Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Psi z Mostek k umístění!

Autor Téma: Psi z Mostek k umístění!  (Přečteno 20736 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

BinLadin

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #30 kdy: 18 Březen, 2010, 15:49 »
Sonic
Prosim vysvetlete mi proc kontrola nereagoava vcas a periny nenahradila vhodnejsim materialem...nehledic nato ze stenda tohodo veku musi byt v suchua teple.Tohle spis ukazuje na matrizmus nejhrubsiho  zrna.
Eryl
Celam na co mam a co zvladam..pokud vim ze nezvladnu ani se nepokousdim  resit.

Offline gronacek

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-0
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #31 kdy: 18 Březen, 2010, 15:52 »

Já se nevztekám proto, abych dělala alibistu TT, nebo kopala za jejich bezúhonost a spásnost - to musí oni sami, ale proto, že jsem rozčílená a už jsme vysvětlovala proč - když z pekelných podmínek někdo zachrání psy a dá je do jiných podmínek - bohužel ne dle Vašeho názoru luxusních zámeckých, tak je to špatně a místo aby se člověk obul do bývalého majitele, obouvá se do zachraňovatele.
V tom případě ale diskutujete přesně z té samé pozice, co já. ;)

Offline gronacek

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-0
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #32 kdy: 18 Březen, 2010, 16:47 »
Ještě jedna zajímavá nesrovnalosti :Už v pondělí jsme několik štěňat dostali do útulku, ostatní zvířata policisté nakrmili. Všechna byla v dobrém stavu. V úterý jednali o osudu dalších zvířat zástupci Krajské veterinární správy, Městského úřadu Kaplice, útulku Český Krumlov a Policie ČR," řekla Pavlíčková.
citováno z http://jiznicechy.regiony24.cz/11-77725-urednici-rozhodli--co-s-mnozstvim-zvirat-po-zemrelem-muzi-z-kaplicka
Datováno 9.2. 2010 a zde Město Kaplice se tohoto nelehkého úkolu zhostilo velmi operativně, kdy hned první den zajistilo všechny nutné záležitosti pro zabezpečení zvířat. Vše probíhalo pod kontrolou státní veterinární správy. Tato smutná událost vyvolala velkou vlnu solidarity.

citováno z http://www.mestokaplice.cz/goto.php?id=&site=zpravy_detail&from=&element=1333&limit=&category=
datováno 3.3.
K tomu  citace z oficiálních stránek TT:Po chvíli mi bylo jasné, že pokud se do kauzy nevložím a nezačnu pro psy ihned shánět pomoc, nikdo jiný to neudělá. Měla jsem o psy velký strach, chtěla jsem jim pomoci a dostat je do bezpečí, vysvobodit z klecí, řetězů a zajistit jim jak ošetření, tak socializaci a umístění k hodným lidem. až s datem 23.3. 2010...... viz  http://www.utulek-kocky.cz/clanky/pomahame-psum/psi-kauza-z-mostku-u-kaplice
Oprava-omlouvám se, špatně jsem ocitovala datum- jednalo se o 23.2.2010
« Poslední změna: 18 Březen, 2010, 16:56 od gronacek »

muchotrawka

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #33 kdy: 18 Březen, 2010, 16:51 »
K těm neověřeným informacím o délce pobytu štěňat v těchto podmínkách: podle informací z KVS v ČEském Krumlouvě byla štěňata do péče TT předávána v pořádku dne 27.2. (je k tomu snad i předávácí protokol) O týden později potvrdil soused depozita TT, že bílé štěně viděl, protože jej v předešlých dnech někdo z dobrovolníků na chvíli vynesl na zahradu (podle něj to bylo  jediné "vyvenčené" zvíře s výjimkou těch, kteří v sobotu 6.3.utekli). štěňata ve špatném stavu viděly následně 10.3 veterinářky MVS, podle jejich vyjádření před štěňaty fena utíkala a s ohledem na jejich věk už měla být štěňata minimálně 3x denně přikrmována. O dva dny později je jely vetky  odebrat, v tu chvíli ale tam už fena ani štěňata nebyla. Předpokládám, že se tedy na kapačky štěňata dostala v pátek 12.3. po minimálně 10 dnech strávených v tomto depozitu. K těm řečem o fotomontáži - slečna Zárybnická si doufám vzpomene, že v onen pátek podepisovala veterinářce s policií  protokol. Jeho přílohou byly tyto fotky, je zajimavé, že proti nim  nic nenamítala.  

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #34 kdy: 18 Březen, 2010, 18:56 »
Toto fórum, respektive tato diskuze je určena pro podávání informací že je potřeba psům pomoci a jak a kam se mají lidé kteří chtějí pomoci obrátit.

Vše ostatní si vyřizujte pomocí mejlů, toto není fórum určené pro takovéto debaty sice svým způsobem důležité, nicméně zcela mimo zaměření tohoto fóra a co se týče pomoci dotyčným psům absolutně nic neřešícím.

Takhle to tu akorát zaplevelíte hádáním a odradíte i ty co chtějí pomoci.

Pomoc se nevyřeší tlacháním na fóru ale jen a jen činy!

Takže sem patří pouze informace kdo jakou pomoc potřebuje a kontaktní informace!!!

Offline gronacek

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-0
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #35 kdy: 18 Březen, 2010, 21:51 »
O.K.Tombru, budu tvé rozhodnutí respektovat. Jen mi přišlo důležité upozornit  na některá fakta, aby lidé ochotni pomáhat mohli sami zvážit, komu pomoc nabízí. Nějak se v poslední době okolo mě množí lidé, kteří zneužívají nouzi a slabost zvířat  a ochotu lidí pomoci ke vlastnímu prospěchu. Domnívám se, že mlčení těch, kteří o tom vědí jim pak pouze nahrává do karet.

Offline Siberian Husky Rescue CR

  • *
  • Příspěvků: 34
  • Karma: +1/-0
    • Siberian Husky Rescue CR
    • E-mail
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #36 kdy: 18 Březen, 2010, 23:57 »
Ahoj,
Tombru, chápu důvody, ale protože okolo této situace opravdu vyvstávají podivné informace, tak se nedivím, že sem někdo napsal. Toto píšu s ohledem na to, že za poslední dny se začaly vyskytovat informace, které jsou opravdu krajně podezřelé. A protože jsem byla upozorněna pár lidma, že se tu okolo hafanů z Kaplice něco děje, tak jsem sem chtěla napsat vyjádření (v souvislosti s tím, co dostávám za informace a tak). Ale protože by toto mé vyjádření asi vyvolalo ohnivou diskuzi, tak nevím, zda to mohu s ohledem na Tvé upozornění zveřejnit. Víš, že respektuju pravidla tohoto fora.

Díky.

Eliška
Siberian Husky Rescue CR
Siberian Husky Rescue CR - www.kaya.cz

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #37 kdy: 19 Březen, 2010, 06:59 »
Jsem si vědom a chápu vážnost toho co se tu probírá ohledně pomoci a proto jsem zatím žádný z oněch příspěvků neodstranil.

Nicméně toto je fórum do jisté míry tématicky orientované, takže pro rozsáhlejší diskuze tohoto typu není vhodné.

Jestli mohu doporučit, použijte pro takovéto diskuze ohledně pomoci psů spíše fórum třaba zde http://dogtrekking.info/forum které je pro tyto diskuze vhodnější a bude to mít i lepší efekt, protože skladba uživatelů fóra je mnohem sirší, než fóra na mushingu.

Nejlépe formou samostaného tématu kde můžete upozornit na problémy s následnou pomocí psům z útuků. Tedy jaké to má úskalí, a že né každá pomoc je pomoc vhodná. Případně upozornit pokud někdo pomoc zneužívá, nebo ji poskytuje nepřijatelně.
« Poslední změna: 19 Březen, 2010, 07:07 od tombru »

Offline Siberian Husky Rescue CR

  • *
  • Příspěvků: 34
  • Karma: +1/-0
    • Siberian Husky Rescue CR
    • E-mail
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #38 kdy: 20 Březen, 2010, 21:45 »
Přece jen ještě píši, protože situace je celkem vážná a opravdu jsem za Rescue znepokojená, co je se psy. Bohuže jsme zjistili, že jak na svém webu píše D.Zárybnická, tak psi z Mostek už nejsou v depozitech TT a byli předáni neznámé organizaci, která se o ně postará.
Cituji:
Většina pejsků z Mostek již není v našich depozitech, předali jsme je do péče jiné organizaci. Odkaz na organizaci včetně nabídky pejsků uvedeme ve chvíli, kde organizace uvolní pejsky k převzetí.
Čili, že by na každém šprochu bylo pravdy trochu? Více k tomuto bude probíhat na jiných forech (kromě tedy důležitých info k umisťování atd.). Považovala jsem za důležité k tomuto tématu tyto informace doplnit. Vyjádření za Rescue je uváděno na jiných forech.
Děkuji za pochopení.
Eliška

P.S. Tombru, omlouvám se, že jsem ještě napsala příspěvek, ale bohužel je to opravdu důležité. Další se bude týkat samozřejmě jen umisťování hafů a určitě s ostatním půjdu na dogtrekk.
Siberian Husky Rescue CR - www.kaya.cz

Offline magdalena

  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #39 kdy: 22 Březen, 2010, 11:18 »
Dobrý den, pokud má někdo konkrétní zájem o taťkovi psi, tak zde je kontakt na mě: magdalena.hlavkova@seznam.cz. Předesílám,že jediné o co mi jde jsou psi! Nechci nikomu stranit, a proto jsem v kontaktu jak s Denisou tak i s Eliškou. Od včerejška máme doma Lidušku a je hrozně hravá a mazlivá. Pokud máte někdo zájem, tak prosím napište!!!

Magdalena Hlávková

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #40 kdy: 22 Březen, 2010, 12:30 »
Nevím jestli něčemu pomůžou informace o původu taťkových psů,ale jelikož jsem na tuto otázku často tázána tak možná ano. V roce 1992 táta koupil dvě feny Aničku a Alušku, které byly celé bílé. Podle mě většina těch psů vypadá pořád stejně nebo hodně podobně. Samozřejmě měl i huskouny a malamuty, takže se to tam všechno trochu propojilo. Od úvaděných feneček jsem našla i papíry: plemeno Alaska Racing Dog psi nemají průkaz původu FCI,mají vlastní rodokmen z Aljašky.
Magdalena Hlávková

Anakin Skywalker

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #41 kdy: 22 Březen, 2010, 14:15 »

obsah příspěvku neodpovídal pravidlům pro toto vlákno diskuze a proto byl odstraněn
admin

« Poslední změna: 22 Březen, 2010, 14:38 od tombru »


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #43 kdy: 01 Listopad, 2023, 08:38 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт