Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Český NON-STOP

Diskuzní fórum > Závody

Český NON-STOP

(1/32) > >>

šaman:
...pořád o tom někde tlacháme... ...a nedávno jsme takhle tlachali s Mirkem Kremličkou... ...co by řekl na NON-STOP na České Kanadě.. ...on, že už o tom taky přemýšlel... a tak sme se dohodli, že se zkusíme zeptat...
šaman

sarka:
Pokud se to nebude krýt se Šedivákem, není o čem přemýšlet. V těch končinách jsme tuhle jezdili 3 dny a je to tam paráda. Nutno ovšem mít místní znalce kvůli asfaltu, kdyby někomu vadil. Pokud bys měl zájem, můžu zkusit oslovit místního z Vlásenice, jestli by se chytil.. Je to hrozej cvok, on těch 122 km s náma a s cyklistama odběhal pěšky a celkem stíhal

Mirek Kremlička:
Tak koukám, že Šaman už rozjel anketu, což je samozřejmě dobře.
Já jsem byl včera na Lesích Č.R., což je náš rozhodující partner co se tratí týká, a nadhodil jsem paní šéfové konání této akce. I když nám jde se závody na ruku a nikdy z její strany nebyly problémy, trochu jí vyděsilo, že by spřežení jezdila po lesích cca 3 dny v kuse. Jelikož se věnuje, asi jako většina lesáků, myslivosti, myslí si, že pro zvěř by to byla dost velká zátěž. Snažil jsem se jí vysvětlit, že spřežení jezdí v zásadě bezhlučně a v noci svítí maximálně čelovka a že když se spřežení roztáhnou po trati, bude frekvence průjezdů minimální. Ona slíbila, že to probere s ostatními kolegy a uvidíme. Doufám, že to neskončí ještě dřív, než to začalo.
Jinak si průběh této akce postupně srovnávám v hlavě a jakmile dám alespoň základní nástin dohromady, tak se ozvu, aby jsme společně mohli řešit případné vaše připomínky a náměty. Těm se samozřejmě nebráním ani teď, naopak, každý nápad může pomoci tuto akci uskutečnit.
Pro Šárku, s Šediváčkem by se podobná akce určitě nekryla a okruh 50-60 km se nám podaří natočit na naších tratích, aniž by bylo nutné přejíždět asfalt. Myslím si, že smyslem akce by bylo jezdit pokud možno neobydlenou přírodou a k civilizaci se přiblížit co nejméně.
Mirek

mates:
ja sem pro a hodne! :o

šaman:
tak co, Mirku, zatím to s lidma nevypadá špatně, ne? Podle mě, kdyby ná bylo 10, bude to pro začátek bohatě stačit.... Jak to vypadá s tím strachem, že budeme jezdit po lese nonstop 3 dny?
šaman

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi