Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ČHP na Vysočině

Diskuzní fórum > český horský pes

ČHP na Vysočině

<< < (2/3) > >>

danhakl:
Mam pred sebou seznam vsech clenu klubu CHP s adresami. Je to 100 lidi. Pokud mas zajem pouze o adresy, telefony tam nejsou, tak to projdu a vytaham z toho lidi z Vysociny (i kdyz hledat, kde se kazda vesnice nachazi se mi nechce). A nebo lepsi napad, naskenuju to a poslu ti to mailem. Doufam, ze se tim nedopustim poruseni zakona o ochrane osobnich udaju.

danhakl:
Tak jsem to prosel a jsou tu:

Joselovi Jana a Petr, Lukavec 174

Říha Jaroslav, Těmice 151

a nevim jestli ty vesnice jsou jeste nebo uz skutecne na Vysocine  :)

Qba:
Super - díky moc!
:)

RadekKotesovec:
Jarda Říha (jeden ze zakladatelů ČHP) už nechová, jeho posledního pejska (Čaka) mám já

jiri jecminek:
My jsme z Brna na vysočinu to není až tak daleko zdravíme jirka a Barnášek

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi