Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pomozte Psum pred utracenim !!!

Diskuzní fórum > SOS pes

Pomozte Psum pred utracenim !!!

(1/4) > >>

teta:
Pomozte prosim zachranit psy pred utracenim!!! Kamarad musi zredukovat pocetnou smecku. Zacina mit problemy. Jedna se o aljasske malamuty. Je jim rok a pul. Jsou to dva kluci a dve holky. Jsou zvykli v tahu, ale zadni zavodnici. Spis na delsi trat. Vsichni jsou velmi mili a hodni. Nechce za ne nic. Je to spis moje aktivita. Nechci aby zbytecne odesli zdravi psi kamaradi.


                                                                            Diky teta

MiVo:
Mám dvě piva a kuráž  ;D, Teta, to je nápad, budeme redukovat - budeme utrácet. Až bude potřeba redukoavt počet lidí, přihlas se s kamarádem a já Vám uříznu hlavu a zbytky hodím malamutům.
pa Miloš 
PS : nemažte mě, protože nejsem o moc větší hovado než Teta

kacza:
zdravim teto!!
postarali bychom se o psy, ale chtěli bychom vědet, mají-li průkaz původu a co jsou vlastně zač? Je mi jasné, že takhle veřejně nechcete publikovat, jaké osobní důvody vedou vašeho známého k takovéhle "hurá" akci, nýbrž bychom byli rádi, kdybyste napsala na výše uvedený e-mail, proč vlastně chce "známý" uskutečnit tuto transakci....
jistě víte, že "darovat" jen tak malamuta není na rok či dva, majitel kterému jej předáte se o něj bude muset starat nejmíň dalších 15 let. Budeme rádi, když si toto nynější majitel uvědomí a nebude vaším prostřednictvím citově vydírat ostatní majitele tohoto nádherného plemene.
čekáme na odpověď a bude-li alespoň z části plnohodnotná, rádi odpovíme a budeme se s vámi, drahá teto, dále bavit.
vaše psí psí kamarádka káča

Stoky:
To je fakt masakr, nestačím valit oči, co to je za slovní spojení "zredukovat, utratit, psí kamarádi"?
A co je nejhorší, tak prvně za 3roky souhlasím s MiVem :)

teta:
Asi takhle, podle slovniku na mushingu: kdyz nechcete pomoct, tak se do toho neplete, nic o tom nevite.
P.S. Samozrejme tim nemyslim lidi, co se chovaj normalne, jako treba Kaca, ktere moc dekuji! A doufam, ze ji email dosel. Nejak mi to nechtelo odejit.

A aby zas nekdo nerekl, ze miluje anonymy, tak vas zdravi Radka Krumlova

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi