Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jičín

Diskuzní fórum > Závody

Jičín

(1/3) > >>

Panda Team:
Děkujeme jičíňákům za moc hezké závody, zajímavou trať a celkově pohodový víkend, krásně komentovaný Martinou Šídlovou.

Jana H.:
I já děkuji za krásné závody se super tratí. Jenom mne mrzí, že ten andělíček nedopadl  :'(

Pfeifer:
Díky za závod pro kroužek mladých musherů. Příští rok už chtějí jet s dopělými (jak jim tam někdo neopatrně do mikrofonu poradil).

Eva Jakubcová:
Ahoj, gratuluju pořadatelům, konečně zvládli zařídit i to počasí :)
Po oba dva dny jsem se motala po trati s foťákem, takže kdo by se chtěl najít, může to zkusit na http://evcaj.rajce.idnes.cz/Mushing_pod_Zebinem_1.-2.11.2008/

Pejskům a jejich musherům zdar.

Eva

Vláďa:
Počasí sice vyšlo ale tradice koukám nebyla narušena a chladící bahení lázně pro pesany byly :D jak jinak taky po pěti dnech vydatného deště.Letošní vynechání mě mrzí >:(,ale těším se na příští rok.
mějte se,ať se daří, Vláďa z Jablonce

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi