Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tři Studně

Autor Téma: Tři Studně  (Přečteno 14868 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline šípy

  • *
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +38/-4
Tři Studně
« kdy: 02 Listopad, 2010, 16:44 »
řekne nám STK co se stalo? díky

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re: Tři Studně
« Odpověď #1 kdy: 02 Listopad, 2010, 17:23 »
asi rovnost času doktore. Proč by jinak vyhlašovali dvě první místa. :)) ze soucitu to asi nebylo. :))
RomanH

Offline Veny

  • *
  • Příspěvků: 30
  • Karma: +0/-0
    • http://www.hovik.borec.cz
    • E-mail
Re: Tři Studně
« Odpověď #2 kdy: 02 Listopad, 2010, 17:45 »
nejsem STK, ale stalo se z mého pohledu toto.... Já Vendula Pekárková startovala za Kamilou Liškovou s 10 vteřinovým odstupem.... situace v cíli : moje fena na natažené šňuře v cíli, pak Kamila se Skyppem, který byl půl tělem před kolem a pul tělem vedle kola, a pak já:), takže nejprve vyhrála dle rozhodčích Kamila, která byla dříve v cíli, pak ,  teda změna na to, že vyhrává pes v cíli..... no a dnešním závěrem STK je toto .... jsme obě rády .... ale nevím nevím .... jestli je dobře, že se toto děje na MR... ,že člověk co mačká stopky neví koho má měřit zda psa nebo závodníka....

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Tři Studně
« Odpověď #3 kdy: 02 Listopad, 2010, 18:10 »
...o nepovedeném startu Gundersenovou metodou v bkjm ani nemluvím... Je to smutný, že se toto děje na MR. Letos bylo opravdu hodně nedotáhlých věcí :(

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: Tři Studně
« Odpověď #4 kdy: 02 Listopad, 2010, 18:30 »
...jak na pionyrskem tabore. Od startovani az po rozdavani medaili ;D ;D ;D
Tobi

Jirka Mencák

  • Host
Re: Tři Studně
« Odpověď #5 kdy: 02 Listopad, 2010, 18:36 »
Tak to nestačim zírat...čekal jsem, až zde vypukne diskuse na zavody na Horníku, abych mohl pridat par vět do placu. A už je to tu. Účástnil jsem se v jiných třech sportovních disciplínách Mistrovství ČR a tam neexistovalo, aby se něco podobného stalo. Proto to take bylo MČR. Takovéto zmatky by asi zrovna vznikat neměli. O startech nemluvě... A případné protesty? Jeden něco odsouhlasí a schválí a druhý to zamete pod koberec...  ???

Martina

  • Host
Re: Tři Studně
« Odpověď #6 kdy: 02 Listopad, 2010, 18:56 »
Vůbec nechápu teda co se řeší, vždy doposud platilo,že se bral první pes v cíli... ! A je pro mě velké překvapení,že se takto STK rozhodla změnit výsledky.
A pokud byla Venduly čuba první v cíli, tak měla vyhrát Vendula.
Takže rozhodnutí STK je pro mě poněkud zvláštní ??
Martina Š.

Offline corinka

  • *
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +0/-0
Re: Tři Studně
« Odpověď #7 kdy: 02 Listopad, 2010, 18:59 »
A já zase čekám na nějaké fotky  ;) :P Jarmila

Offline šípy

  • *
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +38/-4
Re: Tři Studně
« Odpověď #8 kdy: 02 Listopad, 2010, 19:16 »
byl jsem na Novém Domě v hloučku diváků, co závody viděli poprvé. Vymysleli, že někteří z cyklistů nemají psa tažného, ale taženého. ;D
navrhuju buď dodržovat řády nebo Bjk zrušit.  :P Ještě pát takových příspěvků a šéf Stejskal mi vyhodí.

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: Tři Studně
« Odpověď #9 kdy: 02 Listopad, 2010, 19:41 »

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: Tři Studně
« Odpověď #10 kdy: 02 Listopad, 2010, 20:23 »
a vysledky budou nekdy?

Offline Erbs Dušan

  • **
  • Příspěvků: 91
  • Karma: +4/-1
    • SK Děti Severu
    • E-mail
Re: Tři Studně
« Odpověď #11 kdy: 02 Listopad, 2010, 20:32 »
To je sice vše pravda, ale na druhou stranu je z řad lidí závodících a jako že zajímajících se o mushing velmi velmi velmi málo, kteří také něco dělají v oblasti administrativy a také třeba plnění funkce rozhodčích. Pojďme se zamyslet (a tím myslím zejména mládežníky :-) ), zda bychom se neměli více zapojit do interního dění a tím třeba i pozvednout kvalitu. Vždyť například jeden oficiálně vyškolený rozhodčí v podobě Hely Levíčkové je trochu málo ne? Po rozpravě s Helou na Horníku bylo z její strany nabídnuto uskutečnit nějaká školení ohledně pravidel, případně domluvit školení ofiko ESDRA rozhodčích. Těch lidí starajících se o chod svazu a náležitosti s tím spjaté (web, přihlášky, reprezentace apod.) je opravdu málo a především navrch vystupuje především Hela.
Kritizovat je snadné. Je to jako s pořádáním závodů.Dokud si někdo nezkusí jaké to je připravit závod, tak by neměl vypouštět jakoukoliv kritiku na stranu uskutečněných závodů. Když si vzpomenu kolik bylo lidí na červnovém zasedání v Bělči....
Takže mládí vpřed :-). vždyť to máme být my, kdo ten sport může posouvat k vyšší kvalitě a preciznosti a nejenom na poli závodním.
detiseveru.webnode.cz

stáňa

  • Host
Re: Tři Studně
« Odpověď #12 kdy: 02 Listopad, 2010, 20:36 »
Kuchyňské hodiny na startu, jedny stopky v cíli, téměř žádný traťový komisař v terénu ....... > čipovou časomíru dnes používají od agiliťáků po hasiče, po zadání do vyhledavače se objeví desítky firem, které to nabízejí ke koupi či jako službu, cena není nikterak závratná. Ahoj Stáňa ...

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Tři Studně
« Odpověď #13 kdy: 02 Listopad, 2010, 20:43 »

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re: Tři Studně
« Odpověď #14 kdy: 02 Listopad, 2010, 20:52 »
nějak to nechápu, Venduly pes protnul čáru jako první a má se o 1. místo z MR s Kamilou dělit? Proč?! Hledal jsem v pravidlech:

3. Pravidla na startu a v cíli
3.4. Startovní místo a čas

   1. Oblouk saní je při startu před nad startovní čárou.
3.6. Cíl

   1. Čas spřežení v cíli se zaznamenává v okamžiku, kdy první pes spřežení překoná cílovou čáru.

Možná jsem hledal špatně a plácám nesmysly, to se pak omlouvam za matení. Ale nic jiného jsem nenašel.