Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Reingers 2015

Autor Téma: Reingers 2015  (Přečteno 19494 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

--Petr--

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #15 kdy: 07 Říjen, 2015, 13:44 »
Nedá mi to...přesně tak! Z uzávěrky v propozicích 15.10. je 10.10., ale radši se hlaste hned, protože je omezený počet závodníků...když už se teda závod dostal tak trochu "jak slepej k houslím" k MČR, tak by asi startovní pole mělo být široké a pestré. Další omezení, které spolu s tím, že je to dost brzo a nedaleko (40 km) probíhá ve stejném termínu další pěkný podnik, toto mistrovství asi dost ochudí...uvidíme, možná se pletu. Ale vypisovat kategorie tří závodníků asi není úplně dobrou vizitkou MČR.
Není to útok na žádnou konkrétní osobu, jen téma k diskuzi.. Metujáci už dávno avizovali, že si dají pauzu, třeba šlo reagovat dříve, jinak...

Offline Kotec

  • *
  • Příspěvků: 22
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #16 kdy: 07 Říjen, 2015, 19:17 »
Tak asi tak nějak všichni přece víme, proč je situace taková, jaká je... a s ohledem na onu nešťastnou událost, kterou vážně jen těžko mohl někdo předpovídat, můžeme být nakonec vůbec rádi, že nějaké MR v midu letos bude. :(

Reingers

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #17 kdy: 07 Říjen, 2015, 21:48 »
Ačkoli jsem několika volajícím řekl, že budu mít snad večer nějaké informace, tak žádné nové od Schinzla nemám.

RadkaN.

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #18 kdy: 08 Říjen, 2015, 08:52 »
Poslali jsme Geraldovi seznam přihlášených a dle jeho čerstvých informací se můžeme dále zvesela přihlašovat, ale uzávěrka přihlášek končí toho 10. října...
Děkuji
Radka Novotná

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #19 kdy: 08 Říjen, 2015, 09:02 »
"Metujáci už dávno avizovali, že si dají pauzu, třeba šlo reagovat dříve, jinak..."

Petře a můžeš třeba napsat jak? Docela by mě to zajímalo a asi nejen mě.

Předpokládám, že si z nějakého klubu a ten klub má předsedu, který zajisté byl na schůzi předsedů klubů, takže od něj určitě víš, jak dlouho se řešila tato varianta. Nakonec z toho vyšel tento kompromis. Ale vidím, že příště dáme za pravdu ojedinělému názoru, který na schůzi zazněl a to nedělat MR v midu vůbec.
Místo toho abyste byli rádi, že se někdo snaží a podle reakcí zde a info se snaží,  tak opět chytré připomínky....
Držím pořadatelům prsty, aby vše klaplo.....

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #20 kdy: 08 Říjen, 2015, 10:58 »
Michal: Strašně jednoduše. O některé závody je zájem, o jiné ne. Kdo chce, tak se tam přeci nahlásí. Já jsem na MR do Německa nahlášený 3měsíce předem a ještě taktak. Je tam 270 startujících a omezené prostory.
Pokud vím , hlasili jste se na Borederr. 2min.po půlnoci, tak čemu se divíš? Tobi

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #21 kdy: 08 Říjen, 2015, 13:16 »
Tak omezenej počet je to poslední. Tobi má pravdu.

Ale co je fakt zarážející, je mít MR MID v říjnu na 18 km?! a jako bonus to mít týden před MR ve sprintu.
S tím názorem, radši letos žádnou midovou republiku nemít, se docela ztotožňuju. Lepší než za každou cenu.

Hradec byl v klidu jak délkou (vůči datu kdy se jezdí), tak adekvátní kvalitou ke statusu MR. Jestli takovej jinej závod u nás není, což Radíkov není (nic proti Reni, ale trať je fakt trochu hardcore :-) ) a Stochov nemá tyto ambice, tak pokud Hradec v budoucnu nezmění názor, tak je fakt lepší mít na podzim jen MR ve sprintu.

Zas na druhou stranu český MR je uzavřená záležitost (takže na druhý vyhlašování všichni bez českýho pasu vysmahnou), tak když koukám na seznam přihlášených, tak bedna tam mine málokoho.

--Petr--

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #22 kdy: 08 Říjen, 2015, 13:42 »
ano, raději vůbec. nebo zavčas zapracovat na jiné trati v ČR. na schůzi jsem nebyl a info nemám, to je pravda.
je rozdíl dát stopku při 270 startujících a při dvou přihlášených v kategorii...trochu to vypadá, jako bychom se doprošovali našich velkých bratrů, jestli si u nich můžem odjet jeden malý nevýznamný závod. a ano, vyhlašování asi bude "zážitek"...

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re:Reingers 2015
« Odpověď #23 kdy: 08 Říjen, 2015, 14:15 »
 Pro dobrotu na žebrotu,  nikdo nic dělat nechce, ale všichni mají tisíce připomínek. Díky za ně a za rok třeba žádné MR v midu ani nebude a nebo ho uděláme na Bukovce a to teprve uvidíte mazec. :)  ( nic proti tobě Zdeňku :)  )
  Na schůzi předsedů bylo cca. 14 lidí a diskuse o závodu v Reingers byla opravdu dlouhá a nikomu se do toho moc nechtělo už kvůli rejpalům. Nakonec se došlo k závěru že lepší něco než nic a za pomoci M.Kremličky a Pavla Kučery se závod dohodl.  Závod jako takový je v pohodě se solidní organizací. Uvidíme co sní udělá více jak stovka startujících, poňevadž do Reingers jezdila jen desítka českých musherů a závod byl více rodinou záležitostí kde se nikdo za ničím nehnal a nikdo neřešil setiny vteřin.
 Další věcí bude samotné vyhlašování výsledků MR, buď si je můžeme vyhlásit samostatně mimo Reingers ( třeba na Horníku ) a nebo si tu placku nechat pověsit na místě což bude poněkud zdlouhavé ale asi praktičtější pro natěšené medailisty. 
 Roman Habásko
 
RomanH

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #24 kdy: 08 Říjen, 2015, 14:23 »
Tobi jen mi překvapuje, že se takové informace dostávají ven zapochudu. Propozice na MČR v midu nejsou ani na mushingu v kalendáři. A když je dohledáš, dozvíš se že uzávěrka není podle propozic 15.10. ale 10.10. což je někde v diskuzi a je navíc posledních devět míst.. Přece pořadatel od začátku musel vědět že má omezenou kapacitu, tak proč to nebylo známo od začátku. Tímto stylem úroveň MČR výrazně klesá. Což si myslím že je velká škoda. A o tom že je to týden před sprintem - no coment.

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #25 kdy: 08 Říjen, 2015, 14:51 »
Jednou je to republika, tak mi ty lehce povýšenecký řeči o honění sekund a natěšených medailistech přijdou trochu mimo mísu. Navíc od tebe.
Kvalitu Reingers nikdo nezpochybňuje.

Že nad vaším kompromisem nebudou úplně všichni slintat blahem jste asi očekávali a je zbytečný z toho dělat tragédii.
Čekal bych trochu konstruktivnější přístup. Jestli je za vás 18 km třetí víkend v říjnu týden před sprintem ok, tak ok. Nikdo tam samozřejmě není nucen jezdit.

PS: Poznámkou ohledně bedny bylo myšleno pouze to, že srovnáme-li účast loňský MR a té letošní (zatím), tak je to prostě škoda, když počty můžou být úplně jiný. Je mi srdečně ukradený jak vážně kdo takovej podnik bere, tedy jestli se někdo na MR jede jen vylít nebo i závodit.
« Poslední změna: 08 Říjen, 2015, 15:47 od Dog Friendly Kennel »

--Petr--

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #26 kdy: 08 Říjen, 2015, 16:29 »
Také nezpochybňuji závod! A pan Kremlička byl člověk, který mi pomáhal s výběrem prvního psa a chovám ho v úctě. Jde o to, že jsem si (možná naivně) myslel, že mistrák by měl být o něco 'lepší' závod, než zbytek. Zatím spíš nejasnosti (uzávěrka, startovné...) tak jsem se zeptal,no. Proč jste tak nabroušení..

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #27 kdy: 08 Říjen, 2015, 23:32 »
Těším se až tady diskutující chlapci zapracují na midové MR trati a ukážou nám příští rok, jak takový závod a vše kolem něj má vypadat. Slibuji, že pro Vás zvednu ruku a na závod si připravím psa, abych se mohl zúčasnit  :). Hezký večer Vám všem.

pospa

  • Host
Re:Reingers 2015
« Odpověď #28 kdy: 08 Říjen, 2015, 23:45 »
Jenom takovou drobnost,kdo jel na Radíkově někdy mida tak ví že tam trat je pěkná,ano sprint je trochu drsnější a proto to tam mám rád.A jak píše Martin asi také natrénuju na příští rok jednoho pesana na mid at je legrace. ;D

Offline brzekm

  • ***
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +10/-10
    • www.czechsilverstar.wz.cz
    • E-mail
Re:Reingers 2015
« Odpověď #29 kdy: 09 Říjen, 2015, 05:11 »
Trochu mě tato diskuse rozčiluje. Dohadovat se o tom, co by bylo, kdyby bylo. Jak někdo výše napsal, pokud se to někomu nelíbí, no tak ať tam nejezdí. Podle mě se musheři stejně rozdělují na sprintéty a mid/longaře, tak ať si sprinteři jedou sprint a nekomentují 18 km midu. Je to MR v midu a diskutují tu hlavně sprinteři. Mě osobně třeba 18km vůbec nevadí,(i když netvrdím, že na to mám natrénováno) protože MR za týden ve sprintu je mi ukradené. Myslím, že bychom měli být všichni vděčni Romanovi + Romanovi + Radce + Pavlovi a dalším, kteří se na realizaci podílí, že to po té nešťastné události s Mirkem dotáhli do konce. Takže si nechte ty blbý keci a buď přijeďte nebo nejezděte. Nikdo nikoho do ničeho nenutí. !!!