Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 doprava na závody-

Autor Téma: doprava na závody-  (Přečteno 14678 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

sarka

  • Host
doprava na závody-
« kdy: 15 Leden, 2010, 08:35 »
Možná se mi vysmějete, ale jak se blíží závody na který bych měla jet, mám strach z tý 300 km dlouhý  cesty.  Moje konktrétní podoba strachu je to, že nám při nehodě někdo zozšmelcuje přívěs se psama.  O sebe a ani o kámošku co nás tam poveze svojí felicí takový strach nemám.

Mám dvě možnosti, bud se nedat zastrašit svojí vlastní osobou a nebo zůstat doma. ( nejbezpecnejší varianta by byla jet tam se saněma po ose ;D).
Co  vy na to?
« Poslední změna: 15 Leden, 2010, 09:43 od sarka »

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: doprava na závody-
« Odpověď #1 kdy: 15 Leden, 2010, 09:22 »
Moje konktrétní podoba strachu je to, že nám při nehodě někdo zozšmelcuje přívěs se psama.
...
Mám dvě možnosti, bud se nedat zastrašit svojí vlastní osobou a nebo zůstat doma. ...

Někteří říkají, že so se má stát, to se stane (v tom případě je zbytečné to řešit dopředu).

Jiní zase říkají, že obrazy, které v mozku vytváříš (tvoje myšlenky, přání a obavy) mají vysokou šanci se realizovat. Tj. když se něčeho bojíš, tak právě TO přivoláš.
(pravověrní materialisté odpustí  ;) ;D )

Takže pokud se bojíš, nikam nejezdi. Nebo jezdi tehdy a tak abys neměla důvod se bát.
Pokud zůstaneš chycená ve strachu, nikam se nehneš a nebudeš žít.
Udělej to nejlepší co můžeš, abys zajistila bezpečí (tank si holt nekoupíš :) )a pak už si jen řekni.. Dělala jsem co mohla, teď už to VYJDE...
(..si přečti třeba 4 dohody od Ruize..jestli chceš, mailni)


« Poslední změna: 15 Leden, 2010, 09:26 od HelaL »

sarka

  • Host
Re: doprava na závody-
« Odpověď #2 kdy: 15 Leden, 2010, 09:37 »
Helo, tohle je na mě už moc ,,psycho,,   a jinak nedávno jsem se zminovala o obavě, že se mi za jízdy rozpadne kára.. což se mi taky stalo a byla to úplně pohodová zaležitost, naopak výborně zafungovala ovladatelnost mých psů a i když jsem sebou neměla mobil, šel zrovna okolo nějaký člověk, co mi sám nabídl, at si zavolám pro odtah jeho telefonem.

Jinak moje přání mají tendenci se uskutečnovat a průšvihy třeba jako bouračka na motorce dopadají překvapivě dobře.

Možná jsem měla svůj příspěvěk formulovat jinak. Co vy ostatní, naložíte v klidu psy do přívěsu a vyrazíte? Nebo si taky vždycky oddychnete, když jste v pořádku na místě určení?

Offline Ladan

  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: +2/-1
    • Krmivoprodejce
Re: doprava na závody-
« Odpověď #3 kdy: 15 Leden, 2010, 14:03 »
Naložím v klidu psy do přívěsu a pak si oddychnu, když jsme na místě :)

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: doprava na závody-
« Odpověď #4 kdy: 15 Leden, 2010, 14:59 »
Jako nevyjedu v úplné kalamitě...zvážím riziko, jestli mi to (závody) stojí za to (riskovat zdraví lidí i psů, zrušit auto který mě živí...)
Ale kdyby měl člověk furt přemýšlet co se může stát, tak nevystrčí nos z domu...a i ten na tebe může spadnout (viz. Haiti)
A děti přepravuješ jak? Když tě zezadu napakuje kamion, tak nepřežijou ani psi ve vozíku, ani osádka auta.

sarka

  • Host
Re: doprava na závody-
« Odpověď #5 kdy: 15 Leden, 2010, 17:06 »
Děti vozím klasika v autosedačkách.  Na ty závody co se chystám ted nepojedou.  Hele, já se tady s.ru s 300 kiláčkama v civilizaci a ted jsem si přečetla  o potížích Jany Hen.  Tak doufám že nám všech jízda dopadne dobře.

Offline Majký

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: doprava na závody-
« Odpověď #6 kdy: 20 Leden, 2010, 17:11 »
Šárko, ty takový nebojácný řiďič Škody-120, musí dojet s Felicií jak prd:).. Ale když budeš chtít, tak mám někde v dílně velký oranžový trojúhelník na traktor, který když přiděláme na vlek, tak se ti všichni zdaleka vyhnou ;D, těšíme se a šťastnou cestu.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: doprava na závody-
« Odpověď #7 kdy: 20 Leden, 2010, 17:16 »
Na co trojúhelník...Šárka naváže podprsenky ;D

sarka

  • Host
Re: doprava na závody-
« Odpověď #8 kdy: 20 Leden, 2010, 18:24 »
Podprsenky mi vyhodil manžel mumlaje něco o praštěný ženský, když měl jet s přívěsem on. Ten trojúhelník bych ale chtěla, přivezeš mi ho do Deštnýho? Ted tam mám stuhy v národních barvách a ještě vylepším praporkama z utěrek.

Offline Majký

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: doprava na závody-
« Odpověď #9 kdy: 21 Leden, 2010, 17:58 »
Jo, podprdy jsou dobrý ;D.. I když v nějakém případě by mohly ohrožovat víc vlek, než cokoli jiného ;D.. Každopádně trojúhelník beru, jen bude chtít zjistit, jestli není určen pouze pro traktory a valníky, abys ještě neslízla nějakou pokutu?..


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:doprava na závody-
« Odpověď #11 kdy: 01 Listopad, 2023, 07:04 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:doprava na závody-
« Odpověď #12 kdy: 08 Prosinec, 2023, 22:08 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:doprava na závody-
« Odpověď #13 kdy: 08 Prosinec, 2023, 22:09 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:doprava na závody-
« Odpověď #14 kdy: 08 Prosinec, 2023, 22:10 »