Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Termínový kalendář na tuto zimu...

Diskuzní fórum > Závody

Termínový kalendář na tuto zimu...

(1/5) > >>

HelaL:
tragédie :(   proškrtala jsem co jsem našla, Janovičky najdete pod mid-káry, pokud najdete ještzě něco k doplnění, napište.

Prosím pořadatele, aby aspoň zadali základní propozice, které mohou odkazovat na jejich vlastní stránky, kde lze sledovat novinky... díky :)

michalcz:
A proč jsou šktlé ŘÍČKY? Nebude tam snad MR SKJ2?

Jarda Hanuš:
Říčky bohužel letos také nebudou. Měli jen jeden volný termín a v něm zrovna lyžařské závody. Vyměnil se šéf areálu a ten o nás zrovna neláme :)).
Zkusíme na za rok vymyslet něco nového.

michalcz:
Tak to je opravdu hodně smutná zpráva  :'( pro závodníky skijöringu jeden z nejlepších závodů s velkou tradici. Zajímalo by mi kam se tedy přesune MR dvojek, s adekvátní délkou tratě?

danhakl:
a Děčín bude jo?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi