Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
kolik je sedm náct plus tři ? (slovem):

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: HelenSlav98
« kdy: 30 Leden, 2020, 20:39 »

Napsala jsem Vám. Moc děkuji!
Poslal: HuskyW
« kdy: 29 Leden, 2020, 21:26 »

Já jsem od Velvar, jestli chcete, napište mi na LusyW@seznam.cz :)
Poslal: HelenSlav98
« kdy: 28 Leden, 2020, 05:47 »

Z Hostivic-Praha západ,ale nemám problém dojet i někam dál.
Poslal: HuskyW
« kdy: 27 Leden, 2020, 22:54 »

Nejlepší by bylo asi najít si nějakého mushera v okolí a dojet k němu, podívat se na to v akci, pokecat... :) Odkud jste?
Poslal: HelenSlav98
« kdy: 26 Leden, 2020, 20:09 »

Dobrý den,
Hrozně ráda bych začala s tímto krásným sportem-psím spřežením. Hrozně jsem se do tohoto sportu zamilovala a jelikož teďka objíždíme všechny možné závody. Tento víkend jsme byli na Šediváčkově longu a nešlo si nevšimnout jak musheři jsou společná komunita lidí co si pomáhají a jsou to prostě skvělý milý lidé. A většinou jsou to lidé co se tomu věnuji již  X let.

Chtěla bych Vás poprosit o rady do začátku. Jak začít,postupovat. Momentálně máme 4huskouny 9,7,4,3 měsíce... Ráda bych nějak začala je učit(ty větší samozřejmě ) ,nechci nic úspěchat ,nechci jim nijak ublížit. Proto se ptám jak pomalu začínat, jelikož moc žádná literatura ohledně mushingu není.
Ráda bych začala se staršími na koloběžce,ale znovu opakuji do budoucna vím že až od roka mohou začínat. Nevím jak přesně je lepší s psíkama začínat.

Předem moc děkuji za všechny vaše rady,postřehy,nápady.

Hezký večer všem!  :) :)