Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 rozmary letošní zimy

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

rozmary letošní zimy

(1/5) > >>

Míra:
letošní zima nám moc nepřeje, většina závodů na sněhu byla zrušena, jako minulý víkend  v Bystřeci, kde nám po zrušení závodu začalo "malinko" foukat, ale zase tak zoufalé to přeci není, viz: http://pirane.rajce.idnes.cz/Bystrec08,_O.H.7.3/H

sarka:
ahoj, po druhe sozone, co se moc nevyvedla, me napada, jestli by nebylo lepsi si priznat ze zijeme v mirnem pasmu a lepsi uz to nebude a i  po škvořetickém datumu poradat karovy zavody tj jestli je lepsi sedet doma protoze neni snih, nebo jet aspon na karach, ja vim ze nekteri karovymi zavody opovrhuji, ale i oni jezdi 3/4 roku na kare, pokud nemaji klilu a nebydli nekde v horach. zadam aby me profesionalni zastanci sanovych zadovu nekamenovali ::)nejak mi uniklo kde se taky podepisuje, sarka

kavej:
Sari, souhlasim, my nemame to stesti a i kdyz je na vetsine uzemi CR snih, u nas neni, takze my jezdime celorocne kary i tak a o vikendech dojizdime na hory. Bylo by fajn mit vzdy termin na snehovy zavod a kdyby odpadl, tak by se jel karovy.

ježura:

--- Citace ---nejak mi uniklo kde se taky podepisuje, sarka
--- Konce citace ---
Pokud jsi přihlášená, podepisovat se nemusíš ;)

sarka:
jo,na to jsem pak prisla kdyz jsem to videla, uff, dnes mam za sebou 8 km peší chuze s 8 psy a 3 detmi sla s nami jeste kamoska se svymi 2 psy
..

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi