Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 karabiny

Diskuzní fórum > Trénink

karabiny

(1/3) > >>

danhakl:
Mozna debilni dotaz:

Karabiny (bezne, co jsou treba na snurach s amortizerem) zamrzaji. Jsem blbej ja nebo ty karabiny?

RomanH:
Zamrzne ti každá karabina, která se  dostane do styku s vodou, vodní párou a je dostatečně velká zima. Použij rozmrazovač zámků, mám to vyzkoušené a karabina vydrží nezamrzat několik desítek hodin.

danhakl:
To jsem rad, ze jsem si myslel to samy. Myslel jsem jestli se nepouzivaji nejaky specialni karabiny.

Hana SK:
Mne väčšinou stačí , ked na ne trochu dýchnem a povolí to.  ;)

šaman:
rozmrazovač zámků ok, ale ne u krčáků... smrdí to a psům se to může dostat na jazyk... Nejlepší jsou Italy Bronze ... používá je celej svět... jsou ze speciální slitiny a mají upravenou konstrukci... ale taky umí zamrznout, nicméně se i zamrzlé se otvírají mnohem snáz...
šaman

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi