Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jak začít/rady pro začátečníka

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Jak začít/rady pro začátečníka

(1/1)

HelenSlav98:
Dobrý den,
Hrozně ráda bych začala s tímto krásným sportem-psím spřežením. Hrozně jsem se do tohoto sportu zamilovala a jelikož teďka objíždíme všechny možné závody. Tento víkend jsme byli na Šediváčkově longu a nešlo si nevšimnout jak musheři jsou společná komunita lidí co si pomáhají a jsou to prostě skvělý milý lidé. A většinou jsou to lidé co se tomu věnuji již  X let.

Chtěla bych Vás poprosit o rady do začátku. Jak začít,postupovat. Momentálně máme 4huskouny 9,7,4,3 měsíce... Ráda bych nějak začala je učit(ty větší samozřejmě ) ,nechci nic úspěchat ,nechci jim nijak ublížit. Proto se ptám jak pomalu začínat, jelikož moc žádná literatura ohledně mushingu není.
Ráda bych začala se staršími na koloběžce,ale znovu opakuji do budoucna vím že až od roka mohou začínat. Nevím jak přesně je lepší s psíkama začínat.

Předem moc děkuji za všechny vaše rady,postřehy,nápady.

Hezký večer všem!  :) :)

HuskyW:
Nejlepší by bylo asi najít si nějakého mushera v okolí a dojet k němu, podívat se na to v akci, pokecat... :) Odkud jste?

HelenSlav98:
Z Hostivic-Praha západ,ale nemám problém dojet i někam dál.

HuskyW:
Já jsem od Velvar, jestli chcete, napište mi na LusyW@seznam.cz :)

HelenSlav98:
Napsala jsem Vám. Moc děkuji!

Navigace

[0] Seznam témat

Odpověď

Přejít na plnou verzi