Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 NONSTOP 2011

Autor Téma: NONSTOP 2011  (Přečteno 21222 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

palíza

  • Host
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #30 kdy: 15 Prosinec, 2010, 12:28 »
Díky všem za číslo na Jirku.Vašíku-právě jsem se vrátil z lesa=35km,saně,8xdloubnutí(každá noha 4x-zima) ;)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #31 kdy: 15 Prosinec, 2010, 13:36 »
 :D ne.er   ;) , ale měl bys asi přidat, ufo vydrží už teď na saních i 6 hodin  :D
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Ufo

  • Host
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #32 kdy: 15 Prosinec, 2010, 16:31 »
Budte v klidu,  za tech skoro 6 hodin najedu malo km. Ja najedu 50 km, Venca nebo Paliza by dali 70 a vic, ne?? Od zitra mam 6 dní volno, ale pak bude celá rodina doma, nasvtevy, svatky, atd, takže očekávám kilometrový propad.

Jedině že by se tu našel dobrovolník, kterýmu bych odeslala rodinu na týdenní pobyt.  ;D

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #33 kdy: 15 Prosinec, 2010, 17:19 »
přibal k nim lopaty, sekery, košťata a zásoby a šup sem s nima  ;D

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #34 kdy: 15 Prosinec, 2010, 18:35 »
Ne ne, pošli truhláře k nám, Jetíček potřebuje novou boudu...zásoby mu dávat nemusíš, ten kus oběda se tady vždycky najde.

Ufo

  • Host
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #35 kdy: 16 Prosinec, 2010, 08:46 »
Truhlář se ale vydává pouze s dvema detma ( 10 a 4,5 roku). Navic se obavam, až by ochutnal tvoje koblihy a dalsi dobroty, tak se odtamtud už nehne, no a kdo by pak mi opravoval čtyrkolku?

Jinak u nas po kolena snehu, včera vecer jsem jela 12 km přes dvě hodiny, jako spravny ufo.
na pisecku jak??

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #36 kdy: 16 Prosinec, 2010, 16:07 »
Už toho mám na živení tolik, že dvě smráďata sem, dvě smráďata tam...sbal jim kuférek ;D
Jinak (že se vám sem sejřím ač nonstopit nehodlám) hlásím nádherných cca 30 cm snížku, akorát zasypaný krtince a šutry a psi se moc neboří. :)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #37 kdy: 18 Prosinec, 2010, 17:39 »
 :D tak jsem si naivně dodnes myslel, že jsem zažil s pejskama téměř vše co lze (ve stř. Evropě) , NENÍ to pravda, dneska jsem s károu
musel podjet cca 80cm (průměr) smrk cca 1m na cestou  - pesani v poho podběhli, kapánek překážela řídítka - cca 20cm tož po krušnohorsku(tímto zdravím Ivoše a Milana)  rozvažuji  :D dám káru na bok a pude to - kde pak - překáží cca 10 cm nárazníku tož podjet jen předníma kolama , zastavit těch 6 nadrženejch kočiček - dát na bok a o fous to projde (to vše asi 2km po startu  :'( ) nějak držet káru na boku , nějak si neurazit hlavu, nějak to dostat hned zase na kola....a jako publikum 3 výborně se bavící běžkaři  :D cca 20m od smrku
neváhej a natočto tutově 1 cena (bral bych jen motorovou pilu  ;) ) zejtra dám saně s těma je to snažší (pokud se nezabijem než tam dojedem... :D )
 po 2 hod opruzu jedu jinady dom - přes cestu jen cca 30 cm průměr v 60 číslech, vole uvaž psy, přesekej a jeď dál...budeš mít upraveno (až do dalšího polomu  ;) ) tož konám načež najednou 4 šlufinky u mě a chtěj pomáhat .. Rosťovi to muje klofání bylo asi dlouhý, tož nelenil a ukous přední 4ku ... ;)
tož vysprávka konec klofání do smrku, vzpěračská minutka.... no jsem vorvanej... du na HU
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Palíza

  • Host
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #38 kdy: 18 Prosinec, 2010, 21:38 »
Tož Vénóóžku-dnes 33km po nádherně ujetý trati(něco jako na magistrále na posledním Nugetu v roce aincvaj)na hřebenech Brd.Zítra zase-to se musí využít ;D.Zkoušel jsem zase čtyřku-druhou jela Ráďa,lehký tréning na šediváka.Jedeš tam vůbec?

Ufo

  • Host
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #39 kdy: 25 Prosinec, 2010, 15:07 »
Tak u Ufů se  už týden stojí >:(. Led, zmrazky..

Za jak dlouho začnou psi ztácet kondici? (nikoli rychlost, jde mi o vytvalost)

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #40 kdy: 29 Prosinec, 2010, 10:36 »
Tak Vašíku, můžeš asi ukončit intezivní výuku maďarštiny, protože tři kousky už se odhlásily. Zatím zůstává jediná Anička Seréšová, tak uvidíme, jestli jí vydrží odhodlání.
Jinak tady umrzlýho sněhu poměrně dost, ale na shrnutejch cestách je to nadoraz a dost ledovatý.

palíza

  • Host
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #41 kdy: 03 Leden, 2011, 11:21 »
Tak hlásím,že to letos bude katastrofa >:( Tréning-žádnej,psi-bez chuti,ale zato kochání ala Lněnička,rychlost stabilní ala Ufo,pohoda ala Čůza.Nevíte kdo mi vyměnil haskouny za malamuty?Přihlaš se hajzle ;)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #42 kdy: 03 Leden, 2011, 11:31 »
Tož Vénóóžku-dnes 33km po nádherně ujetý trati(něco jako na magistrále na posledním Nugetu v roce aincvaj)na hřebenech Brd.Zítra zase-to se musí využít ;D.Zkoušel jsem zase čtyřku-druhou jela Ráďa,lehký tréning na šediváka.Jedeš tam vůbec?
tos je za těch 14 dní dost doku.vil  ;)
máme letos  v prosinci totální "propad" deficit cca 300km oproti loňsku, ale od 26. jsme jezdili denně
a teď cca  3 x 32 km konečně saně - psi v poho....pokud vydrží počasí (jako že ne, páč od Čt má bejt OBLEVA)tak snad něco doženem  :D  ;)
« Poslední změna: 03 Leden, 2011, 15:15 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #43 kdy: 04 Leden, 2011, 13:41 »
 :-[ tak dneska asi naposled SANĚ , dle toho co slibujou od Čt  :'(
po tréninku :
tak to byla nádhera  ;) sice jak zapadlo, byla docela kosa  ;), ale umrzlý rychlý...
32km /140 min bez jedinýho dloubnutí (ale s hoodně brzděním) skoro 14 průměrka  ;)  psi v poho, neutahaný  :D
a zas to sv. Petr musí doku.vit  >:(
« Poslední změna: 05 Leden, 2011, 08:47 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

palíza

  • Host
Re: NONSTOP 2011
« Odpověď #44 kdy: 05 Leden, 2011, 08:41 »
Tak já od 28.12. ani kára ani saně a mám obavy,že už to nebude ani na těch Brdech. :(