Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 :-))

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

:-))

(1/3) > >>

ježura:
http://www.novinky.cz/cestovani/164492-novou-turistickou-atrakci-v-berline-je-psi-taxi.html

Jak nastupuje do MHD s károu a 6 psama mě dostalo :o

sarka:
Konecne!!!!! doma vsichni spi a ja řvu to je ono, to je super a myslis ze by zvladl brasny a dogtrek,? my jsme dnes uspesne nacvicovali se vsemi chuzi bez voditka u nohy a bylo to super. HASKY NEJSOU ŽÁDNÝ BESTIE NEVYCHOVATELNÝ.   
skoda ze bydli tak daleko, mozna bychom si rozumeli- az na to jezdeni ve meste, jinak jsem nadsena, neni to ve psech, ale v pristupu k nim!

HelaL:
S tou MHD je taky hezký, že ho nikdo v metru neprudí s náhubkama a že ho pustí se "zavazadlem", co určitě přesahuje povolené rozměry :)

Jinak ze šestky v městském provozu mě jímá hrůza, ve srovnání s koňmni - koňský povoz je  kratší, koně řídíš opratěma, takže máš daleko větší kontrolu nad navigací (odbočovací pruh...) .
Se psy - stačí když ti leader na křižovatce při odbočování vlevo udělá chybu, může být celý tým mrtvý...
Nic proti jízdám po parku, v pěší zóně... super!

Janap:
Pro lidi to může být zajímavý, ale nepřišlo mě, že by to ty psy nějak bavilo.

admin_tombru:

V Berlíně je to co MHD asi v pohodě, do toho S-Bahn, což je vlastně takové nadzemní metro běžně lidi vjíždí s kolama. Myslím že je pro to vyhrazený i jeden vagón, tuším poslední.

V provozu už to podle mě bude dost horší, pochybuji že se pohybuje kdekoli po silnicích, spíš křižuje ten park na jehož koncích se se asi nacházejí různé ty "pamětihodnosti".

Je pravdou, že třeba v té "východní" části Berlína mají na chodníku mnohem více místa vyhrazeno pro cyklisty než pro chodce a cyklostezku jsou skoro všude a na takovou káru i dost široké. Taky tam spousta lidí jezdí na kolech a kola jsou opřená téměř všude a o všechno. Moc si nedovedu představit jezdit křížem krážem s károu Berlínem a nesejmout nějakého chodce, či cyklistu a po silnicích už vůbec.

Musí mít velmi pečlivě vybrané trasy.

Ale psíky ma teda vycvičené pěkně, až se mi nechce věřit že jsou to seveřáci...  :) A moje drahá a lepší polovička která je "vůdcem" naší smečky to komentovala také stejně, tedy že se jí ti pejsani moc šťastní nezdají.

Já nevím já pouze doghandler...  ;D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi