Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 právě mi přišel tento meil.

Autor Téma: právě mi přišel tento meil.  (Přečteno 15892 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

sarka

  • Host
právě mi přišel tento meil.
« kdy: 12 Únor, 2010, 10:43 »
Pravě jsem dostala od Veroniky Junahakove meil.

kde mi piše, že díky mě, má potíže s haskounkou Zlejancu a vyhrožuje mi, že mi jí hodí přes plot. Jak se můžu bránit?


Nejsem chovatelka, protože psů je moc a já jsem neodchovala jediné štěne haskouna. Veronika se mě po meilu ptala já jsem jí odpovídala a napsala jsem jí, že mám dvě Zlejancovky a že to jsou pracovité a bezproblematické feny. K ničemu jsem ji nepřmlouvala.To že ona své psy nezvládá já řešit nemohu.
 Se svou rychlostí 6 km v hod na Šedivákovi se opravdu považuju za špičku!!
« Poslední změna: 12 Únor, 2010, 10:52 od sarka »

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #1 kdy: 12 Únor, 2010, 10:48 »

sarka

  • Host
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #2 kdy: 12 Únor, 2010, 10:49 »
Jo já vím že je v inzerci, ale nelíbí se mi, že mě Veronika vynrožuje, že mi hodí přes plot.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #3 kdy: 12 Únor, 2010, 11:01 »
Dneska měli v bufetu moc dobrou sekanou, a ten bramborovej salát, no výborný. Já se svým kuchařským uměním bych takový neuvařil, nebo neusmažil, i když čaj zvládám.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #4 kdy: 12 Únor, 2010, 13:13 »
Jeste ze mame tu rYvalitu.

No co Sari, tak budes mit sedum holek ;) Jancikovky znas, a jedna navic nic nejni.

A navic ZADARMO. no neber to :))))

Offline BUCO

  • *
  • Příspěvků: 45
  • Karma: +1/-2
    • E-mail
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #5 kdy: 12 Únor, 2010, 13:15 »
nevysvetlujte si to zle,ta fena je strasne bojazliva,a medzi timi panovacnejsimi,alebo lepsie povedane dominantnejsimi psami pak budi taky dojem a dovoluju si na nu,a pak sa strhne bitka...to sa asi pravdepodobne udialo nevie sa zniest s ostatnymi jej fenami takze verunka to zvolila takouto metodou ze ju daruje...je to lepsie jak by sa mali pozabijat...je to cisto okrasa do zahrady jak trpaslik,rezava modrooka fena ale do silnejsieho teamu tak akurat jedine na saniach sa vies vo vaku, ;D ;)...zadny zly umysli...

vera

  • Host
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #6 kdy: 12 Únor, 2010, 13:17 »
jediny a posledni prispevek ktery zde napisi.
k mile sarce nemam zadne pripominky tohle je pripad sam pro sebe ... a jeji rady jsou OPRAVDU  nad zlato!
jedna se mi prevazne o tuto fenu,jelikoz vetsina lidi vi co jsou tihle psy zac a ze proste nijak vychovat a prevychot nejdou,pokad mate vice psu je vsem jasne ze neni cas se individualne kazdemu zvlast venovat a v tomto pripade 24 hodin,7 dni v tydnu po dobu cca 15 let.
jedna se mi o to aby se fena dostala k majitelum kteri ji budou venovat vice casu nez ji muzu venovat ja a fena nebude muset byt pod neustalym dohledem.
Je opravdu tak nesnasenliva vuci druhe fene,ze tyhle dve nemohou byt ani vedle sebe v oddelenem kotci.neustale na sebe vrci a rvou se i pres mrize.fena je za poslednich nekolik mesicu jiz nekolikrat osetrovana veterinarem.

sarka

  • Host
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #7 kdy: 12 Únor, 2010, 13:34 »
Veru, shánět nového majitele ale muzes i jinak, než že napíšeš někomu, že mu přivezeš psa a hodiš mu ho pres plot. To je to co mi na celém meilu vadí. Jistě si svéprávný člověk a když ti nekdo blbě poradí, stejně je konečna zopovědnotst na tobě.  Pokud mi slibíš  to neudělaš, jsem ochotná celé vlákno smazat. I po těch nadávkách v meilu .

peta

  • Host
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #8 kdy: 12 Únor, 2010, 13:50 »
souhlasim s nazorem buca veroniku znam a dobre vim jak se chovaji psi z lejancu to jsou psi fakt maximalne na okrasu a nikomu bych je nedoporucoval zvlaste ne zacatecnikum co jeste nemaji moc zkusenosti. fenu o kterou se tu jedna jsem pred tydnem videl a ma roztrhane a zasite ucho a na hlave nekolik vetsich sramu ze sarvatek ktere neustale vyprovokovava.Myslim si ze uz je to v tom psu a lepsi to nebude takze by ji nakonec bylo lip nekde na zahrade spolu s trpaslikama:) jo a s tmi hozenim za plot to se snad neda myslet vazne ne? ;D

vera

  • Host
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #9 kdy: 12 Únor, 2010, 13:56 »
jen to tu pekne nech - kazdy ma mit svych 10 minut slavy a kdo me zna vi ze sem si delala srandu a pokud by sis fenu dobrovolne nevzala,tak bych ti ji za plot opravdu nehodila!...opravdu svepravna jsem dokonce mam i ridicak a  v penezence obcanku a kartu VZP!

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #10 kdy: 12 Únor, 2010, 13:57 »

 Se svou rychlostí 6 km v hod na Šedivákovi se opravdu považuju za špičku!!

No ono to tu nemyslí vážně asi nikdo, ani ti soudní! Co?
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



sarka

  • Host
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #11 kdy: 12 Únor, 2010, 14:04 »
Tak se koukni do vysledků, my jsme byli opravdu schopny se pohybovat rychlostí 6-7 km v hod, Jinak to je asi úskalí psaného slova, ,,považuji,, s uvozovkama by bylo lepší.

vera

  • Host
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #12 kdy: 12 Únor, 2010, 14:05 »
spis by se tu melo rozjet tema ZABRANTE panu J. v chovu a mnozeni techto problemovych psu!

Sidheag

  • Host
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #13 kdy: 12 Únor, 2010, 15:44 »
Zlatá slova,
jenže když je někdo místopředseda KSP,rozhodčí a má od výboru KSP schválenou a prodlouženou chovnost na 4 feny!!(Ty z toho mají určitě velkou radost,že budou dál plodit štěnata místo zaslouženého odpočinku)
Tak se není čemu divit,že. :-\

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #14 kdy: 12 Únor, 2010, 16:23 »
Chtěl bych Vám jen připomenout, že zase pláčete na špatném hrobě, toto je sportovní portál, a že 80% lidí jsou chovatelské praktiky chovatelů SH sdružených v  KSP, Šumavafuk.

Tak si to řešte tam.

P.S.: V 80% jsou zastoupeni ESP, AH, AM, S, GH a ostatní plemena.

-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky