Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Náměty a připomínky

Autor Téma: Náměty a připomínky  (Přečteno 52014 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #30 kdy: 23 Září, 2008, 03:01 »
Dole v informačním centru na úvodní straně je nově řádkový výpis nových příspěvků - není tak nutné klikat na posledních deset, pokud nechcete mít náhled i na obsah posledních příspěvků.

Počet zobrazených posledních příspěvků na hlavní stránce ještě můžu změnit (teď je jich 10).

Kolik by vám jich vyhovovalo?

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #31 kdy: 23 Září, 2008, 08:09 »
Ten výpis je zajímavý, což takhle to seřadit v Informačním centru takto:
1. Uživatelů on-line (stačilo by 1/okna horizont.)
2. Statistiky fóra (taky 1/2 okna -jen kdyby to šlo :))
3. Poslední příspěvky - aby to nezpomalovalo načtení hlavní stránky- tak jen těch 10 s možností to rozkliknout na plný stránkovací seznam

....Pěkný nápad - dík :)

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #32 kdy: 23 Září, 2008, 09:52 »
To Tombru:  Vypis prispevku super.  Diky.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #33 kdy: 24 Říjen, 2008, 08:28 »
Aby nedošlo k nějaké chybné představě, že zde dochází k nějaké cenzůře ze strany provozovatelů fóra, tak připomínám že každý registrovaný uživatel má právo zpětně měnit a mazat své příspěvky a také mazat témata která založil!

Moderátor/administrátor má sice tuto možnost také, ale ta pokud vím ještě nikdy nebyla v tomto fóru použita (vyjma evidentních spam příspěvků). Pokud by k tomu v krajním případě došlo, měl by příslušný moderátor/administrátor smazaný příspevěk/téma nahradit vysvětlením proč tak učinil.

 

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #34 kdy: 30 Květen, 2009, 15:12 »
Byl jsem upozorněn že nefunguje funkce vyhledávání. Takže už je to opraveno.

Jen jsem zjistil že to nefunguje asi už dlouho (poškozený jeden soubor) takže to asi nikdo nepoužíval (nebo se bál ozvat  ::) ) což je škoda, jelikož je to poměrně užitečná věc, když zde potřebujete něco najít. Třeba než se na něco zeptáte, třeba se to už probíralo.

Vyhledávání najdete vedle tlačítka DOMŮ a NÁPOVĚDA, nebo jako okýnko pro rychlé zadání vpravo nahoře.   

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #35 kdy: 07 Leden, 2010, 20:36 »
Vyčistil jsem téma ohledně SOS psů od příspěvků které "byly mimo mísu..."

Pokud se to někomu nelíbí, nebo si potřebuje na moji adresu ulevit, můžeme to probrat tady.

 

MiVo

  • Host
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #36 kdy: 07 Leden, 2010, 20:39 »
Pane BOŽE je "kokot" sprosté slovo ?  ;D

MiVo

  • Host
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #37 kdy: 07 Leden, 2010, 21:56 »
Jak admin pravil : admistratori mazou zejmena spam a sproste prispevky!

To znamená, že pokud nepochopíš něčí příspěvek ( třeba můj  ;) ), neznamená že je to spam, nebo sprostý příspěvek, nebudeš ho mazat, maximálně přesuneš na vhodnější místo.

DRSŇÁK

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #38 kdy: 07 Leden, 2010, 22:29 »
Brousit si  "ostrovtip" v tématu určeném na umístění psů našeho mrtvého kamaráda mi přijde krajně nevkusné. Buď rád, že to zmizlo dřív, než si to stihla přečíst nějaká vznětlivější povaha...bylo to dost održkoidní. ;)

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky - RSS
« Odpověď #39 kdy: 02 Únor, 2010, 17:52 »
Tak jsem po velmi dlouhé době oživil požadavek na rozšíření počtu zobrazovaných zpráv pomocí RSS, kdy 5 bývalo málo.

Nově se pomocí RSS dá sledovat posledních 50 zpráv na diskuzi.

Možná to ty kdo pro sledování dění na diskuzi sledují pomocí RSS čteček, někdy označovaných ve webových prohlížečích jako "novinky", trochu potěší...   ;)

Něco o RSS z wikipedie:

Citace

Technologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj (RSS feed, též RSS kanál, RSS channel). Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často (například zpravodajské servery).

RSS formát poskytuje obsah celého článku, příp. jeho část, odkaz na původní článek.


Použití RSS

Software určený k práci s RSS kanály se označuje jako RSS čtečka. Může se jednat o samostatný specializovaný program, o plugin do jiného programu (typicky webového prohlížeče či programu pro instant messaging), tato funkce může být v jiném programu rovnou vestavěna, případně se může jednat o webovou aplikaci poskytující tuto funkčnost (např. Google Reader či NetVibes).

Například pro webový prohlížeč Firefox slouží jako čtečka RSS rozšíření Sage. U Opery je to oranžová ikonka na konci řádku s www adresou.

Pokud některý webový server nabízí RSS kanály, obvykle to indikuje ikonkou, která vede přímo na URL příslušného zdroje, který uživatel zadá do čtečky a ta poté zobrazí seznam všech takto zpřístupněných článků (či jiných odkazů). Čtečka pak pravidelně kontroluje toto URL a zobrazuje nové položky.

Také je to vhodnější pro sledování diskuzí z mobilního telefonu. Je to rychlejší a nepřenáší se tolik dat. RSS čtečku (odběr novinek) má integrovanou i velmi v mobilech používaná Opera Mini.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #40 kdy: 30 Červen, 2010, 16:09 »
Tombru tak ti nevím...ale asi jsi smázl 20 dnes nejsmysluplnějších příspěvků ;D
Zkus si taky chvíli omývat přirození chladnó vodó...ať vychladneš ;)

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #41 kdy: 30 Červen, 2010, 18:12 »
Citace
Zkus si taky chvíli omývat přirození chladnó vodó...ať vychladneš
No neblbni, v tomhle vedru!!!!  :P

No asi tyhle vedra mají pro mushery opravdu velmi špatný vliv  ::) Ideálně se tak přes léto přestěhovat někam více na sever, třeba jako výměnný pobyt s někým ze severu kdo má zase plný zuby zimy v létě  ;D

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #42 kdy: 30 Červen, 2010, 18:29 »
Ještě k dnešnímu incidentu...

Takže Djihád požádal o odemknutí tématu co založil(a) Kavej. Co to jen šlo jsem se teda začal zabývat tím co se děje. To už ovšem Djihad nevydržel (jenalo se o cca 2 hodiny po jeho podnětu) a během toho co jsem se snažil zjistit o co jde - tedy přečíst si alespoň onen příspěvek v první volné chvíli kterou jsem měl, začal Djihád generovat hromadu stejných témat která obsahovala jen slovo stávka.
Jelikož už jich bylo během několika minut přes deset a nebylo jasné jestli a kdy to skončí a já opravdu pak nemám čas na to to posléze čistit od takových blbostí které se už se daly považovat za regulérní spam, tak jsem Djihádovi dočasně omezil přístup abych to zastavil a mohl to vyčistit.

Toť vše.

Djiháde nemusíš mít obavy, mozeček mi z přemíry moci nepraskne, jistě nepochybuješ o tom že ho mám tak malý, že na případné zvětšení v kebuli je místa až až  ;D 
Od tebe specíálně to beru jako pochvalu, vytočit někoho proslulým svým drsným přístupem a chopností být na věcí mě opravdu lichotí. Chápu že tě naštvalo že jsi nemohl zatepla svým osobitým zpusobem na věc nejsprávněji reagovat jak máš ve zvyku, ale kdyby jsi takhle neblbnul a chvíli vydržel tak jsi možná i mohl, i když o to asi Kavej nestál.


Jácíček ml.

  • Host
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #43 kdy: 16 Prosinec, 2010, 15:23 »


   
Nechápu?když někdo napíše o mé likvidaci,nic se neděje a nemaže se a pak lehce něco připomenu,tak je smazáno okamžitě!Zvláštní :-\ ??? Odpověď znám hm                                 

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #44 kdy: 16 Prosinec, 2010, 19:29 »
Nechápete a přesto znáte odpověď... Možná proto máte problémy...

A kdo vůbec doopravdy jste. Pokud p. Heller tak proč vystupujete pod jiným jménem? Také můžete být někdo jiný a jen se za p. Hellera vydávat. Takže je to všechno bezpředmětné.

Pokud jste p. Heller který dostal podmínku za stav svých psů
http://domazlicky.denik.cz/zlociny-a-soudy/od-soudu-odesel-radek-heller-s-podminkou20100809.html
tak se nedivte, že pokud zrovna vy začnete rozumovat ohledně krmení zvířat, nesetkáte se zrovna s ovacema že...
A co se týče tématu věnujícího se problematice této Vaší kauzy, z mého pohledu je v rámci možností vyvážena a i Vy jste v ní dostal prostor k vyjádření a obhájení svých postojů. Chápu že na to máte jiný názor a že by jste už chtěl aby to zmizelo z povrchu zemského, ale s tím Vám nepomohu.

Tomáš Soural