Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 poslušnost

Autor Téma: poslušnost  (Přečteno 11908 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

KarelR

  • Host
Re:poslušnost
« Odpověď #15 kdy: 26 Říjen, 2012, 18:36 »
oprava 60, ale víc ani ťuk, to kolo seženu, ty polňačky skládačka nedá, koupím v bazáči nějakýho horáka, jinak za co mám psa na tom kole zapřáhnout?
Co děláte, když se pes začne valit za zvěří? Seskočíte z kola a necháte ho kolo táhnout? Jinak díky za info, trochu jsem se tomu kolu bránil, ale asi to bude nejdostupnější věc. Když jsem včera řekl přítelkyni, že bych příští rok koupil kolobrndu, smála se, že se nechám naším šílencem táhnout, když ji řeknu, že ho zapřáhnu za kolo, smát se už určitě nebude  :)

KarelR

  • Host
Re:poslušnost
« Odpověď #16 kdy: 26 Říjen, 2012, 18:46 »
Ještě jeden dotaz, co se týká saní, je možný zapřáhnout jednoho psa a je možná nějaká úprava běžných saní? Asi mi nezbyde než krapet improvizovat? Jinak díky za vaše příspěvky.

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re:poslušnost
« Odpověď #17 kdy: 26 Říjen, 2012, 18:51 »
hele přijed na radíkov...tam uvidíš na čem všem možném, a nemožném se dá jezdit...stačí ukrajina ale horák je lepší...pokud jsi kus dál tak vyber závod kam to máš nejblíž a najdi ježuru nebo mně a rozdáme rad kolik ti libo..velký postroj taky určitě najdem...pokud nechceš jezdit na kole nebo se ti zdá kolobka drahá tak stačí dát mamutvi postroj a na něj přidat řetaz..levnější varianta je stará pneumatika...vodítko do ruky a mužeš se procházet s menším rizikem vykloubení ramene.. ;D

KarelR

  • Host
Re:poslušnost
« Odpověď #18 kdy: 26 Říjen, 2012, 19:05 »
Koukal jsem na mapy a ten Radíkov, jestli je to ten u Olomouce, je ode mě cca 80 Km, to není tak daleko. A kdy tam jsou nějaký závody?
Jinak to kolo bude dobrá volba, měl jsem rád vždy trochu adrenalinu, vrátí se starý dobrý časy. Ze začátku, když byla o kole řeč, nenapadlo mě, že si vezmu horáka a půjdu s ním na polňačky. Napadl mě asfalt, ale s naším hafanem, by to byl poslední hrdinskej čin, co bysme udělali. Na silnici bych s nim nevlez, možná později až si to trochu vychytáme. Od prosince budu mít i novou práci, tudíž více času na čoklíka, musím mu ten život a koneckonců i sobě trochu zpříjemnit.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:poslušnost
« Odpověď #19 kdy: 26 Říjen, 2012, 19:28 »
Asfalt nééé a silnici už vůbec...pěkně polňačky nebo do lesa po měkkým!

KarelR

  • Host
Re:poslušnost
« Odpověď #20 kdy: 26 Říjen, 2012, 19:57 »
No jasně, špatně jsem to pochopil.

MaRe

  • Host
Re:poslušnost
« Odpověď #21 kdy: 27 Říjen, 2012, 08:33 »
http://hanackymushersclub.webnode.cz/news/nova-akce/

mrkni na net  ,pokud to nemáš daleko přijeď je tu plno lidí co poradí.Renča

KarelR

  • Host
Re:poslušnost
« Odpověď #22 kdy: 27 Říjen, 2012, 10:07 »
To je příliž brzo, budu muset počkat na další termín,mám totiž pracovní neschopnost,když jsem mu zateploval boudu, tak jsem si přeřízl šlachu na palci, jsem kluk šikovná  :)

KarelR

  • Host
Re:poslušnost
« Odpověď #23 kdy: 20 Listopad, 2012, 20:00 »
Zkusím to trochu poposunout dalším dotazem, s mazlem jsem začal chodit na 20-ti metrové stopovačce, poměrně se vylítá, ale i když najdu 15 km, on nalítá na stopovačce o dalších deset navíc, stejně když dojdem, napije se, podívá se na mě a čeká, že vyrazíme na další procházku, přemýšlím nad nějakým břemenem, abych ho trochu utahal, četl jsem něco o řetězích, gumě apod., máte někdo nějakou radu s jinými břemeny, popravdě nechce se mi tahat psa po lese, aby se za ním vláčel kus železa. Co různé zádové nosiče, to znamená dát zátěž přímo na psa, jakou váhu, popřípadě jiné možnosti, nemyslím ale aby táhnul mě, jako kolo apod., prostě zátěž. Děkuju za odpovědi, Karel.


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58684
  • Karma: +0/-0
Re:poslušnost
« Odpověď #25 kdy: 02 Listopad, 2023, 06:07 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58684
  • Karma: +0/-0
Re:poslušnost
« Odpověď #27 kdy: 02 Únor, 2024, 19:34 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting