Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Horník 2015 MR ČR.

Autor Téma: Horník 2015 MR ČR.  (Přečteno 13582 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #15 kdy: 02 Listopad, 2015, 21:44 »
Rád se připojím k poděkování. Trať připravená jako vždy luxusně, zázemí ideální. Jestli tam něco organizačně skřípalo, tak určitě ne v Áčkách.
Doufám, že pořadatele pár anonymních oslů neodradí. A věřím, že případný nedostatky s chladnou hlavou a odstupem času určitě vyladí a za rok to bude prostě opět lepší. Jako vždy.

Ale to osvětlení by se mi taky líbilo, s čelovkou je to fakt otrava.

Jirka Valko

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #16 kdy: 02 Listopad, 2015, 22:03 »
Rozhodně děkujeme. Jirkovi Trnkovi díky za super místo na cestě nad rybníkem. Přesně pro nás. 8) Za rok na viděnou. ;)

Offline Petr PeS

  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +3/-3
    • www.asgard.cz
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #17 kdy: 02 Listopad, 2015, 22:18 »
Klid, mám v karavanu zásobu chemických světel, vydrží 8h svítit, Habas je ošacoval jako vhodné na stakeout, a já už viděl i dítě pomazaný tím ejlentem co v tom svítí, takže ekologie je taky v poho :) :)

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #18 kdy: 02 Listopad, 2015, 23:05 »
představil jsem si to dítě ... už vím (asi), čemu se říká trasírka ...   8)

Jirka Stejskal

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #19 kdy: 02 Listopad, 2015, 23:46 »
Omlouvám se že píšu teprve teď, jsem nyní v Maďarsku. K mému extempore - bylo podmíněno okamžitou frustraci ze závodního nasazení a snahy o co nejlepší  výsledek. S odstupem doby a po uklidnění  se jednalo o prkotinu, dá se  říct  o blbost a omlouvám  se pořadatelům. Jinak závody pokládám za velice zdařilé,  dobře organizované a zvládnuté s krásnou tratí.

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #20 kdy: 03 Listopad, 2015, 07:27 »
Přidávám se k poděkování organizátorům za příjemný víkend a výborný závod. Zejména individuální kategorie byli luxusně obsazené. Trať výborně připravená i značená. O dobré organizaci svědčí i rychlý zásah při zdravotních potížích závodníka při CC. Osvětlení stakeoutu považuji za nesmysl. Možná by celý svaz mohl zvážit pořízení měřící techniky, což se určitě děje. Já osobně jsem byl ale s časomírou a jejich ochotou velmi spokojen  :) Díky Kryštof Spilka.

Roman Kronus

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #21 kdy: 03 Listopad, 2015, 11:11 »
Chlapci, nesahejte mi na energetiku. Mě to živí...  :P :P :P

Roman

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #22 kdy: 03 Listopad, 2015, 12:21 »
dobře, nebudem, ale budeš nás živit, jo?  :P ;D

Offline brázdič

  • *
  • Příspěvků: 14
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #23 kdy: 08 Listopad, 2015, 20:06 »
Tobiho parádička po startu.. https://www.youtube.com/watch?v=7z8Fyh_BXxU   
 8) 8) 8)
all go no slow...

Offline Petr PeS

  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +3/-3
    • www.asgard.cz
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #24 kdy: 08 Listopad, 2015, 20:46 »
Vypadá to jako kolobka se zadním náhonem, pěkný drift :) . Tož, dobře to vyrábí.

Jirka Mencák

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #25 kdy: 09 Listopad, 2015, 09:08 »
Domnívám se, že jsme si z MČR na Horníku odvezli medaili, která nám nepatří a chybí tak někomu jinému. Čekal jsem zda se někdo ozve a bude to chtít dat dopořádku, ale nic... Loni byl trend medaile nesmyslně odebírat a letos se tam naopak chybně rozdávali... Nicméně to nemění nic na tom, že to byl letos hezký závod a komplexně celý vydařený víkend. Jm

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #26 kdy: 09 Listopad, 2015, 09:43 »
Brazdic :-) hihihihi díkys ;-)

Jirka Valko

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #27 kdy: 09 Listopad, 2015, 11:18 »
A to si představte naše nejlepší mushery, kteří se věnují s SH sprintům. p.Krkoška Štěpán,p.Zdeněk Kůrka a p.Ondřej Brož. Jejich rychlosti se pohybují od 29 do 32,2 km. To jsou natrénovaní Sibiřský husky. To musí být starty. Ještě že je mushing zábava a člověk to dělá pro radost svou i svých psů. 8)

MŘml.

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #28 kdy: 16 Listopad, 2015, 06:53 »
V Reingers jsem se v půlce trati musel složitě vyhýbat těžebnímu harvestoru, což mě taky dost naštvalo a určitě jsem nebyl sám. A paradoxně to mohla být i moje chyba ale s lesákama jsme to domlouvali a věděli o závodě ale s tím kdo ti na trať nakonec vleze neuděláš nic...

Offline Sirenna

  • *
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +1/-4
    • http://renatavalkova.webnode.cz/
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #29 kdy: 23 Listopad, 2015, 23:01 »
Domnívám se, že jsme si z MČR na Horníku odvezli medaili, která nám nepatří a chybí tak někomu jinému. Čekal jsem zda se někdo ozve a bude to chtít dat dopořádku, ale nic... Loni byl trend medaile nesmyslně odebírat a letos se tam naopak chybně rozdávali... Nicméně to nemění nic na tom, že to byl letos hezký závod a komplexně celý vydařený víkend. Jm

Ano Jirko, až uvidíš Dášu Nešňerovou, tak jí dej svoji medaili a my ti předáme tu stříbrnou, která ti patří. Byla to chyba, dát do rukou mikrofón a výsledky člověku, který nezná závodníky a ani pravidla vyhlašování MČR. Za tuto chybu se ti moc omlouváme! Tak strašně se spěchalo se vším, že se to nepovedlo na 100%.....alespoň máme co napravovat.....třeba vroce 2017, kdy by jsme o MČR chtěli opět zažádat.

Měj se fajn :)

Renata Válková