Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Termínové kalendáře

Diskuzní fórum > Závody

Termínové kalendáře

<< < (2/5) > >>

TomH - www.rebelsport.cz:
 ;D Leni, uz jsem zvazoval pro - duchodce spec. kategorii  ;D - neboj - vis, ze bez Tebe si to nedovedeme predstavit  ;)

ježura:
V tom případě ještě prosím rozdělit na podkategorie: vetchý stařec a vetchá stařena! Aby mi nějakej dědek vyšeptalej nevyfoukl první místo! :D

HuskyW:
No já zase přemýšlím, že bych z důchodců udělala malé spřežení, elánu mají dost, jen omladině nestíhají  8) Jenže to je zase potřeba pořídit tříkolku... Nechci prosazovat další kategorii, jen se mi to vnuklo do mých plánů :) (měla bych to od 10 do 14 let...)

...jestli tedy mluvíte o psích důchodcích  ;)

No už aby začala sezona   ;D

Dan:
Stejně to v Trnávce bude vypadat jako na honu.Všude samej myslivec,v kotli nákej gulaš snad z divočiny a okolo na řetazech samá kachna.Chlupatý uklidíme pěkně dozadu a nakonec aby nekazily jméno moderního muschingu.
Tak ti nevím Bahu jestli to má nějakej význam.
Jestli nebude lepší se na to vy......
No a tu kategorii duchodcu bych prosil rozdělit na chlupatý a plešatý.At mám taky nějakou medajlu. ;D :D

TomH - www.rebelsport.cz:
Dane, jsou to od Tebe pro mne celkem rány pod pás.. Ale samo máš právo na svůj názor... :-[

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi