Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jak používat botičky

Diskuzní fórum > Trénink

Jak používat botičky

(1/3) > >>

Ufo:
Tak došlo i na ně, jelikož si jedna z mých fen sedá ve sjezdech a vykusuje si pacičky. Doma se mi to nestává, většinou jezdím po Třeboňsku a  tam nejsou sjezdy. Ne tak na Šediváčkovi.  Takže mám objednáno 50 ks botiček ( ne snad že bych chtěla mít lepší čas, ale taková fena dřepící ve sjezdu tobogánem není pro eventuální míjející mě přežení nic příjemného) A konkrétně na Šediváčkovi, pořád nevím, kdy mám ty botičky nazout. Už na startu, tím pádem ale celé stoupání půjdou botičky zbytečně. Nebo mám zastavit nahoře, kde je ještě dost místa a ušetřím tím asi 7 km? Ptala jsem se minule na Kristyně a je to co člověk to názor. Jeden říkal namazat a obout před startem, jiný zas že stačí až u altánku.. Tak nevím. Díky za slušné odpovědi.
Šárka Mik

Profesor:
No, začal bych obouvat cvilku před tím, než Tě začne zábst... ;D

HelaL:
namazat před satrtem, obout na vršku - využít pauzu jako odpočinek po stoupání :)

(teda pokud máš ty botičky s gumou, které jsou rychle nazout)

Jana Henychová:
Pokuď chceš použít botičky, tak je nejlepší obléknout je těsně před startem. Pokud jsou už tlapky plné ledu a sněhu, tak to trvá mnohem déle a může tam nějaký led i zůstat a tlapku poničit. Botičky se pak během trati jen doplňují, když nějaká spadne. Nazout všechny botičky trvá dost času, který ztrácíš při závodě a nebo si vybíráš trpělivost ostatních psů, kteří už chtějí běžet dál.....

Ufo:
Mě jde spíš o to, jestli ty boule sněhu má ta fena pod pacičkama pořád a našlapuje na ně i po rovině a dokopce, to by bylo lepší mít botky rovnou ne? Po dojezdu u nás doma nalepeny snih na packach  jen kříženec--doprovod na volno. Na jejím prvním Šediváčkovi se nevykusovala( bylo mokro). Na druhým si sedala se sjezdech, přisuzovala jsem to tomu, že nemám naběháno. Na třetím Šediváčkovi jsem měla naběháno a stáli jsme v každém kopci. Sice jen chviličku, po vykousání( pomáhala jsem jí).

Tak to nevim, jestli mi tech 50 boticek vubec bude stačit.Musí mít obuty všechny 4. Mám objednaný ty co tu byly nedávno inzerovaný.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi