

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #378 kdy: 05 Březen, 2010, 20:26 »
Milý Scoty,

Opravdu mě je úplně srdečně jedno co si myslíš, pomohl jsi asi tak stejně jako já.
Nejsi schopen zodpovědět, ani vyvrátit jediný můj argument.
Buďto se mnou pojď do otevřené diskuse a rozbij mé obavy a domněnky, odpověz na moje otázky, nebo se ztrať někam do zapomnění.
Takových tlučhubů jsem za život potkal tisíce.

Mimo jiné na toto fórum chodím, protože se tu rád potkám s kamarády. Můžu předávat dál svoje zkušenosti z mushingu, občas mám zájem o inzerci. Zajímají mě novinky z oblasti výživy a nejnovější tréninkové trendy.

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #379 kdy: 06 Březen, 2010, 07:57 »
Stoky, nevím jakým způsobem jsi "pomohl" v této kauze, ty.
Ale je jasný, že díky některým lidem se dostalo některým psům normálního zacházení. To že se najdou příživníci, to je všude a neuděláš s tím nic.
Trochu jsi mě rozesmál o urážení hellera  , takovýho člověka těžko urazíš.
Kolik platí NOVA za peprnou reportáž ?
 
PS : myslím si, že nemáš zapotřebí veřejně ze sebe dělat idiota  ;D
 
 

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #380 kdy: 06 Březen, 2010, 08:03 »
Můžu předávat dál svoje zkušenosti z mushingu, občas mám zájem o inzerci. Zajímají mě novinky z oblasti výživy a nejnovější tréninkové trendy.

 ;D  ;D   ;D a to je právě zásadní věc která tady chybí  ;D , můžeš mi prosím poslat nějaký zajímavý odkaz na nějakou novinku z oblasti výživy či nejnovějších tréninkových trendů, předem dík  ;D a těším se až večer naladím mushing

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #381 kdy: 06 Březen, 2010, 09:20 »
http://samota.mushing.cz/Tipy/Napajeni.html
http://samota.mushing.cz/Tipy/Postroje.html
http://samota.mushing.cz/Tipy/Scooter.html

Stále se řeší a diskutuje o časování různě složitých cukrů.
Dalším tématem, co se tu rozebíralo a bylo načato i ve Psích sportech, byly dvě odlišné metody tréninku.
Témata o tom, jaké vybavení používat, aby jste se cítily bezpečně, nebo nezranili psa se tu objevují co týden.
Helena nyní jedná s jistou firmou na testování jejich výrobků pro mushing, stejně tak jak jsme testovali nové postroje Manmat Lash. Pokud to klapne článek se objeví opět na samotě.

Miloši, opravdu nemám zapotřebí ze sebe dělat idiota. Z vlákna na pomoc psům se stalo vlákno na vyřizování účtů - to je fakt. Že tu jistí lidé lžou a není jim to blbý je taky fakt. Pokud je to někomu nepříjemné, že chci vysvětlení ať jednoduše napíše, že nemá zájem o tom se mnou diskutovat a hotovo. Dál se v tom rýpat nebudu. Taky nemám zájem o přiblblé příspěvky scota, svítiplyna a jim podobným. Mnohdy tito chudáci netuší, že se podle jejich IP zjistí, že se jedná o stejnou osobu.
Od začátku jsem apeloval na admina, že se tohle vlákno zvrtává, ať to utne. Nyní to došlo tak daleko, že se jedná o tom, zda tato diskuze bude jen pro členy s DID. To je dle mého názoru strašná škoda, protože o náš sport projevuje zájem stále více mladých lidí.

Za chvilku nakládám smečku a jedu na Horník, můžeme dát večer pivko a pokecat, nebo se uvidíme na Cakově.

Ahoj M.S.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #382 kdy: 06 Březen, 2010, 10:46 »
Naposledy upozorňuji že toto téma je určeno zejména k řešení pomoci psům. Ne polemikám kdo na co, jak a jak moc přispěl, nebo dokonce kdo je větší či menší blbec. To těm psům nepomůže.

Takže pokud ani toto poslední varování nepomůže, začnu uplaťnovat pro toto vlákno diskuze nepopulární a nedemokratické opatření.

admin



Sorry, ale už jsem byl nucen uplatnit restrikce které jsem avizoval.

Zda jsem postupoval správně či ne se může diskutovat zde:
http://www.tombru.com/mushing/index.php?board=5.0http://www.tombru.com/mushing/index.php?board=5.0

O tom co s tím může, nebo nemůže udělat svaz sportu psích spřežení můžete probírat zde:

http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=1263.msg7534;topicseen#msg7534
« Poslední změna: 06 Březen, 2010, 17:53 od tombru »

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #383 kdy: 08 Březen, 2010, 20:02 »
ok.tak at sem nekdo odpovi jak to teda je.precetl jsem znovu posledni vzkazy a heler pise ze je vse ok a nikdo nic neshledal na tom jak psy chova.a jitka pise ze to setri policie.a jakou pomoc jeste potrebuji?nebo uz je vsechno v poradku?

Jitka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #384 kdy: 09 Březen, 2010, 17:07 »
Dobry den vsem. Cela vec je opravdu jeste v setreni policie. Za pomoc velice dekujeme a zadna dalsi potreba neni. Pejsci, kteri potrebovali vet. peci a ubytovani v utulcich jsou jiz v poradku a je o ne dobre postarano. Omlouvam se, ze jsem jeste nedodala doklady o vydajich za psy, ktere byly financovany z vasich daru, ale v nejblizsi dobe to napravim. Prave jsme se vratili z prochazky s hafanem, ktereho jsem si nechala(Cert) je z nej uz vesely a zivotaplny pes, ktery si zacina plnymi dousky uzivat praveho psiho zivota. Dela mi jen samou radost. Pokousela jsem se ho vyfotit, abyste videli jak se mu ted dari, ale je to takove torpedo, ze se mi nezdarila zadna normalni fotka, ale urcite to casem zvladnu a fotku sem hodim. Jeste jednou diky vsem, kteri pomohli!!! Jitka a hafik

pospa

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #385 kdy: 09 Březen, 2010, 17:41 »
Tak to je super a konečně nějaká dobrá správa v tomto jen neustálém osočování, ::)

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #386 kdy: 14 Březen, 2010, 22:06 »
http://galerie.albumfotek.cz/30223/
a dnes album fotek

To sem teda pak nejakou fotku Certa hod Jitko.To je asi ten co byl na fotkach u te boudy ne?Tady sem nasel v tydle diskusi fotky se Solem.Na Certa sem zvedavej.Konecne sou tady i pozitivni zpravy. D.

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #387 kdy: 20 Březen, 2010, 14:47 »
jitko co ta fotka certa jeste neni?psala si ze do toho utulku jezdis obden tak to si ho jeste nevyfotila?ani jednu fotku?solo ma v te galerii hromadu fotek a certa jsme nevideli.zajimalo by me jak vypada od te posledni fotky pred 2mesici jak je u toho kulu s retezem.je to on ne?a co noveho v tom pripadu?uz neco policie vysetrila? D.

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #388 kdy: 22 Březen, 2010, 16:51 »
http://www.bully.cz/adopce.php?#45 Pipi a Žofka, které si odvezla pí. Bučková do Brna jsou zřejmě k adopci, tak tady je na ně inzerát. Tak holkám přeju co nejdříve už finální domov.

Edit: dávám to pouze jako inzerát, tak prosím není třeba komentovat. díky
« Poslední změna: 22 Březen, 2010, 17:02 od Elina »

Jitka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #389 kdy: 25 Březen, 2010, 03:02 »
Ahojky. Moc se omlouvam, ze jsem jeste nedodala slibene fotky, ale mam trosku stresik v praci. Do konce tydne to urcite napravim. Bohuzel nejsem s PC zase az takovy kamarad a tak to bude muset nekdo udelat a me. Ano, je to ten vyhubly hafan na retezu. Dneska byste asi jen tezko hadali, ze je to jeden a ten samy. Vcerejsek jsme stravili cely venku. Je z nej uplne pohodovy pes, ktery posloucha jako hodinky. Stavim kotec a snad uz ho tak do 10-ti dnu budu mit doma. Policie nas bohuzel jeste nevyrozumela, jak se veci maji. Jitka.