Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pomozte Psum pred utracenim !!!

Autor Téma: Pomozte Psum pred utracenim !!!  (Přečteno 5616 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Pomozte Psum pred utracenim !!!
« kdy: 12 Duben, 2011, 19:52 »
Pomozte prosim zachranit psy pred utracenim!!! Kamarad musi zredukovat pocetnou smecku. Zacina mit problemy. Jedna se o aljasske malamuty. Je jim rok a pul. Jsou to dva kluci a dve holky. Jsou zvykli v tahu, ale zadni zavodnici. Spis na delsi trat. Vsichni jsou velmi mili a hodni. Nechce za ne nic. Je to spis moje aktivita. Nechci aby zbytecne odesli zdravi psi kamaradi.


                                                                            Diky teta

MiVo

  • Host
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #1 kdy: 12 Duben, 2011, 21:47 »
Mám dvě piva a kuráž  ;D, Teta, to je nápad, budeme redukovat - budeme utrácet. Až bude potřeba redukoavt počet lidí, přihlas se s kamarádem a já Vám uříznu hlavu a zbytky hodím malamutům.
pa Miloš 
PS : nemažte mě, protože nejsem o moc větší hovado než Teta

kacza

  • Host
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #2 kdy: 13 Duben, 2011, 01:52 »
zdravim teto!!
postarali bychom se o psy, ale chtěli bychom vědet, mají-li průkaz původu a co jsou vlastně zač? Je mi jasné, že takhle veřejně nechcete publikovat, jaké osobní důvody vedou vašeho známého k takovéhle "hurá" akci, nýbrž bychom byli rádi, kdybyste napsala na výše uvedený e-mail, proč vlastně chce "známý" uskutečnit tuto transakci....
jistě víte, že "darovat" jen tak malamuta není na rok či dva, majitel kterému jej předáte se o něj bude muset starat nejmíň dalších 15 let. Budeme rádi, když si toto nynější majitel uvědomí a nebude vaším prostřednictvím citově vydírat ostatní majitele tohoto nádherného plemene.
čekáme na odpověď a bude-li alespoň z části plnohodnotná, rádi odpovíme a budeme se s vámi, drahá teto, dále bavit.
vaše psí psí kamarádka káča

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #3 kdy: 13 Duben, 2011, 10:06 »
To je fakt masakr, nestačím valit oči, co to je za slovní spojení "zredukovat, utratit, psí kamarádi"?
A co je nejhorší, tak prvně za 3roky souhlasím s MiVem :)

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #4 kdy: 13 Duben, 2011, 10:53 »
Asi takhle, podle slovniku na mushingu: kdyz nechcete pomoct, tak se do toho neplete, nic o tom nevite.
P.S. Samozrejme tim nemyslim lidi, co se chovaj normalne, jako treba Kaca, ktere moc dekuji! A doufam, ze ji email dosel. Nejak mi to nechtelo odejit.

A aby zas nekdo nerekl, ze miluje anonymy, tak vas zdravi Radka Krumlova

Kacza

  • Host
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #5 kdy: 13 Duben, 2011, 15:52 »
Ahoj Radko,
e-mail mi bohuzel nedosel, budte prosim tak hodna a zkuste to poslat znovu.
dekuji
kacza

Offline TomSa

  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: +0/-8
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #6 kdy: 13 Duben, 2011, 20:57 »
CITACE TETA :Krasny inzerat. Šok Plny citu a lasky. Prodam rohlik - vcerejsi, chleba - tyden stary a maslo dnesni. Levne - srtali za prd!!!! Asi ste je mel hodne rad co?

Tak tomu nerozumím, v prosinci máš starosti o mě a moje psi, proč je davám pryč a jaký mam k nim vztah a teď si tady dáš takový inzerát a jak koukam tak tě  i mnohé další, co měli starosti nepobuřuje, když chce tvuj kamarád utratit mladé malamuty. Ja se o sve psi postaral, sehnal jsem jim noveho majitele a nikdy mě nenapadlo je utratit. Staří psi, kteří již neběhji jsou u nas  na duchodu a jsou spokojeni.  Divím se, že ted nechceš tak rychle a tvrdě zakročit. To neděla mushingu moc dobre jmeno, mam problem zavolam kamarada postřilim co nepotřeji a začnu znova a tobě to moc nevadí, tak přište než začneš kritizovat tak přemýšlej.

Tomáš Šafařík Šok Co??? Pláč

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #7 kdy: 13 Duben, 2011, 22:55 »
Ona ta Radka asi nebude špatnej člověk a myslí to dobře, chce psům pomoci, sama nikoho utratit nechce. Akorát na to jde zbrkle a špatně zvolila slova.
Jak napsala Kacza citově vydírat se tu opravdu nikdo nenechá, spíš se nasere.
Já si pod pojmem "kamarád" stěží představím člověka co utratí vlastní smečku. Nabízí se přece tolik řešení, jak psy umístit. Několikrát se to tu řešilo, že musher nabídne psa, který se mu nehodí do týmu a nevidím na tom nic špatného. Je tu inzerce, útulky a spousta aktivistů co rádo pomůže, jen se trochu snažit.
Proč Radko psy nenafotíš a nehodíš je s popisem do nabídky? Je to to nejmenší co pro ně můžeš udělat. Weru takhle nedávno umístila svou huskounku, na odkaz kliklo za den přes 300lidí!!! a Verča si nakonec ještě mohla vybírat kam fenku nejlépe umístit.

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #8 kdy: 14 Duben, 2011, 09:24 »
Ja jsem nechtela aby z toho tady byl roman na dve stranky, protoze vim, ze by to nic nezmenilo. Je to tak, ze ten clovek, kteremu rikam "kamarad" se do nynejska staral o psy dobre. Byly nebo jsou veci, ktere ja bych delala jinak nez on, ale psy byli vzdycky v poradku, spokojeny a stastny. Meli dost pohybu, lasky, jidla a zijou v prostredi ktere jim vyhovuje. Nestihla jsem nijak jinak resit situaci. Bylo to prvni a jediny co jsem v tu chvily stihla udelat. Volal mi odpoledne, ze je situace kriticka, ze se mu rvou a neni to dobry. Jen pro poradek, ma smecku citajici 15 aljasskych malamutu. Dostal vztek a strach a rozhodl se situaci resit takhle. Nechytejte me za slova, nemam s jeho rozhodnutim NIC SPOLECNEHO. Jestli sis Tomasi nevsiml, ja se jen snazila zabranit nejhorsimu a udelat rychle neco pro jejich zachranu. Proc jsem podle tebe spatna a jak se to rozporuje s tim co jsem odpovedela tenkrat na tvuj inzerat. JA S TIM CLOVEKEM PRECE NESOUHLASIM!!!!!
Taky moc dekuji Stokymu za rady, co dal zkusit. Tohle je reakce kterou bych cekala. Proc se hned napadat. Ja bohuzel musim jednat podle svych moznosti. Muj zakladni problem v tomto pripade byl cas. Puvodne k utraceni melo dojit do dvou hodin od telefonatu. Proto ta zbrklost.(na konec mi dal tyden abych pejskum sehnala novy domov) a druhy problem je, ze nemam v pocitaci program abych mohla fotku otevrit a poslat. Prohlizec? Nejsem zrovna machr pres pocitace. Jsem na materske, tak ze mezi lidi moc nepridu a tady v lese moc lidi co by mi pomohli neni. Ne ze bych byla takovej neschopa a blbec, ale mam momentalne k reseni spoustu jinych starosti a tohle(myslim pocitac) zustava na mene dulezite pozici. Dekuju vsem moc za reakce a omlouvam se vsem, kterych se dotklo ze se snazim zachranit psy pred zbytecnou smrti. Byt spatnou metodou.

                                                         zdravi teta Radka


 

 

Offline teta

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +2/-10
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #9 kdy: 14 Duben, 2011, 10:52 »
Asi taham zbytecne svoji kuzi na trh. Ukazalo se, ze ani kamarad neni takovej bezcita a blbec jak to vypadalo. Byl to zrejme jen prvotni sok z toho, ze mu smecka zabila psa a on tomu nedokazal zabranit. Dvoum pejskum uz zrejme nasel novy domov a jeste zbyvaji dve holcicky. Ale u tech nehrozi, ze by k nejakemu konfliktu doslo a tak je spoustu casu jak to poresit. Treba se mi podari poprat se konecne s tema fotkama a neco vymyslet.

                                                                   teta

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #10 kdy: 14 Duben, 2011, 20:59 »
Jestli chceš, tak mě fotky s popisem a kontakty pošli na mail a já je umístím na mushing a nějaký inzertní servery.
stoklasa.m@gmail.com


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #12 kdy: 01 Listopad, 2023, 16:05 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Pomozte Psum pred utracenim !!!
« Odpověď #14 kdy: 02 Únor, 2024, 03:23 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт