Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dobříš, Hill´s cup 2012

Diskuzní fórum > Závody

Dobříš, Hill´s cup 2012

(1/4) > >>

cipros:
Ahoj, kam zmizela upoutávka na Hill´s Cup v Dobříši? Tak hezky se na stránkách vyjímala...

kavej:
Byla pěkná, myslela jsem, že ji odstranil autor... Jestli ne, tak je to škoda :(.

michalcz:
Odstranil ji Michal Šefrna, protože byla podána pod mojim DID. Michalovi se přihlašování nedaří. A já zas nebyl moc pyšnej na ten výtvor. Zřejmě Michal vzdal boj s tímto systémem :(

sulika:
Požádej Helu ona vám tam určitě upoutávku na závod dá :)  Nebo mi text pošli,ale obrázky neumím.Michal tam nic nedá ,zřejmě nemá oprávnění.

Anita:
Ahojky, chtěla bych moc poděkovat za krásné závody v Dobříši.
Trať super, atmosféra bezvadná a pořadatelé to zvládli na jedničku.
Jen škoda, že nepřijelo více spřežení. Budeme držet palce i do dalších ročníků.
Ještě jednou moc díky Michalovi i celému realizačnímu týmu :-)
Anita, Míra, haskouní holčičky a pan James

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi