Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Řád ochrany zvířat při bivakování, při časově limitovaných závodech a....

Diskuzní fórum > Pravidla a řády

Řád ochrany zvířat při bivakování, při časově limitovaných závodech a....

(1/3) > >>

kavej:
Ráda bych informovala o novém Řádu ochrany zvířat při veřejném vystoupení psů - při bivakování na závodech psích spřežení, časově limitovaných závodech a závodech limitovaných pouze vzdáleností organizované Siberian Husky Klubem Czech Republic o.s., který byl schválen Ministerstvem zemědělství 22.9.2011.
V případě zájmu ze strany SSPS poskytnu text ke "zkopírování", dle časových možností webmastera se objeví i na www.siberianhuskyklub.com
Časová náročnost byla: 1 týden psaní po večerech, 2 týdny čekání na odpověď
Ohrožení prvního Řádu ochrany zvířat při závodech psích spřežení organizované SHK CR: nulové tím, že to ošetřuje samostatný Řád, nikoli společný

VencaN:
 :) sice jsem ho ještě nečetl,
ALE kdo chce - hledá cesty JAK to udělat ;)
KDO nechce - hledá důvody proč to neudělat...

že souzi "z vršku"  ;)

PS.jen doufám, že tam nebudou nějaký "hámotiny"

kavej:
http://shkcr.rajce.idnes.cz/Rad_ochrany_Extreme
Můžete začít hledat hamotiny. Nevylučuju je. Doufám že aspoň přispějí k dokonalosti až bude o schválení podobného Řádu žádat SSPS.

VencaN:
 :D tak když vypíchnu to podstatné, je MZ odsouhlaseno, že stačí hooodně slámy + 2 l vody na psa,  :-*
PS. jen mě "mrzí", že se neprojedu s 25 tkou  :'(  ;)
huesky a hlavně RYCHLE
Kača na hrad  ;)

Bára B:
Mě by spíš zajímalo, jak bude posuzováno toto: čl.3, od. J -  Nemohou se účastnit: "Psi, kteří nebyli na veřejné vystoupení připravováni a jejich kondice neodpovídá připravované zátěži" - jak by se prosím toto mělo kontrolovat???? Moje alfa fena je od malinka vychrtlá jako lunt. Někdo by ji tak mohl považovat za nepřipravenou k longovému závodu, i když ho uběhne lépe jak ti robusnější...
Jak se kontroluje, zda psi byli na zátěž připravováni?????? Budeme se navzájem objíždět a kontrolovat se, zda všichni poctivě trénujeme, úměrně danému závodu  ::)

Taky mi přijde poměrně nešťastné nastavit si povinné přestávky každých 60km 2h - na takovém šediváčkovi by tak lidi museli povinně na 2h zalézt do zámečku  ;D Ale hlavně - když už budeš dělat longovou trať, nemusí to přeci do cíle vždycky vyjít těch 60. A pak se v tom nějaký šťoura začne šťourat...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi