Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jen tak, pro představu...

Autor Téma: Jen tak, pro představu...  (Přečteno 1972 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Jen tak, pro představu...
« kdy: 28 Listopad, 2017, 15:54 »
Je to v návaznosti na velmi smutnou diskuzi, která zrovna frčí na FB..

V tabulce nejsou uvedeny štafety (v tomto případě nepodstatné), ani čistokrevní (jde mi pouze o čisté - jsou to závody pod hlavičkou IFSS/ESDRA).
Je tam kategorie a vedle počet českých zástupců v ní (vč. těch, kteří mají DNS hned v prvním kole, tj. všech uvedených ve výsledcích - ad kvóty).
Počet získaných medailí neuvádím. O tom to není.
Jsou to pouze 3 MS a 3 ME off-snow/on-snow zpět (2017, 2015, 2013, resp. 2016, 2014, 2012), ale nějakou vypovídací hodnotu to má... Nehledě na fakt, že co bylo před 20-ti lety, je vcelku dneska šumák.

Co z toho lze vyčíst, je vcelku patrné...

Co dokázali kluci a holky na Pireně a LGO se ví. Nikde jinde si myslím Češi výraznou stopu-bednu či její blízkost (a nikoli náhodnou, ale vícekrát obhájenou) nezanechali. Co se zavedených etapových závodů mid/long v Evropě týče. Možná ještě Border Rush.