Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 lokace jižní Morava, Vysočina, Jižní Čechy, Valašsko

Diskuzní fórum > Trénink

lokace jižní Morava, Vysočina, Jižní Čechy, Valašsko

(1/3) > >>

handyman:
Ahoj,

vidím, že je tady žádost o lokace skijoringu.. mě by docela zajímaly nějaké ZAJÍMAVÉ tratě pro scooterjoring (kolobku :) ) na Moravě, Vysočině, Jižních Čechách a Valašsku, které by mohly bavit jak mě, tak i psa.

Dá někdo typa? :)

handyman:
Lokace pro koloběžku v okolí Českých Budějovic by se mi šikla. ;)

VencaN:
není to u ČB, ale na České Kanadě máš stovky  rovinatých, parádních a neasfaltových  km  ;)

Mirek Kremlička:
Tady už je to bohužel čím dál tím horší. Lesy asfaltujou a asfaltujou. :( Každej rok něco.

Ivoxxl:
Jestli jsi od někud z Valašska, přijeď k nám. Trasy ověřené, prozkoušené a námi využívané kolem přes  20 km. Min. silnice (1km asfalt) jinak lesní  hlíněný podklad, neruší tě mraky turistů, spíše vlítneš mezi laně a srny. U nás zázemí s vodou (v zimě ohřejeme podle potřeb), můžeš přespat najíst se, dát si pivko, jídlo. Pokud budeš mít nějakého pejska co nebude moci jít s tebou, počká tě v našem kotci či výběhu. Dá se u nás přespat a to poměrně pohodlně. Parkování i velkých vozů možné. Myslím že seženeš na nás i slušné reference. A kde že to? SRS Královec, Bílé Karpaty, nad Valašskými Klobouky. Hlavní trasa od nás směrem Požár, Končitá, dále neznač. čs/Sk hranice a dál územím bývalého voj. prostoru kam chceš - Divočina Nějaké info k tématu najdeš i na www.kralovec.cz

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi