Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Psi z Mostek k umístění!

Autor Téma: Psi z Mostek k umístění!  (Přečteno 20714 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline gronacek

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-0
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #15 kdy: 18 Březen, 2010, 13:03 »
Opět mi zcela logicky vyplývá otázka, kolik zodpovědnosti za výše zmíněný zbědovaný stav štěněte má nezodpovědné odebrání feny se štěňaty z Krmlovského útulku a ubytování v nevhodném depozitu s  nedostatečně zajištěnou ošetřovatelskou péčí.

Mirka

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #16 kdy: 18 Březen, 2010, 13:11 »
A mohu se zeptat kde výše uvedené fotky? ste snad jejich autorem, že je tu prezentujete? Ví to autor? 

Mirka

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #17 kdy: 18 Březen, 2010, 13:13 »
na zde výše uvedené fotky

Eryl

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #18 kdy: 18 Březen, 2010, 13:25 »
to: Gronacek:

Vaše odpovědi vycházejí z neinformovanosti a polovičatých informací. Celá věc se má takto:

Do Krumlova byli umístění nějací psi z Mostek - počet neznám. Když bylo v útulku posledních 5 psů (Jara se štěňaty + Lego + Brena), ozval se telefonát z úřadu pro zastupování státu ČR (co TT psy předával), že pokud si psy z Krumlovského útulku neodvezou, bude se to řešit "JINAK"... protože město za ně NECHCE PLATIT. (kde jsou ti zájemci? proč 5 psů zůstalo v útulku? )Proto Denisa psy jela zachránit zřejmě před utracením. Dvě poslední feny v Mostkách někdo zastřelil! Také vím od paní Jany, že jí večer zoufale telefonovala že je nemá kam dát a neví co má dělat. Spoečně obvolávali různé útulky, kam dali předchozí psy. Nikdo je nevzal z důvodu plné kapacity! Denisa počítala s 36 psy - z toho 32 Lukavice a zbytek v depozitech TT 4, poměrně únosný počet, ale když se pak dozvěděla, že má odvézt do TŘÍ DNŮ! dalších 17 psů! Byla v koncích. Pronajala si narychlo zahradu na Ruzyni a naštěstí cca 13 psů tam převezla dočasně, než se jí povede zaurgovat další útulky, zda by si je rozebrali. Toto mi potvrdili nezávisle na sobě dvě osoby z TT vč. Jany. A ostatní místo toho, aby nabídli pomoc, začali jenom kritizovat a urážet, že je mají TT v nevhodných podmínkách. Pokud vím, TT má již DOST DLOUHO VÝZVU NA WEBU ŽE POTŘEBUJÍ HLÍDÁNÍ PRO PSY! Nikdo se jim neozval! A kde byli všichni ti ochránci? Kde jste byli Vy? A kde jsem byla já? ! V tahu! a jenom jsme tu seděli a kydali špínu na někoho, kdo se sedřel z kůže!!! Stačilo zvednout telefon, sebrat zadek a jet za dobrovolníky TT, abych zjistila co a jak a jak můžu pomoct. Bohužel jsem taky takový sobec a mrcha, že si ani jednoho psa nemůžu vzít k sobě. A kde máte ty špatné podmínky? Kotex versus dva baráčky s kobercem, okny a pelíšky pro psy - což si psi sic upavili podle svého, ale BEZ PÉČE ROZHODNĚ NEBYLI! Jana sice nezvládla 3x denně kydat, ale o psy se starala v rámci možností. Měla sl. Zárybnická nechat psy v Mostkách nebo utratit? Zamyslete se!

Eryl

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #19 kdy: 18 Březen, 2010, 13:31 »
re: fotka:
Milá Gronacek, taky by se ti mohlo stát, že tě autor fotky zažaluje je věc jedna. Věc druhá, že nevím ze kdy tu fotku máš. Když já byla na Ruzyni, tak za a) štěňata tam byla dva dny a deka vypadala zcela jinak než uvádíš - ZASE FOTOMONTÁŽ.
a zohledňuješ ty fotky z webu TT? Kde je ona Jara se štěňaty na pruhované růžové peřině v naprsté čistotě? Co je to tedy za štěňata? Jsou to opravdu štěňata z Mostek a kde máš na fotce fenku Jaru???

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #20 kdy: 18 Březen, 2010, 13:58 »
taky by se ti mohlo stát, že tě autor fotky zažaluje

Prosím, přestaňte si tu řešit, kdo je pravověrnější zachránce.
Věřím, že každý dělá co může.

Z téhle kauzy byli musheři eliminováni  TT: "..že ani tentokrát nebudou psi vydáváni zájemcům o chov či závody"

Pokud jsou pravdivé informace o střílení zbylých fen, je to velmi smutné.
Od čeho máme internet? Toto fórum? Jenom na kdydání špíny?

Osobní záležitosti si prosím vyříkejte z očí do očí..
Děkuji.

irenca

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #21 kdy: 18 Březen, 2010, 14:01 »
Já netvrdím, TT psy schválně týrá, ale nezvládá péči o ně - což pro ty psy vyjde nastejno, jestli  jim ten, kdo si je vezme na starost nezajistí základní potřeby z hlouposti nebo úmyslně (máte pravdu v tomhe je to stejné jako kauza Heller). Pokud jste jako jako organizace psy komukoliv svěřili, tak jste zodpovědní za to jak tam o ně bylo postaráno. Jak už tu bylo zmíněno, ty psi měly zajištěnou péči v útulku Jak se tu můžeme dočíst přímo od vás Eryl, tak lepší než u TT (teď jsem si přečetla váš příspěvek a věřte, že si tam informace ověřím).
Sonic: Kolik ze psů je tedy momentálně připraveno k adopci? A proč ti ostatní připraveni nejsou? Co to znamená, že nejsou připraveni? Kolik už jich má své majitele?  Proč se neobjevila žádná informace o většině psů ani na stránkách TT do 15.3.? Toto jsou otázky které mě vedou k tomu si myslet, že TT buď z nějakého důvodu nemají nechtějí psy co nejdříve udat nebo to neumí.
Ten ostřejší tón je proto, že mě to prostě štve takovýhle amatérismus a snaha o publicitu za každou cenu na úkor psů. Psa mi nikdo neodmítl dát, protože jsem o žádného nežádala, dálšího psa si momentálně nemůžu dovolit. Budete se divit, ale prostě mě jen štve, když někdo ubližuje psům třeba "jen" z hlouposti nebo "jen" proto že upřednostňuje svoje zájmy. A upozorňovat na to na netu je momentálně jediná věc, co s tím můžu dělat.
Chm výborně, teď vyhrožujete žalobou za zveřejnění psů ve vaší péči. A další úžasné argumenty ve stylu Heller "máme i pěkné fotky". To je jako kdyby třeba někdo někoho zmátil a na fotku s modřinami reafoval "ale podívejte, na té týden staré fotce se usmívá". Prostě váš přístup a způsob argumentace mě ujišťuje o tom, že nemáte čisté svědomí.

Offline gronacek

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-0
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #22 kdy: 18 Březen, 2010, 14:08 »
Eryl, je mi líto, že namísto odpovědí k otázce štěňat a zamyšlením se, nakolik nevhodné držení zvířete mohlo přispět k jeho zuboženému stavu, vyhrožujete. Je velmi snadné pasovat se do role zachránců štěňat a zapomenout, že nesu podíl na jejich zuboženém stavu špatným zajištěním péče. K otázce odvozu psů z Českého Krumlova-mám zcela jiné informace, psi mohli v útulku bez obtíží zůstat. Ostatně kdokoliv ze čtěnářů tohoto fora si  danou věc může ověřit. Domnívala jsem se, že budete schopna diskutovat v klidu,a na bázi racionálních argumentů, protože výhrůžek a emocí tady proběhlo až dost v předchozích dvou kauzách.

Offline gronacek

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-0
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #23 kdy: 18 Březen, 2010, 14:14 »
Helal, je mi líto. Nechtěla jsem vyvolávat další vlnu emocí. osobně si to bohužel s nikým vyříkat nemohu, protože osobní vztah se slečnou Zárybnickou ani s TT nemám. Taktéž neoutěžím v soutěži o nejlepšího záchranáře, proto že záchranář nejsem. Naopak vážím si všech lidí, kteří pomáhají. Nicméně bohužel o věcech přemýšlím a když mi něco nesedí, tak se otevřeně zeptám. Bohužel moje zkušenost je, že když nejsou k dispozici fakta dochází na  emoce a vyhrožování. Když jsem reagovala na příspěvek Sonic, netušila jsem, že to takhle dopadne, protože ona sama tady i na jiných forech komunikuje v klidu.

Eryl

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #24 kdy: 18 Březen, 2010, 14:19 »
Irenco, kdo vy že to jste že si toho tolik myslíte? Proč tedy využíváte toto fórum ke kydání špíny sama???
Sonic se snaží pomoci s umístěním psů i když se žádného zřejmě nemůže ujmout, proto sem vložila i fotku pejska a popisky. Kde jsou ti zájemci? Znovu se ptám? Proč už si pejsky nikdo nevzal když je o ně takový zájem? Proč byli v Krumlově 3 týdny? Kde máte důkaz, že malá štěňata byla bez péče 11 dní? a Kde? Moje informace jsou 2 dny a proč už se o ně nezačali starat v Krumlově a TT je předali ve stavu vhodném ihned na kapačky?
Jaké máte důkazy o tom, že TT nezvládají péči o psy? Kde je důkaz o týrání psů? Že nějak trpí nebo že nejsou zajištění? Tvrdí to snad TT? Nedívala jste se náhodou na web TT, že jim onemocněl administrátor? Já čtu co vidím a tomu věřím.
Kašlete na své názory a sledujte fakta:
- na webu TT je u všech psů poznámka - vakcinace, odčervení, čipování. Tak jak to že na ně nemají? To by je přece ani nečipovali, ani nekastrovali - pokud by chtěli na nich vydělávat nebo se medializovat, jistě by zvolili méně nákladnějš způsob bez poskytnutí vakcín a čipů. Proč poslali 10.000 Kč do Lukavic na péči o psy? To si lze v L. také ověřit.

Další věc je, že na hloupých diskuzích se nikdo z TT nevyjadřuje, jako mě, tak i jim je jasné, že to absolutně nemá cenu. Proč mluvit o někom bez někoho? Hádat se na pavlači s lidmi, kteří neumí psům pomoci jinak než se handrkovat a prosedět celé hodiny na fóru a neudělat nic.

Já jen sčítám výsledky:
-
strana A = psi v depozitech TT - vakcinace, odčervení, čip, kastrace a intenzivní hledání domovů + Vlček v novém domově.
strana B = hádky na mushingu, z vaší strany pomoc žádná, inzerce žádná, podpora žádná a jenom pomluvy kdo, co jak měl udělat lépe a kdo co dělá špatně.

LIDI JSOU LIDI, KAŽDEJ SE VIDÍ JEDINEJ SVATEJ Z NÁS, JAK SE TAK ŽENOU, TAK ZAPOMENOU I NA ZÁCHRANNEJ PÁS......

Eryl

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #25 kdy: 18 Březen, 2010, 14:32 »
Mrzí mě, že musím reagovat tak, jak reaguji.
Ale když si ověřím fakta, setkám se s TT a dokonce s Janou, kterou bych dříve "málem zabila", a pak se podívám sem, nemůžu jinak než šílet.

Moje informace je taková, že v Krumlově zůstat nemohli. Samozřejmě to vím opět sprostředkovaně, ale proč by si TT brali zbytečně další psy, když už při sdělení převozu 17 psů bědovali, že neví co s nimi? Denisa je vzala proto, že je nechtěla nechat utratit a buhví, zde někdo věděl o soukromém rozhovoru dotyčného úředníka a Denisy, který možná také lhal aby stát/město nemuseli péči o psy platit a ukecali "hloupou" osůbku aby si je odvezla pod "výhružkou" "vyřešení situace jinak utracení nevylučuje". Ale netvrďte tu prosím fakta, jak to bylo a nebylo, když pravdu přesnou tu nikdo z Vás nezná a znáti nemůže.

Jak může péče TT nebo dobrovolnice Jany za stav štěňat? Když matka ještě před nakrytím NEBYLA ODČERVENÁ, štěňata ani jednou NEBYLA ODČERVENÁ a celou dobu od narození v nich "kvetou" toxiny, ničí se jim orgány, kdo to má v 6 týdnech věku NAPRAVIT? I kdyby TT vyhodili ty štěňata na hnůj, i kdyby je nechali na sněhu, i kdyby je hodili do kanálu - NEOVLIVNILI BY STAV ZAČERVENÍ OD NAROZENÍ. A i když je na saténu budou chovat, na rukách je nosit a stavět se na uši, nepomůžou jim nijak pokud už to nejde. Každý jiný člověk by je vzal a utratil, ale někomu z TT na nich zřejmě záleží na tolik, že je utratit nenechají a léčí je.
opět fakta: od narození v Mostkách, 3 týdny v Krumlově - bez odčervení, zavodnění, vitamínů, antibiotik.
Při předání - stav na utracení
2 dny v dočasném místě na čisté dece (otázkou je zda jí posléze počůrala sl. Zárybnická nebo nějaký pes) :-)
a okamžitá pomoc.

Je udivující, že třicetiletý chov pana Hlávky v Mostkách byl v pořádku, ale pomoc psů TT nebo pomoc psům od pana Hellera jistou paní, nebo pomoc dalším zvířatům jakýmkoliv sdružením JE VŽDYCKY ŠPATNĚ A VŽDYCKY STEJNÁ PÍSNIČKA - nemají na to, nezvládají to a nemají právo si je brát a kterýkoliv tento kritik/pisatel V ŽIVOTĚ NEPOMŮŽE ANI PYTLIKEM PIŠKOTŮ ANI DOMOVEM PRO ZVÍŘE!

irenca

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #26 kdy: 18 Březen, 2010, 14:49 »
Eryl já o sobě netvrdím, že jsem záchranář. Nepatřím k žádné straně, jsem jen člověk, co si o tom myslí svoje. A nelíbí se mi, že se mě snažíte zmanipulovat k tomu, abych se cítila provinile, že těm psům nepomáhám. Já jsem se k tomu nezavázala, nevzala jsem si ty psy do péče, vy ano.
Ptáte se, kde mám důkazy - nemám. Ale veškeré mlžení a tajnosti a útočné reakce TT mě stačí k tomu, abych si byla jistá, že není všechno v pořádku. To je můj názor, jestli mi ho chcete vyvrátit, odpovězte mi, prosím, na moje otázky z předchozího příspěvku.

PS: Taky nemám s kým si to vyříkat, protože ty lidi neznám.

Offline gronacek

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-0
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #27 kdy: 18 Březen, 2010, 14:58 »
proč už se o ně nezačali starat v Krumlově a TT je předali ve stavu vhodném ihned na kapačky?
..
Znovu opakuji, že vycházím pouze z fakt, která vy sdělujete a z toho, co je vidět na fotografií. Proto se ještě jednou ,zcela bez osobní zášti, táži- když byla štěňata přebrána TT z útulku v Krumlově v tak špatném stavu, jak zde píšete, proč byla  výše neurčený počet dní umístěna v ,dle fotografií ,nevyhovujícím depozitu bez veterinární péče  a bez zajištění kvalitního ošetřovatele (viz. váš minulý příspěvek).

Eryl

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #28 kdy: 18 Březen, 2010, 15:03 »
re: Vy ano. Vy ano? To jako já? nebo kdo? Já????
Já jsem si žádné psy nevzala.

Na jaké otázky Já Vám mám odpovědět?
Odpověděla jsem kde jsem byla a co jsem viděla.

Tak a jsme u jádra pudla. Tak když o tom nic nevíte, psy jste si nevzala, u ničeho jste nebyla, tak proč svým názorem ovlivňujete další lidi, kteří ho považují za fakt? Víte, že jediným svým názorem můžete TT připravit o možnost umístění psů?

A KOMU VLASTNĚ UBLIŽUJETE? LIDEM Z TLAPEK A NEBO PSŮM Z MOSTEK V TLAPKÁCH?

Víte, proč byli třicet let psi v Mostkách u pana Hlávky? Víte v jakých podmínkách a co tam zažili? Už Vám to dochází?

Já se nevztekám proto, abych dělala alibistu TT, nebo kopala za jejich bezúhonost a spásnost - to musí oni sami, ale proto, že jsem rozčílená a už jsme vysvětlovala proč - když z pekelných podmínek někdo zachrání psy a dá je do jiných podmínek - bohužel ne dle Vašeho názoru luxusních zámeckých, tak je to špatně a místo aby se člověk obul do bývalého majitele, obouvá se do zachraňovatele.

rozíl mrtvoly + bahno, žádné krmení, žízeň a doživotí v klecích = mostky - klad = zvykli si na to, přesun - Tlapky = baráček bez mrtvol a bahna, krmení pravidelně, voda pravidelně, umístění k lidem - zápor = psí výkaly - NIC VÍC.

Eryl

  • Host
Re: Psi z Mostek k umístění!
« Odpověď #29 kdy: 18 Březen, 2010, 15:12 »
proč už se o ně nezačali starat v Krumlově a TT je předali ve stavu vhodném ihned na kapačky?
..
Znovu opakuji, že vycházím pouze z fakt, která vy sdělujete a z toho, co je vidět na fotografií. Proto se ještě jednou ,zcela bez osobní zášti, táži- když byla štěňata přebrána TT z útulku v Krumlově v tak špatném stavu, jak zde píšete, proč byla  výše neurčený počet dní umístěna v ,dle fotografií ,nevyhovujícím depozitu bez veterinární péče  a bez zajištění kvalitního ošetřovatele (viz. váš minulý příspěvek).

Přečtěte si prosím moje předchozí příspěvky.
Já jsem psala pouze to, co jsem si mohla ověřit, nikoli názory nebo netlumočím názory nekoho jiného nebo dokonce tvrzení.
Psala jsem, že 2 dny mám ověřené že štěňata byla s matkou v řádném pelíšku - čistém - co já jsem viděla, s ostatními psy v depozitu. Kde se píše, že byli bez péče? Jak dokážete, že jim Jana nepodávala paštiku pro štěňata? Jak dokážete, že s nimi nikdo ten den nebyl u veterináře? Jak dokážete že jim "podmínky" nějak uškodili? Neměli snad mateřské mléko? Její teplo apod.? Já se Vám nesnažím nic dokazovat, jelikož důkazné materiály nemám - jen svoje nevěrohodně anonymní svědectví - že jsem štěňata viděla v pořádku zajištěná.
V MOstkách je našli na sněhu a sr+++.

Že Jana neuklízela po psovi každý bobek, neznamená, že byla štěňata bez péče. Janě se velmi omlouvám, telefonovali jsme spolu. Že jsem jí tu veřejně vypsala a "sprdla", neznala jsem situaci, stejně jako jí neznají ostatní zde přítomní.