Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 europasy a očkování

Autor Téma: europasy a očkování  (Přečteno 4687 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

sarka

  • Host
europasy a očkování
« kdy: 14 Leden, 2009, 09:05 »
Co mám dělat? Byla jsem si vyřizovat europasy. Psy mám načipované od místního veta mezinárodníma čipama 1,5 roku. Očkováky jsem měla ty žluté.

U veta v okresním městě jsem se dozvěděla, že kdo čipuje mezinár. čipama, musí už rovnou vydat očk. modré. Hrozně se rozčiloval, ale copak já za to můžu?

Když zjistil že jich potřebuju 6 ks, tak rezolutně prohlásil, že není úředník a očkování mi nepřepíše. Takže sice mám čipy  vedené v mezinár, registru, to jsem se ptala, ale platné očkování mám v těch žlutých. Ted vím, že jsem se měla v tý ordinaci otočut a jít jinam, kde by mi to přepsali.

Nebo mám jít za místím vetem a chtít po něm, aby mi to očkování přepsal on?

Nebo můžu nechat ty žlutý u těch modrých ?


Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: europasy a očkování
« Odpověď #1 kdy: 14 Leden, 2009, 09:13 »
Běž normálně ke svýmu vetovi, ať ti očkování přepíše z očkováků do "europasů" a orazítkuje.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: europasy a očkování
« Odpověď #2 kdy: 14 Leden, 2009, 09:51 »
No Tebe bych "chtěl" mít doma, nedělej z toho mezinárodní průser, normálně vložíš ty žluté do modrých a až vyprší data očkování tak je zahodíš a budeš razítkovat do modrých.
Prostě ano můžeš nechat ty žluté v modrých.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



sarka

  • Host
Re: europasy a očkování
« Odpověď #3 kdy: 14 Leden, 2009, 09:57 »
Až na to, že když jsem se na ptala po telefonu Kučery, řikal že to nevi a že se to dovim až jestli se to bude či nebu libit vetovi tam. ale rikal ze si to pokusi zjistit.

Nech bejt, ješte bys zjistil jakej jsem poklad ;D

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: europasy a očkování
« Odpověď #4 kdy: 14 Leden, 2009, 10:37 »
Šárko, my jsme takhle kdysi běžně přecházeli ze žlutých průkazů na modré, to znamená při závodech jsme předkládali žluté průkazy vložené do modrých, tak jak popisuje Djihad. Nikomu od Hrobu po Hustopeče to nevadilo. Přepisovat očkování mi připadá jako blbost. Lucka B.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: europasy a očkování
« Odpověď #5 kdy: 14 Leden, 2009, 11:53 »
U nás na závodech je to v poho (i když občas šťoura na kontrole ze státní veteriny může mít různý nápady), ale Šárka se ptá asi kvůli Šedivákovi, jezdí se do Polska (nevím jak letos). A není aktivnějšího a důležitějšího tvora než je polský veterinář ;D
Za přepsání nic nedá a bude mít klid.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: europasy a očkování
« Odpověď #6 kdy: 14 Leden, 2009, 12:16 »
Dělám to jak píše Djihad už 3 roky u ročních štěňat a zatim modrý + žlutý nikomu nevadil. Prošlo to v předloni v Itálii na MS, v Polsku na ME a loni i v Rastede :)

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:europasy a očkování
« Odpověď #8 kdy: 03 Listopad, 2023, 17:51 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:europasy a očkování
« Odpověď #10 kdy: 04 Únor, 2024, 11:41 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0