Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
kolik je sedm náct plus tři ? (slovem):

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Profesor
« kdy: 08 Říjen, 2019, 20:59 »

tak už to zas jede ... letos je to nějaký začarovaný ... přihlášky, které jste odesílali, nakonec po zásahu z datacentra dorazily, teď večer je zpracuji a do čtvrtka do 16.h budu přijímat jak přihlášky přes formulář, tak i mailem ... těším se, že v Abertamech to bude klapat líp ;-)
Poslal: rajcak
« kdy: 07 Říjen, 2019, 21:38 »

PŘIHLÁŠKY BOHUŽEL ZŘEJMĚ OD 3.10. NEFUNGUJÍ, POKUD CHCETE BÝTI ZVEŘEJNĚNI V SEZNAMU, ZAŠLETE MI MAIL PŘÍMO NA ADRESU PROFESOR@KSKPS.INFO, DO ČTVRTEČNÍHO ODPOLEDNE VÁS JEŠTĚ ZAPÍŠU. JINAK SAMOZŘEJMĚ MŮŽETE PŘIJETE ROVNOU, AVÍZO NENÍ (ZATÍM) PODMÍNKOU ;-)
Poslal: Profesor
« kdy: 25 Září, 2019, 21:39 »

Lidi, sorry, provider mě odříz od internetu, tak je server dočasně nedostupný  :-[
Náhradní řešení je zde:

Přihlášky Hrob

Přihlášky Abertamy
Poslal: Profesor
« kdy: 14 Září, 2019, 14:57 »

Pouze připomínka - KSKPS je podepsán i pod organizací Hrobské jízdy. Přihlašky jsou dostupné z naší hlavní stránky.
Poslal: rajcak
« kdy: 11 Září, 2019, 23:06 »

Plakát