Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 kára

Autor Téma: kára  (Přečteno 7044 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Venca

  • Host
kára
« kdy: 19 Srpen, 2012, 16:39 »
Prosím o radu jestli je možné tahat karu (čtyřkolku) jen jedním malamutem??? Kolik by měla být zhruba celková váha a délka trasy abych ho moc nepřetížil. Jde mě spíš o rekreační vyjíždky po okolí. Díky za každou radu.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:kára
« Odpověď #1 kdy: 19 Srpen, 2012, 19:02 »
Čtyřkolku pár set metrů  utáhne i s tebou, ale bude otrávenej jak indiánskej šíp...nějak nechápu smysl. K jednomu psovi koloběžku nebo kolo, pes se proběhne a budete spokojení oba.

venca.

  • Host
Re:kára
« Odpověď #2 kdy: 20 Srpen, 2012, 08:15 »
Smysl= Už dobrejch pár let si chci pořídit aljašského malamuta. Prej jsem do nich uplně blázen. Mezitím jsem postavil barák,narodila se nám dcera, pak druhá,a mě to s tím malamutem pořád nepřešlo. Nechci psa na soutěže a závody ale spíš pro rodinné výlety po okolí. Jde mě o to aby si ty výletky užily se mnou i moje holky. Představa že máme víc malamutů je pro mě sice nádherná ale taky dost nepředstavitelná. Takže díky za radu.

heczko

  • Host
Re:kára
« Odpověď #3 kdy: 20 Srpen, 2012, 08:49 »
jestli bys chtěl malamuta mám fenu 2 a 3 roky.
K baráku a občas s ními nšco dělat ideální psy.
když tak se ozvi na tel. 731 145 147


Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:kára
« Odpověď #4 kdy: 20 Srpen, 2012, 09:52 »
. Nechci psa na soutěže a závody ale spíš pro rodinné výlety po okolí. Jde mě o to aby si ty výletky užily se mnou i moje holky.

Jestli chceš zkusit rodinný výlet, zastav se u nás, zapřáhnu ti 4 třeba staré čuby alaskánů a můžeš získat představu o tažné síle a rodinném výletu ... uvědomíš si že 4 psi pro tebe +2holky je pořád na hraně
pak si můžes upřesnit svoje představy
...romantika...síla...ovladatelnost...individualita.. teplo..pohyb na volno...děti
razím teorii napřed vyzkoušet, pak si vybrat přesně to pravé, co člověku sedí k povaze

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:kára
« Odpověď #5 kdy: 20 Srpen, 2012, 16:44 »
Prosím o radu jestli je možné tahat karu (čtyřkolku) jen jedním malamutem???

ještě  - zajímavá -rodinná- kára byla u pana Gryce v Moravanech u Brna, před 4 roky

http://www.mushing.cz/index.php?kod=&modul=inzerce&m1=forum&tema=6429&nadriz_tema=0&prehled=N&temata=N

Můžeš s ním podebatit s kolika psy ji tahal

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:kára
« Odpověď #6 kdy: 20 Srpen, 2012, 19:56 »
Můžeš s ním podebatit s kolika psy ji tahal

mno Milošu Grycu tlačíval 4 až 6 SA ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Ufo

  • Host
Re:kára
« Odpověď #7 kdy: 20 Srpen, 2012, 21:54 »
Pokud chces mit jednoho mamuta a zaroven chces sebou brat robátka,volila bych neco na styl co kdysi mivali Tumovi ( asi) z Brna. Ke psovi vedly pevne tyce a pes mel postroj jako na pulku. Na voziku by sedely decka a ty by jsi vedl psa na voditku. Ovsem sehnat tahavyho malamuta bude fuska. Leda že by ti Bahul za trest pučila Plišýtko. ;D
Ja jsem vyresila dve deti ctyrkolkou a drevenou bedynkou. Kluk v ní i spaval,holka mela bidylko nad nim. Prikurtovani a helmy jsou samozrejmosti.Jizda s detmi ma ovsem svoje úskalí. Pokud ti aspon trochu na detech zalezi, je nutny mit psy vychovany a navrch notnou davku stestí.

Ted kdyz je detem 6 a 12 mame tri kolobezky a kazdy dostane po dvou psech. Na zavodni rychlosti pri ucasti deti rychle zapomen. Ale vylety jsou super. Ted jezdi uz deti na kole a kluka obcas taham za ctyrkolkou na navijecim voditku do kopce.Voditko mam na ruce,abych citila počatek kolize a vcas zastavila. Jestli chces,klidne se u nas zastav. Jsme z Českobudejovicka.
Šarka Ufo


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58236
  • Karma: +0/-0
Re:kára
« Odpověď #9 kdy: 02 Listopad, 2023, 04:15 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58236
  • Karma: +0/-0
Re:kára
« Odpověď #11 kdy: 02 Únor, 2024, 16:48 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт