Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Co je na tom pravdy ???

Autor Téma: Co je na tom pravdy ???  (Přečteno 25804 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kacer

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #30 kdy: 08 Leden, 2010, 08:51 »
Zdar vsem,

o tomhle vlakne jsem se dozvedel vcera a ted jsem si ho docetl, je mi z toho na bliti.

Nechapu proc tu resite takovouto vec jako kdyby se jednalo o mistrovstvi sveta? Zavod III. kategorie neni o zadnych bodech do MCR a ja osobne bych byl rad, aby se jich zucastnovalo co nejvice lidi, protoze vetsina lidi ma huskouny pro radost a je jim uplne jedno jestli maji nebo nemaji papir na to ze jsou nebo nejsou husky.

Nalejme si cisteho vina a ti co maji nove/mlade huskouny sprotvniho typu nejsou dle standartu FCI z 90%, jelikoz vsichni prerustaj, ale to je v poradku startovat v PP kategorii, protoze na to maji papir. (viz nas Loki, v kohoutku 64 a vim, ze by nebyl problem ho uchovnit.... ale neudelam to)

Pokud chcete nekdo vest valku proti chovatelum co odchovavaji SH bez PP, zacal bych u tech co chovaji s PP a vedi ze jejich psi nesplnuji normy (Viz chovatel od ktereho mame naseho psa).
Navic navazet se do Milana se Zdenkou mi prijde uplne zcestne, jsou to bezva lidi, maji bezva psy, privezli do CR cerstvou krev z venku a hlavne se mushingu a sportu s SH venuji jako maloktery z nas.

Proboha vzdyt slo o starty na zavodech III. kategorie uvedomte si to uz konecne!!! Ja osobne beru tohle jako zavod pro vsechny kdo maji radi sport se psama a
bylo by mi uplne jedno jestli jsou s PP nebo bez, hlavne ze se mi podarilo usporadat bezva zavod pro lidi co se tomuto sportu venuji a meli z neho radost.
Priste si na kazdy zavod jakekoliv kategorie vemte metr a vahu a kazdeho Huskouna prevazte a premerte.

To uz se tu muze rovnou rozebirat to, ze se pri dogtrekingu se psama beha a ze bivak nekteri zavodnici maji hodinu.....

Kacer - webmaster SHK CR

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #31 kdy: 08 Leden, 2010, 09:52 »
Kačere, jsi zřejmě špatně informován.
Pochopitelně nikdo nebrání lidem se psy bez PP účastnit se závodů, ovšem měli by závodit v kategoriích pro ně určených. Pokud mám psy pro radost a nejde o mistrovství světa jak píšeš, tak je mi přece jedno, jestli budu první v C1 nebo poslední v C ne?
Pokud vím o udělení nějaké výjimky (start v kat. s PP) se uvažovalo pouze pro pejsky z útulku či jinak zachráněné...

MiVo

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #32 kdy: 08 Leden, 2010, 10:47 »
To : LenkaB a spol
To bude pak parádá, v kategorii čistokrevných zůstanou tři lidi, všichni čistokrevný budou spokojený že budou na bedně  ;D.
Nebo se jejich kategorie pro nedostatek startujících sloučí s nečistokrevnýma a budou poslední  ???.
Tak si vyber  :o

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #33 kdy: 08 Leden, 2010, 11:00 »
Vzhledem k tomu, že si klidně k mamutům připřáhnu alaskoše, tak je mi prdel, ve které kategórii budu poslední. Leda bych si ho nechala poradcem chovu prohlásit třeba za samojeda, má bílý packy a podprsenku...vidím v tom jasnou podobnost se samožroutem ;D
Jinak pouhým pohledem do výsledovek mám pocit, že kategorie s PP i bez jsou (co do počtu) obsazeny zhruba stejně...to znamená prachbídně.
« Poslední změna: 08 Leden, 2010, 11:10 od LenkaB »

Clara

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #34 kdy: 08 Leden, 2010, 12:03 »
to je mazec tahle diskuze... :D jestli to neni celý jen o tom že:
pravidla jsou pravidla ale když to vemete lidsky -papíry neběhaj a  plno bezpapíráků ba i vořechů charakterově i fyzicky strčí do kapsy papíráka... A to možná ty papíroví nemůžou skousnout... ?

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #35 kdy: 08 Leden, 2010, 12:19 »
Claro, ale to ti nikdo nebere, že vořeši je lepší (v mushingu to platí 100%...teda pro ty spešl "vořeši"...AH, ESP)
Jenomže když se přihlásíš na závod do kategorie např. pro SH, tak proto, že chceš vědět čí SH!!! jsou nejrychlejší.
Protože ti hnusní, hloupí a degenerovaní seveřani s PP jsou pomalejší než "vořeši" tak mají vlastní kategorie...určené v podstatě ochraně (a záchraně!!!) severských plemen jako pracovních psů.
Pro vořeši je kategorie vlastní, kde se mohou poměřovati dle ctěné libosti. ;)
« Poslední změna: 08 Leden, 2010, 12:35 od LenkaB »

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #36 kdy: 08 Leden, 2010, 12:25 »
A konec...jdu spřáhnout vořeši i s PP (doufejme že si nedaj do držky bez ohledu na původ, neb madam stále hárá), je tu 40 cm sněhu a furt valí ;D

Clara

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #37 kdy: 08 Leden, 2010, 12:49 »
taky spřáhnu svý vořeši a budem si hrát na závod a budou mít radost že já mám radost  ;D

Helena

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #38 kdy: 08 Leden, 2010, 13:01 »
Lidi, dejte si relax. Jesli jste si nevšimli, tak venku sněží  ;D a není přeci nic krásnějšího, než vidět před sebou ojíněný ocas severského psa …

Helena

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #39 kdy: 08 Leden, 2010, 13:16 »
To Kacer:
Zavody 3. tridy nejsou mistrovstvim sveta. Jen je jich v pomeru k tem vyssi tridy vic a s oteplovanim se bude ten podil zrejme zvetsovat.
Otazka je take, zda zustane pouze u zavodu 3. tridy, kdyz puvodne dle ustniho sdeleni slo o vsechny zavody. Dotycna zavodnice v mailu uvedla, ze na zavodech 2. a 3. tridy nejde o zadne velke penize, tak co resim...
To jaka je situace s SH mozna bylo take zpusobeno tim, ze neco maleho, co prece nikdo nebude resit, vzdyt jde o pratele, proslo, pak proslo neco dalsiho drobneho, a pak se to nabalovalo....
Kdo by resil 1cm navic...a za par generaci to da dohromady 5....
Kdyz je tvoren nejaky novy vzor s podminkami, mely by byt tyto podminky zverejneny a mely byt dodrzeny, at uz jde o souhlas reditele zavodu (a ne, kdyz to projde, tak je to souhlas), dobu obdrzeni papiru, ze psi splnuji podminky F.C.I nebo vysku psa, byt je papirove spravne, o kterem vsichni vedi, ze je prerostly... Pak prece ty podminky nemaji smysl a muze se to rovnou schvalit natvrdo... Samotne postaveni podminek - kdyz nikdo nepoda protest apod. tomu znacne ubira na serioznosti a pak ti, co novy vzor tvori, nemohou vypadat jinak, nez jak vypadali.
Byla bych rada, kdyby se v tehle diskusi neztratil navrh moznosti startu bezpapirovych psu odpovidajicich standartu v nektere z individualnich kategorii na zavodech 3. tridy, pokud je opravdu nutne takto zvysovat pocty startujicich. Libi se mi vic nez muj a za par sezon by se mohlo vyhodnotit, jestli ma smysl to rozsirit i na ostatni kategorie, i kdyz to cele povazuju  pouze za jednorazove reseni, kterym se jen zavodnici presunou z jedne kategorie do druhe, takze o skutecne zvyseni zavodicich s SH nepujde. O dopadu na plemeno nemluve. Pouze muj osobni nazor...
Katka
« Poslední změna: 09 Leden, 2010, 11:21 od kavej »

MiVo

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #40 kdy: 08 Leden, 2010, 13:19 »
Ano, určitě krásná tečka a tvrzení ženy s heslem : "není přeci nic krásnějšího, než vidět před sebou ojíněný ocas ... "

Clara

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #41 kdy: 08 Leden, 2010, 13:47 »
 ;) ;D ;D ;D
na zdraví všech ocasů ! zvláště těch severských  :D

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #42 kdy: 08 Leden, 2010, 18:22 »
;) ;D ;D ;D
na zdraví všech ocasů ! zvláště těch severských  :D
na zdraví našeho klubu si vždy rád zavdám  ;) (klub č. 57)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Olina a Aja

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #43 kdy: 08 Leden, 2010, 18:42 »
Dobry vecer. Muzete mi prosim nekdo rici, kdo se skryva za nickem MIiVo ? Dekuji. Olina

MiVo

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #44 kdy: 08 Leden, 2010, 21:55 »
kdo se skryva za nickem MIiVo :
Miloš Volf, 34 let, 178cm, 82kg s cílem na 76kg,ženatý, dcera Kateřina 1 rok, 3xESP bez výsledků, ale s láskou, vyučen s maturitou, do 17 panic,.........