Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 193991 krát)

0 uživatelů a 10 Hostů prohlíží toto téma.

Radek Heller

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #270 kdy: 01 Únor, 2010, 21:09 »
Tak jsem se po delší době dostal na net a nedalo mi vás nepozdravit.Takže tak činím.Po pročtení celé diskuse jsem opět oněměl úžasem nad tím co všechno se může urodit v hlavách prázdných jak ústa staré ženy některých rádoby znalých věci a poměrů. Chci poděkovat účastníkovi vystupujícímu pod cca. 15 jmény za smysluplné rozšíření této diskuse. Díky Ti Dubare ;D. Vzhledem k tomu ,že mám nejpřesnější informace si vám dovolím je předat z první ruky-pokud o to ještě stojíte. Takže čtěte pozorně,protože bez ohledu na sníženou gramotnost většiny pisatelů a přispěvatelů do této diskuse to nebudu !!!!!!!! vícekrát opakovat. Na mou osobu nebylo vzneseno ani podáno žádné trestní ani jiné oznámení pro týrání zvířat a to ani nikým soukromým a ani nikým z ve věci kompetentních úřadů tj- Krajská veterinární správa,a ani ze strany Odboru pro životní prostředí,který má celou mou causu na starosti.Taktéž mi nebyl nikým žádný pes odebrán tak jak zde píšete.Ani veterinární kontrola ani nikdo z odboru žp neshledal důvod proč by psi měli být odebráni. Jejich úvaz je naprosto standardní a stejně jako boudy bez závad. Kdyby se u mě vše nacházelo ve stavu jak to zde slabší,hysteričtí a emocionálně nevyspělí jedinci interpretují-byl bych dávno bez všech psů a zřejmě ve vazbě. ;).Taktéž chci upozornit na to,že názor na tuto věc by jste si měli udělat až po  osobní návštěvě u mě. Tam by jste také zjistili jak bezpředmětné debaty vedete.Já samozřejmě přiznávám pochybení,ale to co jste zde z toho udělali je nehoráznost která opravdu jen dokazuje vaši malost.Drbete jak starý báby a nikdo se nezeptá na skutečnost, soudíte zde na základě řečí od lidí které nikdo z vás nezná,lidí jež se schovávají za 15 identit. Můžu vám říct ,že tuto zkušenost bych nikomu nepřál. Čtu si v novinách své rozhovory jež jsem nikomu neposkytl. Taktéž reportáž jež pořídila tv Nova je hodně hustě sestříhaná. Ale tak to v televizi chodí. Doufám,že ti jež ji volali dosáhli patřičného uspokojení.A dále pan Bobál............ Pan Bobál si podle mě byť v dobrém úmyslu sehnat finanční pomoc pro svůj útulek přihřívá polívčičku na tomto případě. Což je patrné z toho ,že mé psy inzeruje přes jeho útulek i když se u něj žádný z mých psů nenachází. V rámci snížení stavu jsem se rozhodl samostatně nikoli na základě nějakého pravomocného rozhodnutí darovat celkem 7 psů. Čtyři jsou již u nových majitelů,zbytek stále u mě-né v útulku.Paní Poláčková která vehementně trvala na tom abych jí podepsal darovací listy na 6 psů si nakonec ponechala jednoho,dva jste viděli v sobotním zpravodajství na cestě do Brna.Ti zbylí tři jsou u mě. Sedmý je u p.Anderleho. Vážení,ohledně krmení-já odebírám od firmy Vetamix cca 100-150 Kg masa týdně!!!!!!!! Z jatek kůže a sádlo, o granulích nemluvě. Nemám potřebu vám to jakkoliv dokazovat,možnost přijet se podívat máte všichni. Takže vás naposledy prosím,opravdu věřte jenom tomu co je doložitelné.Jako v případě fotky mého nemocného psa,na základě které toto vše bylo odstartováno. přikládám fota víkendová a z dnešní vyjížďky.http://mpodolak.rajce.idnes.cz/PSI/ . Soudný,svéprávný člověk musí uznat,že dle doložených fotek mí psi hlady rozhodně netrpí. Toto je můj poslední příspěvek k této věci. Svůj drahocenný čas budu raději nadále trávit s mými psi a ne čtením donekonečna omílaných pí..vin. S přátelským pozdravem Radek Heller osobně.            

 PS: aby mě zase někdo  nenapadal,tak uvedená e-mail adresa je mého kamaráda ,který mi umožňuje přístup na net.

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #271 kdy: 01 Únor, 2010, 21:17 »
Pro ty co neviděli včerejší zprávy na TV Nova: http://archiv.nova.cz/multimedia/odpoledni-noviny-31-1-2010.html

Petra

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #272 kdy: 01 Únor, 2010, 22:52 »
Dobry vecer,
nechtela jsem se jiz zustastnovat teto debaty, ale neda mi nereagovat na to, co pise pan Heller, mate pravdu, zadny pes Vam odebran nebyl, ale muzete mi vysvetlit, proc se feny od Vas panicky boji???? Proc se Pipi pri jakekkoliv manipulaci s ni strachy pocura? Proc se krci u zradla? Netvrde mi, ze je to zmenou prostredi!!! Kazdy pes, co odchazi od nas je socializovany, mozna az prilis sebevedomy, ale nikdy neni panicky bazlivy!!!! Jinak pro predesle pisatele, obe fenky jsou mometalne uvnitr - nejsou v zadnem kotci!!! a mnozit bazlive krizence rozhodne neni moje hobby a na takove hlouposti nemam ani cas ani rozum..obe holky pujdou v nejblizsich tydnech na kastraci.
S pozdravem
                     Petra Chlebnicanova

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #273 kdy: 02 Únor, 2010, 10:10 »
Doufám, že už tahle diskuse brzy skončí. Je fakt famozní, jak se lidi dokážou ukájet na někom poraněném. ale nedivím se tomu. Je to jako v tý smečce... jeden pes trochu zakňučí potom, co ho někdo napad a celá smečka se na něj vrhne. Znáte to? Nestalo se vám to někdy? Vám, nejchytřejším pisatelům? Není to  náhodou na mediální skandál stejně jako Radkovo případ? a jiné a jiné nepříjemné události, které se souhrou blbých okolností v životě lidí, kteří mají tolik psů prostě stanou... Sáhněte si do svědomí, vy bezchybní soudci.  Proč teď, když máte možnost vidět i ostatní psy http://mpodolak.rajce.idnes.cz/PSI/ nepíšete, že vypadají dobře, čistě, možná i v kondici... ??? proč se prosím patláte jen v tom negativnim? ...to už ste tak deformovaní jako naše média, že za zmínku stojí jen skandální věci? Radek má napříkklad lepší boudy než já. A po tom, co sem vrátil z těžkých závodů mám všechny psy rozhodně hubenější než on. Mám čekat novináře a veterináře, aby to romázli? Neříkám tak ani tak. Jen reaguju na to, co se tady děje. A vězte, že za 17 let ježdění se psama už jsem něco viděl.
Přeju vám všem aspoň trochu vhledu.
S úctou
Šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #274 kdy: 02 Únor, 2010, 10:43 »
Myslím si, že se svým pokusem o přirovnání jsi úplně vedle.
Prostě to co někomu přijde normální už nemusí přijít normální ostatním lidem ZAPLAŤ PÁNBŮH

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #275 kdy: 02 Únor, 2010, 11:01 »
Milý MiVo, pokud jsi tam byl, viděl, doptal se a máš dost mentálního meteriálu abys to moh posoudit, pak se ti hluboce omlouám. Pokud však soudíš na základě "vybraných informací" může se stát, že se budeš mýlit a budeš za hlupáka. Vždyť se podívej na tvé "evidentní" odhady... ...zde i v jiných diskusích... Nejsi dobrý vizionář, tak ho ze sebe nedělej...
Hodně štěstí
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Martin

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #276 kdy: 02 Únor, 2010, 11:23 »
Díky Šamane,že jsi se Radka zastal,před chvílí jsem s ním mluvil a byl rád že jste spolu telefonovali.

Milý Mivo: mohl by jsi mi prosím vysvětlit podle čeho si  myslíš,že je Šaman se svým přirovnáním vedle? Nevím jak obsáhlé jsou tvé znalosti co se týče chovu saňových psů, když ti nestačí to co napsal Radek s 19-ti lety a Šaman se 17 lety zkušeností.Vypadá to,že jsi kapacita v oboru široko daleko uznávaná a musíš být hotová studnice vědomostí. Prosím potvrď mi  tuto mou domněnku a uveď zde něco čím všechny poučíš,poděl se s námi o své pestré zkušenosti a přehršel moudra kterým vládneš.V případě ,že nás zde poučíš či nám osvětlíš nějaké nové,nám prozatím neznámé věci jsem na rozdíl od tebe ochoten uznat,že jsem se mýlil a popřípadě se i omluvit. Do té doby jsi u mě nula co jen blbě kecá. Neuraž se,takhle to vidím Já

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #277 kdy: 02 Únor, 2010, 11:31 »
případ heller je smutný, ale některé příspěvky to rozveselý, jako např. tvůj a tvé motto : Psi jsou cítící bytosti, nikoli stroje.... SOUHLAS, můžeš pokračovat ohledně dalších věcí
Je pěkné že se někdo hellera zastal, jsi asi jediný, pak tu byl nějaký možná imaginární martin.
Poté co jsem viděl fotky těch zbídačených chudáků ( nebo to byla nějaká fotomontáž ), přečetl si argumenty hellera a nějaké keci ohledně vyšusovanosti.
Mám doma 3 psi a troufám si říct, že by jsme je v životě nedokázal přivést do takové stavu jako je přivedl heller.
A jestli má nějaké problémy, proč se nejdřív projeví na jeho psech?
Ono je to o tom myšlení, které se předává z generaci na generaci, tak jen doufám že nemá víc bratrů a jeho synové nebudou "musheři"

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #278 kdy: 02 Únor, 2010, 11:53 »
...i s agresivitou se dá částečně pracovat...  ;)
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #279 kdy: 02 Únor, 2010, 11:59 »
Milý Mivo: mohl by jsi mi prosím vysvětlit podle čeho si  myslíš,že je Šaman se svým přirovnáním vedle? Nevím jak obsáhlé jsou tvé znalosti co se týče chovu saňových psů, když ti nestačí to co napsal Radek s 19-ti lety a Šaman se 17 lety zkušeností.Vypadá to,že jsi kapacita v oboru široko daleko uznávaná a musíš být hotová studnice vědomostí. Prosím potvrď mi  tuto mou domněnku a uveď zde něco čím všechny poučíš,poděl se s námi o své pestré zkušenosti a přehršel moudra kterým vládneš.V případě ,že nás zde poučíš či nám osvětlíš nějaké nové,nám prozatím neznámé věci jsem na rozdíl od tebe ochoten uznat,že jsem se mýlil a popřípadě se i omluvit. Do té doby jsi u mě nula co jen blbě kecá. Neuraž se,takhle to vidím Já

Vím, že není zvykem se tu podepisovat, ty taky nemáš tu čest, ale rád ti odpovím.
FAKT SE BAVÍM, protože jestli mluvíš o 19 letých zkušenostech hellera v chovu saňových psů, tak pak je to jako s kuželkama, čím déle to hraju, tím méně to padá. Ale u kuželek to nevadí.
Možná nemám takové znalosti v chovu saňových psů, tak právě proto by na toto místo měl napsat nějaký poradce chovu saňových psů a nebo spíš jenom poradce v chovů psů. Možná zjistíme, že je vlastně všechno normální a já se hellerovi omluvím.
Pokavaď chceš pestré zkušenosti tak ti poradím že stačí mít CIT, SRDCE a NEBÝT DEBIL.

jana1

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #280 kdy: 02 Únor, 2010, 12:02 »
MiVo, tleskám ti, že jsi jako jeden z mála vydržel, neboť jak to vypadá, obrací se diskuze na podporu R. H. Jsem s lidmi, kteří se o týrané psy starají v kontaktu a tohle bylo OPRAVDU MASO!!!

Clara

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #281 kdy: 02 Únor, 2010, 12:21 »
tohle už neni diskuze.
doufam že se psům co to potřebují dostane péče
dík všem co měli tu možnost pomoct

dokud nezačnou pořádně pracovat úřady,veterinární správy, spolky na ochranu zívřat atd atd..
tak je to všechno jen dohadování, osočování, hnus...a půsm se jen protahuje utrpení

pokud má p. Heller nějaké zdravé nepodvyživené psy, doufam že ho tohle poučilo a nenechá je
taky "vyšusovat" mrazem či jiným zacházením.


Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #282 kdy: 02 Únor, 2010, 12:25 »
Je pěkné že se někdo hellera zastal, jsi asi jediný, pak tu byl nějaký možná imaginární martin.

A příspěvky od někoho, kdo používal asi 10 různých přezdívek a imrvére sem kopíroval starší příspěvky, jen aby diskusi vířil a dodával jí na věrohodnosti - to Ti nevadí? Když už chceš měřit, chtělo by to mít aspoň stejný metr pro všechny...

MiVo - zkus si opravdu zamést nejdřív před vlastním vchodem - tady je pár Tvých příspěvků z tohoto vlákna:
Citace
...lhal jsem, urazil jsem někoho, prostě jenom fakta. ...
....PS : co děláš? mámu nebo tátu...
... Jestli ti můžu poradit, uzavři super pojistku na smrt, uveď příjemce nějaký útulek a konej...

Zajímalo by mě, jestli bys stejným stylem diskutoval i tváří v tvář...

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #283 kdy: 02 Únor, 2010, 12:36 »
TO : Qba
diskutoval. Proč ne, jak vidíš za nic se neschovávám  ;).
A ty? Kdo vlastně jsi?

Co se týče toho ostatního, nevím co tím chceš říct.
...lhal jsem, urazil jsem někoho, prostě jenom fakta. ...
....PS : co děláš? mámu nebo tátu...
... Jestli ti můžu poradit, uzavři super pojistku na smrt, uveď příjemce nějaký útulek a konej...


PS : ať se na téma heller vyjádří nějáký normální, slušný chovatel, třeba jsem zaujatý  ;)

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #284 kdy: 02 Únor, 2010, 12:38 »
Samane, ja jsem tu psala, ze podle fotek az na jednoho psa, jehoz fotka tu pada nejcasteji, vypadaji vsichni v primerenem vyzivovem stavu. To co tu nekteri lide predvadeji v utocich na R.H. je ubohe, ale rozhodne mi rekni, zda povazujes za normalni, respektive to vy zkuseni delate, ze vlacite psa ve sprezeni, az je zranen, tak jak Solo byl, zda nechate v -20st. tak vychrtleho psa oharoviteho typu venku bez deky, slamy, zda psy bijete tak, ze divaci na zavodech radeji odejdou (viz Sedlice), zda se vam stalo, ze smecka roztrhala stene (svedectvi lidi z Klenci) apod. Neni tech neprijemnosti nejak vic najednou? Mas psy vychrtlejsi po zavodech, ale neni to preci jejich normalni stav. Katka Kurakova
« Poslední změna: 02 Únor, 2010, 13:05 od kavej »