Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 eurocanicross

Autor Téma: eurocanicross  (Přečteno 11577 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Pfeifer

  • **
  • Příspěvků: 99
  • Karma: +17/-1
    • E-mail
Re: eurocanicross
« Odpověď #15 kdy: 21 Září, 2009, 10:55 »
Pokud jde o půjčování psa, v česku na tom vlastně vznikl mushing. Pamětníci (Já, Jirkové Krejčí a Trnka, Venca Němec - víc už jich asi nejezdí) určitě potvrdí, že první závody  (asi 3 nebo 4 ročníky) přádané Čechohoráky (Loučka, Hanzlík, Chlum...nejezdí už nikdo) měly vždy  první den na programu skijering, protože každý měl jednoho psa a chtěl si s ním zazávodit a druhý den se jela spřežení, která byla složena  ze psů od mnoha majitelů.
V současnosti nastává zase jiná situace, já například trénuju víc psů než s kolika budu závodit a jsem rád, že mám kamarády, kterým se hodí vypůjčit si psy na nějaký závod. Pro psy je to lepší, než aby po dobu trvání závodu stáli.
Tímto chci jenom říci, že půjčování psa samo o sobě není nic špatného.

martin

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #16 kdy: 21 Září, 2009, 11:20 »
Marti_sev.:
Hele bohuzel nemas pravdu. Myslim, ze tohle je jedna z veci, ktera mi prijde na novem foru hooodne nevyhodna. Ten kdo zadava diskusi ( a hlavne izeraty ), tak si to muze taky smazat. Ma to vyhodu - snizuje se velikost, ale nedohledas tu nic duleziteho. At uz napr. lonske ceny nebo kdo s cim kryl ( a jak to beha po letech... )atd.

ad klasicky inzerat vybaveni) prodam hledam kolobezku (nejcastejsi artikl) -> jiz prodano/koupeno -> inzerat patri smazat, jako na vsech inzertnich forech, nejlepsi je tam napsat ptakovinu typu vse prodano, jiz prodano, uz nepotrebuji apod. - toto proste nechapu..
takze tady je to vcelku jasny a na tom se mozna shodnem oba...

ad inzeraty kryti) mam za to, ze vetsina zajimavych spojeni se mimojine prezentuje na vlastnich webech, takze to dohledani z jakyhokoliv duvodu (spousta lidi tam i pise, kdo si stene vzal) nebude zas az tak nedosazitelny, tim padem i zjistovani, jak to komu a kde beha...

a kdo to nechce dat vedet vubec,  co kryje, komu to prodal apod. to stejne dela z nakyho duvodu, takze tam to je pase...

myslim, ze nejde ani tak o usporu mista, jako predevsim o to, nebrodit se rok, dva starejma totalne neaktualnima blbostma...
k cemu ti bude za rok info, ze sem prodal nekomu 4kolku? ceny se stejne furt hybou, zalezi od typu, stari atd. tezko porovnat total vergl co nekomu nekdo nadeli za babku, abys pristi rok chtel po nekom skoro fungl za tu stejnou cenu jako ten vergl...

jina vec je diskuze) tady souhlas, mazat by melo jit pouze inzeraty, ci by to mohl udelat jen admin

ad pfeifer) na pujceni psa nevidim nic spatnyho, z meho pohledu jde predevsim o formu tohoto pozadavku, na balastu typu SK fu** a predevsim nasledne reakci, tot vse.


Peter

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #17 kdy: 21 Září, 2009, 11:35 »
Presne tak ide o formu....
Ak by bol napisal na web u nas že chce dobre reprezentovat mam taky a taky problem, a neociernoval kolegov ako "king", ....tak by sa mozno aj dočkal dobreho psa....alebo staci zavolat.....cislo sa da pomerne lahko ziskat....

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: eurocanicross
« Odpověď #18 kdy: 21 Září, 2009, 12:52 »
V momente zadani prvniho prispevku - nevidim v nem nic spatneho.
1.) Slusna zadost o pujceni psa
2.) Oduvodneni
3.) Informace o moznosti startovat za jistych okolnosti za jiny stat (nic vic - nic min)

Vlnu pak rozpoutaly ostatni prispevky.  ;)

Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Peter

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #19 kdy: 21 Září, 2009, 13:00 »
TAk s tvojim tretim bodom Tomaš....ja ako Slovak nemozem suhlasiť....citujem "Len nemam chut startovat za slovensko."-aj ked to by sa ak nie si stotoznenim s republikou kde zijes zniest(aj som nereagoval)....ale osatne prispevky no koment.....

martin

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #20 kdy: 21 Září, 2009, 16:52 »
Vlnu pak rozpoutaly ostatni prispevky.  ;)

spis odpovedi na ne...

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: eurocanicross
« Odpověď #21 kdy: 21 Září, 2009, 17:32 »
Hmm, koukám že Pavel ukazuje, že šéf většího týmu může koukat na půjčování psa jinak.
Přiznám, že po vyjití inzerátu jsem už měla sesmolený mejlík - pokud nic neseženeš, napiš něco bližšího, nějakého psa bychom našli, nemám sice vysloveně singl speciality, ale výletníci taky nejsou.. :)
ale pak jsem se mrkla na uzávěrky a tím se to zjednodušilo.
Z pohledu velkého týmu jsem ráda, když psi sbírají zkušenosti i jinde a vložená důvěra v lidi, kterým jsem psy půjčila se mi mnohonásobně vrátila...
Národnostní otázku mi nepřísluší řešit, nevím kolik z toho je skutečné vlastenectví a kolik případná (ne)ochota komunikovat s tím, kdo přihlášky za Slovensko zastřešuje.
Celý ten cirkus kolem toho se mi zdá asi přehnaný.. ale nejsem Slovák :)
A pokud začnu počítat, co jeden pes stojí ročně v krmení a péči...  a kolik závodů do roka odjede a kolik jsou tedy náklady na 1 psa(1 spřežení) a závod... zjistím co většina z nás ví, že jako kšeft je to silně prodělečné a že nikdo normální by takovou částku nedal  ;D :D ;D

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: eurocanicross
« Odpověď #22 kdy: 21 Září, 2009, 17:45 »
Jednou jsme to v hospodě ze srandy počítali...v momentě kdy jsme se dostali přes mega, tak jsme odhodili kalkulačky a šíleně se ožrali ;D

MiVo

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #23 kdy: 21 Září, 2009, 19:39 »
Vůbec se bratrům nedivým, příspěvek mi přišel ujetě napsaný a další reakce atleta ještě víc, ale to je úplně jedno. Spíše bychom mohli založit www.cesko-slovenskymushing.com, teda jestli slováci budou chtít, když nejsme v té unii ;D.
M

dejvid jekubs

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #24 kdy: 22 Září, 2009, 20:52 »
Tak mily Peter nerad reagujem na tvoju odpoved lebo uz ako J.Banocimu som odpisoval ze som dal inzerat tuna a nie diskusne forum pre slovakov tak neviem co sa do toho miesas a hoci nemam cas na vase diskusie a riesenie problem ,tolko uz pre vas spravim,hoci ako som si vsimol ty rad preberas problemi na internete aj take co niesu problemami ty dokazes ich vytvorit lebo ti vadia aj take veci co nic ta do toho. JA SOM LEN SEM ZADAL INZERAT O POMOC O POZICANIE PSA A POPRIPADE AJ START ZA ICH KRAJINUA  CAKAL SOM NA ICH ODPOVEDE A NIC VIAC SOM NJEZIADAL.ALE ODPOVIE TI NA TVOJ PRISPEVOK.
1.jA SOM ZASLOVENSKO STARTOVAT CHCEL NO NIEKTO MA NEPRIHLASIL VIES kto by to mal spravit povedal ze nejdem .A naco by mi maly cesky púriatelia skocit?,ja som ich iba poziadal a maslim si ze o jedneho slusneho reprezentanta viac im to neublizi iba pomoze.
2.No ano nick je taky aky je mudrejsmeu hned dojde vies ale v pohode.
3. Ano viem ze slovaci tu chodia a co ja mam s tym?,Som chcel poziadat cechov lebo maju lepsicvh psov a vecisu zakladnu skor sa tam niekto najde ako na svk a da sa s nimi komunikovat,,,napr s poliakmi trosku horise by to bolo nevie dobr epo polsky.
4.Tak a ty yslis ze ja psov nemam doma??ze neviem co to je sa starat??hoci poslednu domu niesom doma ale v Kosiciach lebo tu beham a studujem tak neboj sa zo zaciatku mal som tu cest .A co ja tu rozbuam?,nechapem pises od veci......ja som ziadal o pomoc a nic viac neviem co mi to tu vycitas??a vravis ze hodinovy trening?,Tak ak sme uz pri tom len pre tvoju informaciu trenujem dvojfazovo a to rano mi trva len trening hodinu a pol a poobednajsi trening 2az 3 hodiny kedy ako tak si to zrataj?,a to je len moja priprava.A hlavne som chcel ist na eurocanicross koli tomu ze canicross velmi mam rad a beriem to ako doplnok k mojej atletike .
5. Tak a na ten som sa tesil najviac.Takze  sak pozrieme vysledky a viidme ne?,Tak ako neurazam malamutiarov ale ked jaro sa tak zapojil do toho...sak coo ved taka je pravda ze 4 az 6 su tam no nemam pravdu?a ze ja som vyhral z 2 deti a to aj tak boli neatleticke??Ano ty to vies urcite ,tak len pre tvoju informacciu chod na www.eurocanicross.cc a pozri si kto mal vzdy najrichlejsi cas prvi den na 3km trati na eurocanicrosse ,ak sa nemylim tak bol to vzdy vitaz juniorskej kategorii,junior ktory obehol muzov,a druhy den nemal tu cest si zmerat sily lebo juniory bezia kratku stale. No a vstafetach ked som sa presadil uz vo svajciarsku ako 13 rocny clapec kde so mnou vyhrali stafetu.Neze by som sa chvalil alebo bol namysleny len sa mi zdalo ze priliz podcenujes behanie.Vies na to treeba tiez naternovat a to nevravim o psoch tiez.
6. tvoje gronaky??no neviem tieby po prve uz len v teple zdochly ale v pohode...a myslim si ze tkae rychle az niesu takze nic moc...a nepovolili lano?,no ako myslis ja sqa nevyjadrujem na severske plemena som mal vzd ylen jeden nazor.....su to skvele psy krasdne psy no s ESP zrovnavat to nemozme .
6.Individualisti?? No tak ja si dokazovat nic nepotrebujem ja to robim len koli tomu ze ma dotiahol na to otec vlastne  paci sa mi tento sport .A ty ides hodnotit moju atletiku ano??tak ja to nerobim koli tomu aby som nebol spojony so svojim behanim ,len preto ze canicross s ami apci a celkovo ta atmosfera aav atletike som co to dosiaol pre mna to este nieje nic moc lebo robim to nejake 2 roky vies este zaciatok a cely zivot je predomnou takze tak a nebudme ti tu vypisovat mojevysledky alebo neviem co mysli si co chces ja viem co je vo mne a naco mam a na canicross som nesiel vobec koli tomu aby som siel si dvihnut sebavedomie alebo neviem co si dokazovat .Samozrejme v atletike urcite s ami nidky neodari byt majstrom sveta alebo europy ako som tuna v juniorskych kategorciach ale chcem to niekam dotiahnut.A s canicrossu si cenim kazdu medailu lebo tiez boli tazko vybojovane medzi kvalitnymi supermi .
8.No ano ano samozrejme ja viem a myslim ze som nic nepoisuil iba som o nieco poprosil .A viem teba bavi reagovat na vsetko .A prepac ze odpisujem po par dnocha ne hned no nebolo tolko toho casu nato s pozdravom a dakujem opstatnym za ich odozvi no skdoa ze sa tam uz nedostanem a hadam by aj stacilo uz .

Peter

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #25 kdy: 23 Září, 2009, 21:37 »
Trosku nechapem ale nevadi....ved pokial viem prihlasky posielal Tvoj otec...tak ako moze byt zmeskany termin...
Ale nevadi
V ostatných bodoch zase vedla...ale uz tu nebudem zatazovat net....niekedy radsej osobne...toto fakt nema zmysel

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:eurocanicross
« Odpověď #27 kdy: 03 Listopad, 2023, 22:17 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:eurocanicross
« Odpověď #29 kdy: 04 Únor, 2024, 16:38 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting