Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pes na řetězu=týrání..???

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Pes na řetězu=týrání..???

(1/7) > >>

tomek:
Dnes sem měl návštěvu..starostka byla semnou u psů podívat se,jak sem zabezpečil psy kvůli útěku feny a následnýmu zadávení 2 sousedovic slepic..c kotcích mám ,,neskokany,, a na řetěz sem uvázal 3 ,,skokany,,..tam vznikl problém..řetěz být nemůže,prý je to týrání psů..(2,5m dlouhej-pohyb v kruhu)..viděl sem u spousty lidí tento způsob uvázání..tak jak to teda je??

Alesh:
Zakon 246/92Sb. rika o tyrani nasledujici, co by se te mohlo tykat.
Za tyrani je povazovano:
- Omezovat pohyb nutný pro určitý druh zvířete, pokud by omezení způsobilo utrpení.
- Chovat zvířata v nevhodných podmínkách nebo tak, aby si sama nebo vzájemně způsobovala utrpení.

Pozadej zastupitelstvo nebo obec, at se k tomu oficialne vyjadri. Zadne ustni vyjadreni, ale hezky na papir se zapisem z jednani zastupitelstva. Dale pozadej o posudek veterinare a predej zpet na urad. Pokud tvoji psi netrpi (coz potvrdi veterinar), nemaji sanci te dale vlacet.

Myslim, ze to plne staci. Pokud ne, je dobre se dale spojit s pravnikem, ale to bude neco stat.

Alesh

tomek:
ona mi to starostka naznačovala,že podle ní je to týrání..taky mi řekla,ať v zadu posekám kopřivy,aby si nikdo nestěžoval,že se nestarám o zahradu..:Dzvířata pohyb mají,na řetěz dou jenom když já sem pryč..

VencaN:
 ;) tak alespoň 0,5 m  vracák na plotě by taky zdolali ? Měl jsem taky "skokanku" 220 plot nebyl problem....

Profesor:
starostka by psy viděla nejraději na gauči v obejváku (v lepším případě - v horším v papiňáku) a zahrádku jako anglickej trávník, protože pak by žádná svině od sousedů si na tebe nechodila anonymně stěžovat ... alesh má pravdu, tím postupem zavřeš huby na delší dobu všem (než si vymyslí, že tví psi jim od tebe k nim honěj krtky ;-) )

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi