Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Závody Reingers 2008

Diskuzní fórum > Závody

Závody Reingers 2008

(1/3) > >>

Mirek Kremlička:
Ahoj,
zdravím všechny příznivce našeho i rakouského a téměř již tradičního kárového závodu v Reingers. Jelikož jsem trochu zanedbal aktualizaci stránek a až dnes jsem zjistil, že nefunguje on-line přihláška, nečekejte prosím až začne fungovat, což se asi rychle stane a posílejte prosím přihlášky přímo na můj mail b.kremlicka@quick.cz nebo na tel. 606659345. Jak jsem se dozvěděl, počet závodníků je omezen na 60 účastníků, takže neváhejte!!!
Další, bohužel pro mnohé nepříjemná zpráva je ta, že minimální věk psů pro účast v závodě v Rakousku je 18 měsíců. Takže mlaďasové mají bohužel smůlu :-\
Další zprávy budou snad trochu příjemnější. Startovné zůstává na 300,-Kč, trať bude snad ještě zajímavější než v minulých letech, pivo a snad i nějaká ta pochutina bude zajištěna z vlastních zdrojů a za české ceny a stanování v kempu bude opět zadarmo.
Jelikož v rakouských kategoriích není kolo a koloběžka MID, ozvěte se prosím co nejrychleji ti, kteří by jste měli zájem jet tuto kategorii a já zkusím zajistit, aby se tyto kategorie do závodu zařadily.
Těšíme se na Vás a další veselé večery v Reingers.
Mirek Kremlička

Mirek Kremlička:
Webmaster skvěle zafungoval a přihláška na www.ceskoukanadou.cz už funguje, takže se můžete směle hlásit. Propozice jsou také aktalizované. Mirek Kremlička

ježura:

--- Citace ---Další, bohužel pro mnohé nepříjemná zpráva je ta, že minimální věk psů pro účast v závodě v Rakousku je 18 měsíců. Takže mlaďasové mají bohužel smůlu
--- Konce citace ---

 :'( :'( :'(
Takže pro letošek máme smolíka :'( :'( :'(

Mirek Kremlička:
Takže píšu poslední výzvu pro všechny, kteří ještě váhají se svou účastí v Reingers. Přihlášky musím odeslat do Rakouska nejpozději 15.10. tedy ve středu. Poslední možnost přihlásit se maile, nebo telefonicky, je tedy 15.10. do 18,00 hodin.
Mirek Kremlička

ježura:
Mirku, těch 18 měs. je i na sprint?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi