Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jak zasílat výsledky závodů ke zveřejnění na www.mushing.cz?

Diskuzní fórum > Závody

Jak zasílat výsledky závodů ke zveřejnění na www.mushing.cz?

(1/4) > >>

martin vrtěl:
ahoj,

prevzal sem po tomovi hratky s vysledky. takze zde znovu uvedu, co psal jiz loni tom.

.....................................................
Jak se říká - opakování  - matka moudrosti...
Tak tedy - vzhledem k tomu, že nějakým způsobem se výsledky na mushing musí dostat, byl v minulosti vydán "metodický pokyn" :-) , jak se to má správně dělat.

Tedy - za správnost výsledků zodpovídá organizátor závodu. Především apeluji na to, aby správně zadával RZT jednotlivých týmů (a apel na závodníky, aby si to na závodě pohlídali) - protože, když ve výsledovce RZT nebude vyplněno - nebude tým figurovat v žebříčku. (nikdo to po organizátorovi opravovat NEBUDE!)

Daný metodický pokyn naleznete na tomto odkazu: http://www.mushing.cz/index.php?kod=&modul=casopis&m1=clanek&id_clanku=179 - prosím pozorně prostudovat - jiné formy výsledku NEBUDOU zpracovány.

Hodně štěstí..

Tom H.

.....................

Znovu APELUJI na pořadatele závodů, aby si přečetli níže uvedený postup a výsledky zasílali v požadovaném formátu.

Pokud možno:
NEVYMÝŠLELI si nové kategorie
Sloupce řadili ve správném pořadí
Vyplňovali SPRÁVNÉ RZT u závodníků

V případě dotazů jsem k dispozici.

díky

mail: vysledky@mushing.cz
...............................................

z me strany jen pripomenu:
nestydte se prihlasovat si RZT, nikdo to uz za vas neudela.
taky verim, ze neni problem na zavode spravne RZT vyplnit.
snad ty vymysleny kategorie letos nebudou :-)

samosebou i ja jsem v pripade dotazu k dispozici.

mejte se

martin vrtěl
www.severani.cz

Hrobnice:
...jen prosím o sdělení, kam se poděli výsledky z Hrobské jízdy? Či tam byl nějaký zádrhel? Přeci jen je to již 3 týdny. Díky Hrobnice

martin vrtěl:
cus,
proverim u hely. ke mne se zatim dostal jen kostelec a vroutek.

martin

Hrobnice:
Děkuju. Hrobnice

HelaL:

--- Citace: Hrobnice  24 Říjen, 2010, 19:11 ---...jen prosím o sdělení, kam se poděli výsledky z Hrobské jízdy? Či tam byl nějaký zádrhel? Přeci jen je to již 3 týdny. Díky Hrobnice

--- Konce citace ---
z Hrobu jsme dostali zálohu z programu ZPS (soubory z foxpro - .dbf+.fpt).
Požádala jsem Martina Ochozku o výstup (export) ve formě excelu nebo .csv
Martin mi poslal .pdf
A tak dneska Martin (Levíček) musel zprovoznit program ZPS pro vyhodnocování závodů, natáhnout do něj data z poslané zálohy a udělat export.

Závěr - výstupy poslané ve správném formátu viz článek jdou zpracovat jednodušeji a rychleji,
výsledky formou zálohy ze svazového programu ještě jsou řešitelné, když si třeba MartinL najde čas, ale výsledky typu obrázek (sken) .jpg .bmp nebo i .pdf natáhnout do systému prostě nejdou a  nikdo je přepisovat nebude.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi