Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tektoss, Mibo nebo Kickbike?

Autor Téma: Tektoss, Mibo nebo Kickbike?  (Přečteno 6229 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline handyman

  • **
  • Příspěvků: 61
  • Karma: +4/-7
    • E-mail
Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« kdy: 07 Listopad, 2010, 20:06 »
Poraďte mi prosím. Uvažuji o nové kolobce a nějak se nemůžu rozhodnout mezi Tektossem, Mibo a Kickbikem. Docela dost mě zaujal Tektoss, nevíte někdo jak je to s jejich kvalitou? Co byste mi doporučili vy?
« Poslední změna: 07 Listopad, 2010, 21:58 od handyman »

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #1 kdy: 07 Listopad, 2010, 20:21 »
Mi?

Offline handyman

  • **
  • Příspěvků: 61
  • Karma: +4/-7
    • E-mail
Re: Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #2 kdy: 07 Listopad, 2010, 21:59 »
spokojenost? ;D

Offline Michal M.

  • ***
  • Příspěvků: 107
  • Karma: +11/-1
    • E-mail
Re: Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #3 kdy: 07 Listopad, 2010, 22:42 »
Nevím jak ostatní značky, ale mám čtyřkolku Tektoss. Je to první generace vyrobená v r. 2003 nebo 4 a je vlastně jedna z úplně prvních. Až teprve teď jsem si nechal udělat generálku čepů řízení a kluzných ložisek zadních kyvných vidlicí, jinak do té doby Ok. Výhody: super rychlá i v zatáčkách, dost pohodlná-odpružení jako v bavlnce, max. 6 alaskánů. Nevýhoda je ta, že to žere brzdové destičky, ale dají se shánět i za slušnou cenou. Teď už se káry-tří i čtřkolky vyrábí snad už třetí generace, takže vyzkoušená a vychytaná od much. Prostě zlatý český ručičky. ;)

Offline mxt

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: +0/-0
  • Milan Petruželka
Re: Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #4 kdy: 08 Listopad, 2010, 12:03 »
Spokojenost! http://www.tektoss.eu/ Zdenka
Milan Petruželka

Offline handyman

  • **
  • Příspěvků: 61
  • Karma: +4/-7
    • E-mail
Re: Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #5 kdy: 08 Listopad, 2010, 16:29 »
A máte někdo zkušenost s Mibem nebo Kickbikem?

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re: Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #6 kdy: 10 Listopad, 2010, 10:50 »
Mám s Rexkou a Crazinou od Miba.
Crazy je na ježdění se psy na nic - malá kola, nízká světlost, povrch stupátka (jezdíval jsem na ní po městě, do práce a na občasné výlety).
Rexka je dobrá. Mám asi nějaký prototyp či co (koupil jsem ji z druhé ruky), nemá kotoučovky ani navářky a i zadní kolo je 20". Ale i tak funguje dobře - skvělý povrch stupátka (tahokov) - neklouže ani při velmi silném zabahnění. Kola 20" - taky dobrý. Trabl byly brzdy, ale s tím jsem ji kupoval - a originálka má stejně kotouče...

Offline handyman

  • **
  • Příspěvků: 61
  • Karma: +4/-7
    • E-mail
Re: Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #7 kdy: 10 Listopad, 2010, 13:46 »
Qba: Kolik tě stála z druhé ruky? Na jejich stránkách (mibo) uvádějí 10cm světlost. Je to v poho?  ??? Úhel rámu před stupátkem mi příjde dost ostrý, nedělá to problémy?  :o

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re: Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #8 kdy: 10 Listopad, 2010, 17:52 »
3t - tady přes konferu. Ale měla odvařený brzdy (věděl jsem to před koupí), komplet jsem je po chvíli měnil (a dlouho jsem řešil za jaký... - http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=1227.0)
Světlost je v pohodě - dřu minimálně - ale jak jsem psal jinde - je to i technikou jízdy... (městské obrubníky a kanály umí vyškolit  ;) ). Pokud chceš píchat, dáš dost zabrat stojné noze (polodřepy). V porovnání se silniční brndou o dost víc...  ;D
A s úhlem nemám problém - ostrý mi nepřijde a před neobjetelnými kořeny apod. jde pomoci odrazem a nadhozením řidítek.


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #10 kdy: 01 Listopad, 2023, 12:26 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Tektoss, Mibo nebo Kickbike?
« Odpověď #12 kdy: 01 Únor, 2024, 23:40 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting