Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
kolik je sedm náct plus tři ? (slovem):

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: zimon
« kdy: 11 Červenec, 2008, 08:58 »

Ahoj, máte někdo zkušenost s postrojem od ManMatu Merhi Long? http://www.manmat.cz/data/gallery/89.jpg
A druhý dotaz - kde pořizuje postroje na weight pulling?

Ano, mam.  Nedoporucuji.:(((
Pes se odiral v podbrisku.:(((
Poslal: jamas
« kdy: 10 Červenec, 2008, 18:31 »

Ahoj, máte někdo zkušenost s postrojem od ManMatu Merhi Long? http://www.manmat.cz/data/gallery/89.jpg
A druhý dotaz - kde pořizuje postroje na weight pulling?
Poslal: ježura
« kdy: 13 Duben, 2008, 20:56 »

Johane mrkni prosím na http://www.manmat.cz/index.php/products/index/2/1, hlavně na tabulku velikostí a potom na položku č.5 "Postroj LONG DISTANCE"  ;)
Poslal: sarka
« kdy: 10 Duben, 2008, 08:06 »

Pro Johana, zeptam se ted uplne mimo misu, kde jsi prisel k tomu jmenu?Takhle rikame nasi jedne haskouni fence, ale mluvime o ni jako o tom Johanovi. :-X,obcas se nedko divi, ze ten Johan je fenka..
Poslal: johan
« kdy: 09 Duben, 2008, 21:30 »

Když čtu názory některých pisatelů, tak začínám pochybovat, zda jsou vůbec musheři. Zeptat se je normální, ale kdo vám nabízí postroj pouze podle velikosti krku? Na něco takového přistoupíte? Zamyslete se na tím, co vyžadujete od oděvu vy když se oblékáte. A postroj Guard je pro zajímavost na celémzápadním trhu označován jako Turen geschir. To snad hovoří samo za sebe. Nenechte si tady rvát do hlavy nesmysly. Podívejte se z boku na psa, jak se na něm tento postroj kroutí a jak jak na psa působí tažná síla nemusíte již víckrát přemýšlet. Tento krátký postroj ano, ale pouze pro psa s chodcem.
Poslal: Martinu
« kdy: 02 Duben, 2008, 17:25 »

4 Tix0575: Hoj.  ;) Mladé až doroste určitě pořídím Faster od Zero DC. Koho znám a má ho, tak je spokojený. Teď používáme podšitý postroj od Zera, který jsem vyhrál na běhu v Běláku. Zatím nám vyhovuje. To víš Meggie pořád roste a kdybych ji chtěl pořád kupovat postroj, který ji padne jako ulitý, tak jich musím mít hafo. Na ty začátky bohatě stačí. A ty dáš mlaďochovi jaký??
Poslal: Dan
« kdy: 29 Březen, 2008, 19:22 »

Také přispěji do tohohle tématu.Bude se to zdát divné ale u chlupatých malamutu nejsou problémy s postroji.Dlouho používám postoje od Manmatu a jsem s nimy velmi spokojen.Letos jsem trénoval pět malamutu.Při stejné zátěži a stejných tréningových dávkách se u jedné feny objevily odřeniny z venkovní strany postroje.
Problem by nenastal kdyby se to nezhoršovalo a nebylo to v polovině unora.Normálně by se jezdilo na sněhu a řekl bych že tomu dost pomohlo i to po...počasí.U jiných psu žádné problémy.Jenže jak jsem již několikrát vyzkoušel tak bez tehle feny mam fychlost šneka.Nepomohlo ani zvolit jinou velikost postroje.
Rozhodl jsem se proto pro zcela jiný typ postroje a to je Faster od ZeroDC.Při pokračováni v tréningu se oděrky zahojily a přestaly tím problémy.Mužu tedy doporučit nejen pro ohaře a jim podobné méně osrstěné typy tak pro chlupaté.
Postroj nejen dobře sedí,ale i dobře funguje.Ušijou ho na míru a co navíc jde to docela rychle a bez problému.
Poslal: tix0575
« kdy: 26 Březen, 2008, 21:34 »

Běhám a jezdím také s Ridgebackem a mám postroj od ZERO DC s názvem: 2208 Postroj podšitý COLORADO-MAX s kterým jsem zatím maximálně spokojený. Psa neodírá a vypadá to dle mého laického oka, že tažná síla je dobře rozpoložená. Zkrátka pes si zatím  neztěžoval.  :)

ahoj..a copak pořídíš mladé za parádu?? Tu si budeš hýčkat v bavlnce?? zdraví tě krkonošští dodrbani  ;)
Poslal: Zuza+maliny
« kdy: 21 Březen, 2008, 13:10 »

ahoj my mame maliny tahaji a mame na kolobku manmat.velikost se musim kouknout na postroj.maji sled a je to super neodira dobre jim sedi.
Poslal: Martin U.
« kdy: 15 Březen, 2008, 08:44 »

Běhám a jezdím také s Ridgebackem a mám postroj od ZERO DC s názvem: 2208 Postroj podšitý COLORADO-MAX s kterým jsem zatím maximálně spokojený. Psa neodírá a vypadá to dle mého laického oka, že tažná síla je dobře rozpoložená. Zkrátka pes si zatím  neztěžoval.  :)
Poslal: Peggyna
« kdy: 11 Březen, 2008, 19:26 »

Mám rhodéského ridgebacka. Natvrdo přišít to můžu zkusit, měla jsem to zatím chycený pár stehama, pak jsem ho půjčila jinému psovi, musela to rozpárat a teď to zase zašitý nemám. Tenhle postroj už nechám být, je mu stejně větší. Právě chci koupit nový, ale jak to tak vidím stejně skončíme u guardu :-\
Poslal: Vojta s Bertou
« kdy: 10 Březen, 2008, 21:19 »

Peggyna: guard od Manmatu mám taky a pokud horní podélný popruh sjíždí, zkus  prošít režnou nití  zadní popruh co je kolem hrudníku se spodním i horním podélným. Chce to kleště, je to blbá práce, ale za 10 minut hotovo, jen zlomíš asi 3 jehly než se to naučíš. Používáme to a postroj drží krásně. Samozřejmě před sešitím vyrovnat, aby to bylo symetrický... Vojta
Poslal: ježura
« kdy: 10 Březen, 2008, 20:02 »

A co máš za psa?
Poslal: Peggyna
« kdy: 10 Březen, 2008, 19:17 »

Hm, tak to mě moc nepřesvědčilo, poprvé jsem ho viděla na psovi a přijde mi, že pes netáhne hrudníkem, ale krkem a ten pás přes břicho....chjo tak to teda nevím, co koupíme.
Poslal: ježura
« kdy: 10 Březen, 2008, 18:15 »

Na článek a následnou diskuzi o merhi mrkni tady
http://www.mushing.cz/index.php?kod=&modul=casopis&m1=forum&id_clanku=397&tema=1269

(diskuze je zaplácaná roboty, smysluplné příspěvky jsou pod nimi, tak se toho nelekni)