Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tři Studně-startovné

Autor Téma: Tři Studně-startovné  (Přečteno 11002 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #15 kdy: 14 Leden, 2012, 16:51 »
Martino dík za reklamu.Takhle nám určitě přijede hodně závodníků a budeme moc zlevnit startovné.Tyhle adresné keci na webu berou chuť příště něco dělat.Že to nezkusíš sama.Mnoho let se pro kritiku závodů  držím zásady-Když se ti tu líbilo ,řekni to všem,když se ti něco nelíbilo řekni to mně.Ještě jednou děkuji za uznání.
    Moc se divím,že všechny plačky jdou vždy na pořadatele,jako by je v rozpočtu 200,-Kč zachránilo.Proč se neobrátí na pumpaře pro levnější benzín ,když jedou na závody,na gumaře co jim obouvají gumy dražší o 1/3 než třeba v Německu a mohl bych pokračovat.Tam leží tisíce co vás tahle legrace stojí ročně,ale ne  na tom jestli Horník nebo Sněžník stojí o dvě kila víc nebo míň.Taky mně vždy pobaví,když mají občas někde sice menší startovné,ale další poplatky vyčuhují pro všímavé na parkovištích, občerstvení apod.takže leckdy je startovné podstatně vyšší než tam kde jsou poplatky již dané v startovném.
   Doporučuji každému kritikovi aby zorganizoval,ne jeden, dva závody,kdy lidi přijdou s nadšením  ,ale alespoň pět ,šest let po sobě a pak může veřejně spustit kritiku. :P
« Poslední změna: 14 Leden, 2012, 17:03 od sulika »

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #16 kdy: 14 Leden, 2012, 17:01 »
Taky mně vždy pobaví,když mají občas někde sice menší startovné,ale další poplatky vyčuhují pro všímavé na parkovištích, občerstvení apod.takže leckdy je startovné podstatně vyšší než tam kde jsou poplatky již dané v startovném.


Martino, Michale, kolik stalo parkovne na Miseckach?  Takze chcete, aby na Snezniku jeste vybirali za parkovne???  Myslim, ze na Snezniku se dost snazi, a da se tam docela dobre jet i skj.
Drzim palce, at poradne napadne a zavody se konaji.

Jinak, startovne na Jizerske30 bylo 900,- Kc, + samozrejme parkovne a par letaku do tasky.

pospa

  • Host
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #17 kdy: 14 Leden, 2012, 17:03 »
po tom cotu zaznělo se opravdu nedivme že se raději jede ven než závodit zde kde na něktrejch závodech člověk nedostane ani diplom. :'(

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #18 kdy: 14 Leden, 2012, 17:07 »
po tom cotu zaznělo se opravdu nedivme že se raději jede ven než závodit zde kde na něktrejch závodech člověk nedostane ani diplom. :'(


Hmmm, jak kazdymu jde o ten diplom.  Na Jizersky jsem taky zadny diplom nedostal a byl jsem spokojeny.  Pospa, pokud ti jde o ten diplom, musis byt do 3. mista.  Eventuelne se daj koupit, jak diplomy tak pohary.:)))))   Vetsina mych diplomu a poharu sla stejne do kose, a zustavaj jen ty, co maj nejakou hodnotu (ted nemyslim financni).

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #19 kdy: 14 Leden, 2012, 17:25 »
Honzo Mísečky parkovné 100kč na závodnické auto na víkend, jak bylo vedeno v propozicích. (pátek-neděle)
Ale o to vůbec nejde.

MiVo

  • Host
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #20 kdy: 14 Leden, 2012, 17:28 »
tak trošku debata o hovně :).
stejně jsou pouze dvě možnosti.
1. JEDU a respektuji startovné
2. NEJEDU, protože se mi nechce, nemám natrénováno, je tam konkurence, nebo je to drahé.
Po pravdě 9set je dost, ale nechtěl bych být pořadatelem který musí připravovat trať, stake-out, poslouchat nespokjené kecy a na závěr sbírat hovna.
Od toho je možná  svaz, který by měl dotovat vybrané závody, ale nevím jak to funguje a jestli vůbec má peníze.
Takže jestliže se mi něco nelíbí, nejedu tam!!!
Taky jsem absoloval 250km na závod, prošel si trať, zanadával a jel hned domů, tuším že to byl maxi - závod kde se pak někdo ve sjezdu po šutrech rosekal a jel domů rychlou.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #21 kdy: 14 Leden, 2012, 22:12 »
MIVO:  Za prvé je správně  ;)

Martina

  • Host
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #22 kdy: 15 Leden, 2012, 07:59 »
To Jirko: nechápu proč se čertíš!! vzdyt jsem vyjadrila verejne jen to,ze nekde je trat super rolbou a nekde holt jen skutrem a v tom bych videla i treba cenu zavodu. I za tu cenu,ze si zaplatim parkoviste.  A ty řeči ze vzdy nekdo keca za zadama a konkretne nic nerekne, tak to rozhodne neni muj pripad. Kazdy at si vybere kam pojede,dnes je moznosti spousty, bud jet na zavod u nas, nebo treba za hranice. A sam pak posoudi.
Martina

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #23 kdy: 15 Leden, 2012, 13:25 »
Sorry Martino,ale v tvém věku by jsi už mohla znát význam slov diplomacie,takt,taktika.Když věta zní"Na Horníku bych ty peníze za start dala ,leckde jinde bych si to rozmyslela",je  diplomatická,taktní a taktická.Adresně jsi mohla mně osobně třeba na Horníku říct, myslela jsem váš závod.Určitě bych se nenaštval. ;)

Martina

  • Host
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #24 kdy: 15 Leden, 2012, 15:21 »
Poslední příspěvek: Každý si slovo taktika asi vykládá jinak. Ale o tom,že řeknu,že u vás se upravuje skutrem a ne rolbou, tak na tom rozhodne pro me neni nic taktickeho. Pokud vim, tak ja sama,jsem vzdy u vas zavodila, i kdyz to nebylo vzdy ruzove (za coz samozrejme ty nemuzes, pocasi clovek neporučí) a nerekla jsem pul slova. A at bylo startovne jake bylo. Ale clovek tam chtel jet tak to proste zaplatil. Tot byla moje puvodni  odpoved, ze at je trat upravovana jakkoliv a stoji zavod jakoukoliv castku tak stejne zalezi na kazdem jak se rozhodne. Ale tot kazdeho nazor a rozhodnuti...
tot vse.
ps: jinak stara uz jsem dost, to mas pravdu  ???

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #25 kdy: 15 Leden, 2012, 15:57 »
To Martina.Ok beru. ;)

Offline Erbs Dušan

  • **
  • Příspěvků: 91
  • Karma: +4/-1
    • SK Děti Severu
    • E-mail
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #26 kdy: 16 Leden, 2012, 15:54 »
Všem hezký den. Takovou vášnivou diskuzi jsme vskutku vyvolat nechtěl, zvlášť to ne, aby zde byla srovnávána úroveň jednotlivých závodů, ba dokonce osočování se. Jen jsme nahodil to, že 900 se mi zdá prostě dosti za jeden závod a zda pořadatel nemůže zvážit případné snížení. Závody jde udělat různě, každý dle svých možností a nasazení se pro danou věc. Na Mísečkách platí dardy za pronájem, super upravené tratě a udělají to za 500. Seženou sponzoři. A o tom to je. Už vůbec nechci srovnávat závody  zimní a na suchu. Ale v Hradci taky platíme pronájmy lesů, poplatky městu atd atd. Bez sponzoringu a grantů by pak při takové úrovni např. občerstvení, cen, programu, taky závodníci platili více než 350. Takže řešíme finance i jinak než jen závislostí na závodnících. A vzorečky či občerstvení?... To bylo spíše nahození toho, že prostě někde i za menší peníz jsou pořadatelé schopni zajistit pro závodníky více. Toť vše. Byla to úvaha pro závodníky a pořadatele a děkuji za vyjádření všech zúčastněných. A nehádat se :-)



detiseveru.webnode.cz

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Tři Studně-startovné
« Odpověď #28 kdy: 01 Listopad, 2023, 22:29 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0