Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
kolik je sedm náct plus tři ? (slovem):

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: zimon
« kdy: 05 Leden, 2009, 12:21 »

Drive s huskounama bych si to taky netroufl, ale ted vitezi pocit bezpeci, ze kdyz spadnu, ze me nepovlaci dal, anebo ze v nezvladatelny situaci psa vypustim.
Poslal: Mherma
« kdy: 05 Leden, 2009, 11:51 »

No ale to je problém, já jezdím se seveřanem a ten kdyby se odopjil, tak už ho neuvidim
Poslal: zimon
« kdy: 05 Leden, 2009, 08:56 »

Ja s nim letos jezdim, a super.  Mam jistotu, ze to v poho vyhodim, kdyz bude treba.  ale zatim jsem nepotreboval.  Obcas se sice stane, kdyz nedam pozor, ze si to vyhodim sam, ale vzhledem k tomu, ze jezdim s ESP a nemam problem s privolanim tak to jde.  Jestli vezmu i na zavod se jeste rozhodnu.  Jinak ocko na voditku mam udelany na tesno na ten hacek, aby nevypadavalo tak snadno.  Jde hlavne o zvyk.
Poslal: mherka
« kdy: 04 Leden, 2009, 12:12 »

Moc dík za odpovědi
Poslal: Jarda
« kdy: 03 Leden, 2009, 18:09 »

Ski opasek FIN je vyvinutý speciálně na přání finských zákazníků. Tam v něm běhají stovky lidí a vyhovuje jim to. Já spíše doporučuji kombinaci - SKI OPASEK SIMPLE RACE + SKI ŠŇŮRA FIN. Na normální běhání spojíš textilní očko na opasku a na šňůře šroubovací spojkou která je na opasku. Na závody, pokud to tam vyžadují připojíš na opasek pomocí toho očka vypoštěcí karabinu.
Jarda
Poslal: pš
« kdy: 03 Leden, 2009, 14:21 »

ahoj, podle pravidel ESDRA nesmí být na vodítku na straně lyžaře karabina (aby nedošlo vymrštěním k poranění psa). Ten háček je jedno z řešení. V tahu to bude fungovat, otázka je, co při pádu? Jestli se to navyvlíkne. V praxi jsem ho ale ještě neviděl. Všichni nebo alespoň většina používáme vypouštěčku na sedáku a lajnu s očkem. V pulce je to ale stejně nemysl. Když bych se odpojil, potkám svoje spřežení až v cíli. Mají za sebou zátěž, a tak běží, a běží, a běží...... Moc fajn pocit :)
Poslal: mherka
« kdy: 02 Leden, 2009, 18:13 »

Ahoj, na manmat.cz jsem sledovali SKI opasky a do oka mě padl SKI opasek FIN, ale vůbec s nedokážu představit, jak to funguje. K tomuto opasku se používá i jakási "SKI šňůra FIN" s očkem, který se zahákne za háček, ale podle obr. mi přepadlo, že s toho muže to očko vrchem docela rychle spadnout. Proto bych vás chtěla poprosit, vy co s tím máte zkušenosti, poraďte na co je to lepší od normálních karabin. Moc děkuji.