Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 RE: Daruji ESP

Diskuzní fórum > psi

RE: Daruji ESP

(1/7) > >>

M:
Pindal MiVo daruje své tři psy protože štěkají a vyhrabávají rok starý živý plot a taky někdy vezmou roha za zajícem  ;D. Tohle je prdel, jeden se zbavuje psů protože jsou nechtěný. Druhý, protože měl blbý spoluobčany, teda ještě má, takže daruje znova. Třetí protože je pes. ............ ;D Jděte do P....., sejdeme se v útulku - teda v domově pro seniory.
Miloš - proti všem ;D
PS : mám pro vás řešení - rok nemnožte, upíchněte "odpad" a příští rok na novo

Petr Weber:
   Sice se neznáme, ale docela bych ti přál to sámý co se stalo mě. Chtěl bych vidět jak bys to pak řešil. Ba ne kecam psům bych to nepřál. Ty nemůžou za to, že si magor, kterej si nevidí do huby a žvaní o něčem o čem netuší.

M:
Petře, úmysl nebyl tě napadnout ( i když s tím štěnětem to nechápu ( mám problém s magorem tak si pořídím štěně  ??? )) , ale oprášit moje avangardní myšlenky ohledně množení psů v souvislosti kam s odpadem. Vloni se tady nasekalo štěňat ESP jako prase. Poptávka nebyla, tak se rozdávali. Letos by normální člověk nekryl, protože by se bál co s tím bude dělat. Ale oni budou krýt ty samý vocasové a úpně stejně. Kdyby jsi chtěl udělat nějaký zajímavý vrh pro částečně svojí potřebu, tak ani nemáš šanci, leda že by jsi zbytku prohnal kulku hlavou ( taky řešení ). Takže kdyby se letos krytí omezilo, a někdo by měl v příštím roce problém kam se super pětiletým psem, tak ho ještě může prodat do super podmínek.   
A ještě jedna věc ( vůbec ne proti tobě ! ) : není porblém si pořídit 10 psů, ale zajistit jim důstojný důchod.
Pěkný den - Miloš z jiného světa

Rasťo.Š:
Miloš...obecne si myslím,že je chyba,že sa do mushingu púšťaš.Rozumiem Ti dobre o čo ti ide,ale isté veci proste nezmeníš.Fakt až na pár brutálnych výnimiek nikto psov nedochováva.Proste sa to "nejako" vždy vyrieši.Jedno ale viem,že ak náhodu existuje niečo ako minulé a buduce životy a nejako si to tam "hore zapisujeme",tak sme všetci musheri f peknej p... ;)
 ;D

Petr Weber:
   Jo máš pravdu. S tim štěnětem sem to podělal,ale nedokázal sem si představit, že budu bez psů a tak převážili pocity nad rozumem a tim, že nejsem schopen zajistit pro ní bezpečí. Tim to nechci omlouvat. Jedno značně je to moje chyba a chápu o čem mluvíš. Každopádně já se omlouvám za moji unáhlenou reakci na tvoji úplně normální poznámku. Sem zbytečně podrážděnej,ale to neni důvod,abych někoho urážel. Tak ještě jednou, omlouvám se.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi