Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jičín 2010

Autor Téma: Jičín 2010  (Přečteno 8579 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

JK

  • Host
Jičín 2010
« kdy: 07 Listopad, 2010, 23:58 »
Ahoj přátelé a kamarádi .. Chci vám všem poděkovat za účast a bezproblémový průběh letošního závodu. Po vyhlášení jsme díky některým všímavým závodníkům zjistili, že časy druhého (nedělního) kola jsou u VŠECH závodníků delší o 3 minuty. Tato chyba nemá vliv na pořadí, protože se týká VŠECH závodníků. Chci se za tuto chybu omluvit. Nápravu samozřejmě zjednám a správné výsledky pošlu na internet. Ještě jednou se za to omlouvám a doufám, že nám tuto peripetii prominete.  ::)
Díky, za MC Jičín .. Jiří Kubelka.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: Jičín 2010
« Odpověď #1 kdy: 08 Listopad, 2010, 10:00 »
To neva,stejně to bylo u Vás hezký.Dáše jsem vyndal z očí hlínu do dvou květináčů. :D

Offline brzekm

  • ***
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +10/-10
    • www.czechsilverstar.wz.cz
    • E-mail
Re: Jičín 2010
« Odpověď #2 kdy: 08 Listopad, 2010, 11:10 »
Díky za pěkné závody, já jsem si to dostatečně užil zejména v neděli. Sice sjezd ze Zebína byl asi na maximální hranici bezpečnosti, ale pokud se lámaly jen kola u kár a tříkolek, tak je to furt dobrý. Jako obvykle přidávám pár foteček a těčím se na další fotografy. Tak dávejte fotečky, dávejte.

www.brzekm.rajce.idnes.cz/Jicin_2010/

Mějte se Martin a spol.

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re: Jičín 2010
« Odpověď #3 kdy: 08 Listopad, 2010, 14:13 »
Super závod, skvělá a rychlá trať. Bezvadné páteční dostihy :)
RomanH

kmochačci

  • Host
Re: Jičín 2010
« Odpověď #4 kdy: 08 Listopad, 2010, 18:18 »
I mi děkujeme pořadatelum za pěkné  a velmi teréní závody ,ikdyž pro Vandu asi podzimní závody skončily ,má po pádu pod Zebínem těžce pohmožděné rameno.

VKol

  • Host
Re: Jičín 2010
« Odpověď #5 kdy: 08 Listopad, 2010, 18:31 »
Díky pořadatelům,za super závody a bezva atmosféru. :D

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: Jičín 2010
« Odpověď #6 kdy: 08 Listopad, 2010, 19:36 »
Nádherné závody, bláto zase nezklamalo. Už se těším na další ročník!

Nějaké fotky ze soboty (hlavně bahnění v louži u midařů) a z neděle (nějaké ty více či méně povedené sjezdy ze Zebína  ;D ), co jsem stihla... Doufám jen, že má to bláto léčivé účinky, když jsem se v něm tak koupala  :D

Sobota: http://lusyw.rajce.idnes.cz/Jicin_pod_Zebinem_2010_-_sobota/
Neděle: http://lusyw.rajce.idnes.cz/Jicin_pod_Zebinem_2010_-_nedele/

A ještě bych za sebe řekla...není lepšího závodu na focení! Kde jinde získá člověk tak nádherné momentky   :D


Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: Jičín 2010
« Odpověď #7 kdy: 09 Listopad, 2010, 00:06 »
Parádní fotka!

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Jičín 2010
« Odpověď #8 kdy: 09 Listopad, 2010, 07:27 »
Celá ta bahenní série nemá chybu! :)

Offline Michal M.

  • ***
  • Příspěvků: 107
  • Karma: +11/-1
    • E-mail
Re: Jičín 2010
« Odpověď #9 kdy: 09 Listopad, 2010, 09:04 »
Nádherné závody, bláto zase nezklamalo. Už se těším na další ročník!
A ještě bych za sebe řekla...není lepšího závodu na focení! Kde jinde získá člověk tak nádherné momentky   :D
Za sebe bych řekl asi tak,...pořád existují lidi, kteří si říkají "ochránci". Fotky hezké, momentky úžasné, ale na veřejnost bych je moc netlačil. My kolem toho víme o co jde,že to tak vždy není pravda, ale mám s tím špatné zkušenosti a názory "normálních" lidí.  ??? Ti u psů vidí děs, stres, utrpení a já nevím co ještě. Můj názor je, že i ta fotka na plakátu není vhodná, i když to je nádherná momentka. Pořád lepší méně diváků, nežli více prudilů a odsuzovačů. Myslím si, že je třeba si ve vlastním zájmu a zájmu mushingu uvědomit, že by se obecně neměli na veřejnosti propagovat obrázky, kde zvířata a psi, by za normálních okolností (tedy nezapřažení) tento úkon (třeba bahenní koupel, tahání psa za vodítko do vody, při triatlonu) neprováděli sami od sebe. Existuje plno jiných fotek na plakáty, kde "normální" člověk na ulici na plakátu uvidí obrázek, kde je vidět že psy běh a tahání baví, mají z toho radost, nebo minimálně to sami tolerují. Tedy spíš ve smyslu, že to děláme my pro psy, než psi pro nás.
To je můj názor na zamyšlení.
« Poslední změna: 09 Listopad, 2010, 09:07 od Michal M. »

Offline Akim

  • ***
  • Příspěvků: 107
  • Karma: +13/-19
    • ZOO ve dvoře
    • E-mail
Re: Jičín 2010
« Odpověď #10 kdy: 09 Listopad, 2010, 10:12 »
Fotka opravdu parádní, ostrost psů a rozmazané pozadí, nemá to chybu, ale jinak musím souhlasit s Michalem. Pro nezasvěceného to vypadá jak úprk před povodní. Už vidím tu novou vyhlášku ... hloubka louží pro málá plemena, střední plemena..... měřeno samozřejmě kalibrovaným metrem
www.zoovedvore.cz
Jirka Sochor

Radek H.

  • Host
Re: Jičín 2010
« Odpověď #11 kdy: 09 Listopad, 2010, 16:44 »
Pěkné bahení,ale jsi sebevrach,být to u nás,tak máš min.10žalob pro týrání psů a to bez pardonů.A možná to i čekej taková K.K.,která s tím nemá problem i poradit určitým lidem a ohánět se titulama,které nemá,.Ty hledají problem kde není,tak bach,a držím palce aby jsi přežil bez úhony.Hezký podvečer

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Jičín 2010
« Odpověď #12 kdy: 09 Listopad, 2010, 18:19 »
Nedělejte drámo tam kde není.
Myslím, že jediné co si náhodný divák řekne je, že psi proběhli kaluží a z tý kočky co to fotila zraje sakra dobrá fotografka. ;)

PS: Na fotkách není vidět, že by někdo tahal psy do louže, naopak většina lidí měla evidentně problém ty rochnící se psy ukecat, že konec koupání a jede se dál ;D

Offline brzekm

  • ***
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +10/-10
    • www.czechsilverstar.wz.cz
    • E-mail
Re: Jičín 2010
« Odpověď #13 kdy: 09 Listopad, 2010, 20:29 »
Souhlasím s Ježurou. Přeci se nebudeme bát dát si své fotky na naše stránky, jen aby se to nedotklo nějakého útlocitného rádoby ochránce zvířat. To bychom také příště mohli tajit, kde že máme ty závody, aby se tam náhodou někdo nemohl přijet podívat a udělat na nás Ty Ty Ty. Já sem klidně dávat fotky budu, protože mě to baví a dělám to pro ostatní mushery, kteří nefotí, aby si mohli stáhnout fotky na památku a bylo by škoda, kdyby třeba taková excelentní fotografka jako je LuckaW přestala fotit, respektive dávat sem fotky. Na její fotky se vždycky těším jako dítě na cumel protože jsou hodně hodně moc dobrý.
Martin

Offline Goofinka

  • *
  • Příspěvků: 18
  • Karma: +1/-0
    • E-mail
Re: Jičín 2010
« Odpověď #14 kdy: 09 Listopad, 2010, 20:50 »
Martine a Ježuro, rozhodně s Vámi souhlasím. Neznám lepšího "mush-fotografa", než je Lucka (ostatní si to neberte osobně). Ani si nemyslím, že by o tom Michal M. chtěl pochybovat a jeho názor docela chápu. Přesto, jak už ale bylo řečeno, nedělejme z komára velblouda a buďme rádi, že i přesto, že nám na většině podzimních závodů nesvítí sluníčko (na Jičíně bylo vyloženě hnusně), máme tak úžasné fotky, jako ty Lucčiny a máme všichni možnost se na ně podívat.
Lucko, nepřestávej fotit ani za deště  :) a hlavně tyhle fotky neschovávej do šuplíku.  8)
Verča
Stejskalka