Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výsledky MR 2011

Diskuzní fórum > Závody

Výsledky MR 2011

(1/21) > >>

HelaL:
Vyhlášení se blíží, takže byly spočítány body a pokusně nastaveny koeficienty. Snažila jsem se opravit délky kol v závodech (v propozicích).
Na Bystřeci se překonaly E rychlosti - jelo příliš rychle, nebo byla špatně změřena délka trati.
V některých případech nebyly dodrženy různé délky tratí pro A, B,C či Skj1, Skj2.
Dle rozhodnutí z loňské schůze pořadatelů se již nevyhlašuje NS, ale jednotlivé Skj disciplíny.

Ve výsledcích bylo vetší množství nesprávně uvedených RZT. Opravila jsem, co jsem našla. Pokud najdete chybu, mailněte mi ji prosím.
Výsledky v tuto chvílu NEJSOU OFICIÁLNÍ!
Až je STK schválí, dám vědět.

VencaN:
Ahoj,  v žebříčcích ať absolutním, či poměrovém je v MB nejlépe na tom Šaman (ne že bych to Merhimu nepřál  ;) ) 1 vyjel, tak to
NECHÁPU našel by se dobrák, který mě to vysvětlí .... Děkuji
PS. ...to jen po přečtení článku o medailistech...

HelaL:

--- Citace: VencaN  23 Červen, 2011, 20:20 --- v žebříčcích ať absolutním, či poměrovém je v MB nejlépe na tom Šaman

--- Konce citace ---
Šaman zajel na Edíku pěkný výsledek (jeden). To mu zajistilo vítezství v žebříčku I. ligy. (tam se počítá jeden -nejlepší výkon - co přesně se tam počítalo, najdeš u jeho jména - detail).
Merhi však zajel Janovičky i Eduard, má tedy dva výsledky a ty se v seriálu MR sčítají.... = "seriál"

Merhi nesplnil nominační kriterium (I.SVT), ale vyhrál Janovičky v konkurenci 14 lidí. Na třídu to ale nestačilo, protože Janovičky jel Habas rychle jako čert :) a nastavoval přísný koeficient.
Navrhla jsem v tomto případě změkčení nominačního kriteria - kvůli vysoké konkurenci na Janovičkách a v MB seriálu celkem (16 RZT)

Šaman by mohl z domu vytáhnout paty častěji ... a bylo by to jasné :) ... teda nevím jak tento rok, když merhi vytáhne mlaďochy :)


VencaN:

--- Citace: HelaL  23 Červen, 2011, 20:48 ---
--- Citace: VencaN  23 Červen, 2011, 20:20 --- v žebříčcích ať absolutním, či poměrovém je v MB nejlépe na tom Šaman

--- Konce citace ---
Merhi však zajel Janovičky i Eduard, má tedy dva výsledky a ty se v seriálu MR sčítají.... = "seriál"

Merhi nesplnil nominační kriterium (I.SVT), ale vyhrál Janovičky v konkurenci 14 lidí. Na třídu to ale nestačilo, protože Janovičky jel Habas rychle jako čert :) a nastavoval přísný koeficient.
Navrhla jsem v tomto případě změkčení nominačního kriteria - kvůli vysoké konkurenci na Janovičkách a v MB seriálu celkem (16 RZT)

Šaman by mohl z domu vytáhnout paty častěji ... a bylo by to jasné :) ... teda nevím jak tento rok, když merhi vytáhne mlaďochy :)

--- Konce citace ---

no tak to už nechápu vůbec, pokud koeficient nastavil "haskounář" je o to smutnější, že pro "velkou" konkurenci v otevřených je třeba
"změkčovat"...navíc na Edíku byla přímá konfrontace, tož si tam tu 1. VT mohl vyjet taky né?

HelaL:

--- Citace: VencaN  24 Červen, 2011, 09:08 ---no tak to už nechápu vůbec, pokud koeficient nastavil "haskounář"
--- Konce citace ---

To není tak že by Habas byl rychleší než Merhi... ale tak, že se Habas více přiblížil elitní rychlosti pro svou (SH) kategorii.
Která kategorie se nejvíce přiblíží své elitní rychlosti, ta nastavuje koeficient pro daný závod.

Midový haskounář (MB1) dosáhne na elitu, když jede průměrkou 20,2 km/h, zatímco v MB je třeba jet 25 km/h
Jsou tratě - zvláště ty technicky obtížnější, kde otevření nedokážou jet o 5 km rychleji než než haskouni  - pak koef. nastavuje haskounář. Taky byly roky, kdy koef nastavavovali gróňáci, jejich elitní rychlost (MB2) je 15,5 km/h.

Osobně považuji za slabinu systému, že účast/neúčast jednoho špičkového závodníka může ovlivnit medaile ve zcela jiných kategoriích.
(Kdyby Habas Janovičky nejel, vyjel by si Merhi aspoň II.SVT  a pak už by při počtu min. 15 týmů RZT v  seriálu měl nárok na medaili automaticky dle SŘ)
..Merhi si vyjel jen III.SVT

Návrh na změkčení byl můj, stojím si při téhle konkurenci za ním  ;)

Na druhé straně myslím, že bychom měli seriál MR trochu pozměnit, já budu teď na schůzi navrhovat:

1. aby se finále pro různé třídy jelo na různých místech (tj šestky na Janovičkách, Učka třeba na Kanadě, MSkj2 .. na Ediku?)
2. aby vítěz finále bral vše (dostal ve své kategorii medaili)
je to trochu jiné pojetí seriálu :), uvidíme nakolik jsme soutěživá banda, zda budeme měnit lajny :)

Ve sprintu podobně, první v sezóně by začínaly čtverky, pak šestky.. kdo by chtěl, mohl by bojovat o medaili víckrát.

Věřím že na schůzi to probereme..



Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi