Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....

Autor Téma: Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....  (Přečteno 7846 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Marika

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« kdy: 09 Prosinec, 2009, 10:34 »
Dne 1.12.2009 mi utekl devítiletý pes sibiřský hasky s PP a čipem číslo 968 000002302683 barvy plavé s modrýma očima z Kolovče na Domažlicku. Můj brácha Miloš Tomášek s ním jezdil na závody, teď už jezdí s mladšími hafanami. Hledali jsme ho v okolí, vylepovali jsme plakáty s kontaktem, ale nikdo se neozval. Až 4.12.2009 jsme se dozvěděli, že pes byl nalezen již 2.12.2009 v okolí Černíkova cizí paní, která se na něj přijela podívat po té, co ji volali lidé na inzerát, protože také hledá svoji fenku sibiškého hasky. Zjistila, že se nejedná o její fenku, ale i přesto mého psa naložila do auta a odvezla do útulku Klatov. Tam psa nepřijali s tím, že ho nemůžou přijmout od soukromé osoby.Řekli jí, že musí psa odvézt zpátky a předat starostovi obce Černíkova a od něj psa již přijmout můžou. Paní tak udělala a psa starostovi předala. Starosta psa naložil do auta a vezl ho prý do útulku do Klatov. Pes mu v autě prý trhal nějaký hadr či co, tak zastavil na odpočívadle ve Vráži a psa na vodítku vytáhl z auta. Tu prý šel nebo jel kolem nějaký cizí pán a chválil mu pejska. Prý je krásný.... Starosta mu řekl, že je sice krásný, ale nemá majitele a proto ho veze do útulku. Na to mu pán prý povídá, že si ho vezme, že se u něj bude mít stoprocentně lépe než v útulku. A milý starosta mu mého psa věnoval bez toho, aniž by si na něj vzal nějaký kontakt, jméno, místo, kam ho veze, prostě NIC!!!! Když jsem se ptala, jak muž vypadal, kolik mu přibližně bylo let, jaké auto měl, barvu auta, tak praví, že nic neví!! Byl rád, že se ho zbavil a tím to pro něj haslo. Mě do telefonu řekl, že pes byl pro něj přítěž, proto byl rád, že si ho cizí muž vzal, prý působil věrohodně...  :o... Otázkou je, zda pan starosta  Jaroslav Šlachta nelže a zda se sám psa nezbavil úplně jiným způsobem a nebo tímto úkolem pověřil někoho jiného. Podala jsem na něj trestní oznámení. Chtěla bych vás touto cestou poprosit o to, pokud narazíte na nějaké informace, které mi pomůžou psa najít a nebo zjistit, co se s ním stalo, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat na tel. : 728126018. Děkuji. Marika
« Poslední změna: 09 Prosinec, 2009, 10:50 od Marika »

sonic

  • Host
Re: Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #1 kdy: 12 Leden, 2010, 08:28 »
No tak to je síla. Lidi fakt nejsou normální... Trestní oznámení byl určitě dobrý nápad, dala bych oznámení na všechny nalezenci.cz, ifaunu a podobné servery s tím, že pokud někdo viděl ve svém okolí nového SH, ať se ozve (přidej fotku). Ta starostova historka se mi zdá dost nevěrohodná, mohlo to tak být, ale je to divné, spíš bych tipla, že psa vypustil cestou někde v lese (doufejme, že ho někde nepřivázal). Takže bych zkusila dát na sebe kontakt obecním úřadům apod. po trase do Klatov, kde by se pes mohl toulat, asi i inzerát (opět s fotkou) na nejčtenější vývěsky v okolních vesnicích, klidně nějaký řvavý se spoustou vykřičníků "KRÁDEŽ PSA", možná vypsat i nějakou odměnu za informaci vedoucí k nalezení... Kdyby byla historka pravdivá a ten nový majitel by byl trochu zodpovědný, třeba by se ozval. Chtělo by to dát ten inzerát někam, kde by ho viděl i ten údajný člověk z auta, pokud tamtudy jezdí pravidelně... Jednou se mi ztratil pes a vývěska pomohla, lidi mi ho našli. Ale radši moc nedoufej, je to už dlouho... Budu ráda, když se ozveš, jestli to nějak dopadne.    

Offline Marika

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #2 kdy: 13 Leden, 2010, 12:43 »
Dobrý den, ahojky...
Oznámení a výzvu s fotografií na internet jsem dala všude, kde jsem našla, že to jde. Stále hledáme a přidáváme, aktualizujeme výzvy... Posílala jsem e-mail s výzvou na všechny městské i obecní úřady na Klatovsku, Domažlicku, Plzeňsku, dokonce i na úřady v Jihočeském kraji, na veteriny, útulky v ČR a dokonce i do Německa. Výzvy s fotografií po okolí vyvěšujeme... Tam, kde byl údajně pes předán, výzva také visí... všude nabízíme finanční odměnu za informaci, která nás dovede k nalezení psa. Stále se ale nic neděje, nemáme jedinou informaci, že by byl pes někde kýmkoliv spatřen.
Po měsíčním šetření tohoto případu je rozhodnutí takové, že se jedná pouze o přestupek proti pořádku ve státní správě a přestupky proti pořádku v územní samosprávě dle ust. § 46 odst. 1 zák. č. 200/1990 Sb. a s odkazem na porušení ustanovení dle § 135 zák. č. 40/1964 Sb. , nikoliv o trestní čin a budeme muset oba dva stanout před komisí na městském úřadě v Klatovech.
Pokud byste nám někdo chtěl pomoci, napište mi prosím na e-mail marika.schmidtova@seznam.cz. Rozesílám článek o tom, co se stalo, fotografie a výzvu o hledání pejska mezi své známé, neznámé, komukoliv, kdo chce pomoci a bude šířit tento e-mail mezi své známé, kolegy, komukoliv.... Stále doufám, že čím více lidí si výzvu přečte a uvidí fotografie, tím větší je šance na nalezení Siwashe. Děkuji. Marika

Alf

  • Host
Re: Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #3 kdy: 18 Leden, 2010, 23:08 »
je to politováníhodné, ale se závěrem policejního orgánu se třeba nemusíš ztotožnit a podat proti usnesení stížnost státnímu zastupitelství, protože vzniklá škoda byla jistě větší jak 3 000 Kč (v té době platné rozhraní mezi tč a př). Až budeš u přestupkové komise, tak nezapomeň na toto upozornit a žádat náhradu škody s tím, že se pak proti tomu jejich rozhodnutí odvoláš! Vím, že ti to psa nenahradí, ale aspoň to bude odstrašující příklad pro ostatní obce. Zajímalo by mne jak PČR zprvu šetřila věc, protože se v tom dá spatřovat i tr.č. zneužití pravomoci veřejného činitele, protože starosta jím je!
Tvůj mail u nás na MP máme. Pokud se nalezne pes, tak nikdo si nedovolí jej někomu dát, aniž by věděl kdo to je!! Navíc od 1.1. všechny čipujeme. Přeji ti úspěch,protože mám doma také občasného útěkáře. Smůla je, že lidi ještě nejsou zvyklí,že psi mohou mít čip a vet automaticky nezjišťují při návštěvách, zda pes jej nemá...


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #5 kdy: 01 Listopad, 2023, 06:07 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #7 kdy: 01 Únor, 2024, 14:48 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #8 kdy: 07 Březen, 2024, 14:25 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #9 kdy: 07 Březen, 2024, 14:26 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #10 kdy: 07 Březen, 2024, 14:27 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #11 kdy: 07 Březen, 2024, 14:28 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #12 kdy: 07 Březen, 2024, 14:30 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #13 kdy: 07 Březen, 2024, 14:31 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Pomůže někdo???? Starosta daroval mého psa.....
« Odpověď #14 kdy: 07 Březen, 2024, 14:32 »