Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194149 krát)

0 uživatelů a 12 Hostů prohlíží toto téma.

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #390 kdy: 28 Březen, 2010, 20:59 »
Vcera pry hlasily v rozhlase ze policie bude stihat R.H. za tyrani zvirat a ze se to bude resit soudne.Tak uz to asi nejake reseni ma.A jitko slibilas do konce tydne fotky Certa tak nejaky posli at vidime jak se zmenil za ty dva mesice co neni u Helera jak pises.A pises taky ze ho nepozneme tak sem zvedavej.Vypada to ze aspon tenhle pripad se vyresi a docka se spravedlnosti

jitka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #391 kdy: 31 Březen, 2010, 06:57 »
Ahojky, moc se omlouvam, ale vcera jsme se sem snazili fotky dat, ale nejak se nam to nedari. Budeme se pokouset dal. Nemohl by nam nekdo poradit jak na to? Dekuji za pripadne rady. Jinak se ma hafik, moc fajn. Jeste mu sice chybi par kil, ale jinak se jeho zdravotni stav uz celkem upravil. Prace na kotci pro nej uz se chyli ke konci, tak se za chvilku bude stehovat do noveho. Preju vsem pejskarum krasny den. Jitka

Offline Vojta s Bertou

  • *
  • Příspěvků: 21
  • Karma: +0/-5
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #392 kdy: 31 Březen, 2010, 07:26 »
Jitko zaregistruj se a řada funkcí se ti zpřístupní

Jitka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #393 kdy: 31 Březen, 2010, 07:47 »
Ja prave zaregistrovana jsem pod cheynnee, ale stejne nam to neslo. Ja jsem na to tele, tak jsem tim poverila lidi znalejsi, nez jsem ja, tak se to snad behem dneska podari. Moc dekuji za radu, zkusime to pres to prihlaseni.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #394 kdy: 31 Březen, 2010, 08:12 »
Ja prave zaregistrovana jsem pod cheynnee, ale stejne nam to neslo. Ja jsem na to tele, tak jsem tim poverila lidi znalejsi, nez jsem ja, tak se to snad behem dneska podari. Moc dekuji za radu, zkusime to pres to prihlaseni.
Kdyby ti to nešlo, pošli mi to na mail, vylepím to.
Já to dělám tak, že fotky umístím někde na FTP a sem vložím odkaz.

cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #395 kdy: 31 Březen, 2010, 08:40 »
Pro HelaL: Mela byste to mit na mailu. Mockrat vam dekuji. Jitka

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #396 kdy: 31 Březen, 2010, 08:53 »
Jinak se ma hafik, moc fajn. Jeste mu sice chybi par kil, ale jinak se jeho zdravotni stav uz celkem upravil. Prace na kotci pro nej uz se chyli ke konci, tak se za chvilku bude stehovat do noveho. Preju vsem pejskarum krasny den. Jitka

Vkládám dvě fotky



zbytek fotek a původní fotka pro srovnání na
http://samota.mushing.cz/Mushing/Cert/
« Poslední změna: 31 Březen, 2010, 09:20 od HelaL »

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #397 kdy: 05 Duben, 2010, 16:50 »
uz mi to poslala a tady je ten odkaz na clanek na ekolistu o chovateli z klenci ktery je stihan polici za tyrani psu 
http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2222898

karlos

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #398 kdy: 16 Duben, 2010, 15:38 »
Tak jsem tady po delší době a jakej je teda závěr?Helera odsoudili za to že týral psy?V posledním odkazu je že zvlášť trýznivým způsobem.Ale to píšou zas jen novináři.A co ten vyhublý pes je kde?V útulku pořád.Už čtvrt roku?Myslím že Stoky měl v tom pravdu a pomalu nikdo mu tady nevěřil,že??? :o :o

JJana

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #399 kdy: 17 Květen, 2010, 09:55 »
Přeposílám mail od pana Anderleho:

 Datum: 15.05.2010 11:23
Předmět: Beník & Solo

Dobrý den,
dříve než budu Beníka nabízet dále /hodným lidem, kteří mu dají lásku a budou ho mít rádi/ , tak oslovuji Vás - lidi které mám v seznamu, že o Beníka měli zájem či jsem jim zasílal informace o něm.
Už jsem počítal, že si Beníka ponechám nakonec sám /nebo aspoň do té doby než se najde pro něj příhodný majitel tady v okolí/, ale nastaly dva hodně závažné problémy s mojí fenkou, takže pro Beníka bude lepší, když ho dám někomu, kdo se o něj s láskou bude starat a bude mít na něj více času. Fyzicky je už fit, ale psychika se lepší hodně pomalu a je stále ještě bojácný. Další info podám na tel.: 604 513 923. Na tomto čísle jsem neustále.
 Přeji fajn den.   Jiří Anderle, Klenčí pod Čerchovem
http://galerie.albumfotek.cz/30223/




Offline Hanka

  • *
  • Příspěvků: 31
  • Karma: +1/-1
    • E-mail

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #401 kdy: 13 Červenec, 2010, 09:07 »
Taky mail od p. Anderleho  :( Otcem je Solo od R. Hellera, maminka pravděpodobně xRTW p. Anderleho.

Daruji hodným lidem sedmitýdenní štěňátka /2fenky + 1pejsek/
 a i /jejich otce/ nalezence "Beníka".
  Možnost odběru ihned.
  Více fotek na:
  http://galerie.albumfotek.cz/30223/
  Popř. další info na tel.: 604 513 923



VK

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #404 kdy: 16 Únor, 2011, 15:58 »
Tak prý proběhl další soud s Helerem a ten už mu napařil tvrdší trest protože ty psy týral.Ale on se odvolal a státní zástupce taky.Tak to bude pokračovat.A ta Jitka co má od něj psa si vzala ještě nějakou fenu a když měli štěnata tak je nechala pozabíjet tak je to tam jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet.Neměl by tam mít psy nikdo