Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Termínové kalendáře

Diskuzní fórum > Závody

Termínové kalendáře

(1/4) > >>

admin_tombru:
MUSHING - http://www.mushing.cz/index.php?kod=&modul=zavody

CANICROSS - http://www.canicross.cz/terminovka.htm

CANICROSS-MARATON - http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/terminovka--tour-de-beskydy-horske-maratony--2008

DOGTREKKING - http://www.dogtrekking.info/terminovka.htm

VencaN:
 ;D

TomH - www.rebelsport.cz:
Trnavský SPRINT 2008

Po vzajemne dohode s Hlavnimi partnery zavodu, po vysvetleni nastale situace, jsme se dohodli k posunu terminu Trnavskeho sprintu na 1.11.-2.11.2008. (a jsem zvedav, komu se trefim ted...)

Informace všem příznivcům - Trnavský SPRINT 2008 se uskuteční v termínu 1.11.-2.11.2008. Potvrzujeme, že tento závod pro letošní rok budeme navrhovat na udělení statutu mistrovství ČR ve sprintu off snow.

bering:
Průběžně doplňovaná termínovka závodů:
http://www.bering.estranky.cz/clanky/o-canicrossu/terminovka-zavodu-v-canicrossu-

ježura:

--- Citace: TomH - www.alaskan.cz  25 Červen, 2008, 09:25 ---Trnavský SPRINT 2008

Informace všem příznivcům - Trnavský SPRINT 2008 se uskuteční v termínu 25.-26.10.2008. Potvrzujeme, že tento závod pro letošní rok budeme navrhovat na udělení statutu mistrovství ČR ve sprintu off snow.--- Konce citace ---

Tome doufám, že se budou moct projet i ti starší pomalejší...slibuju, že se žádnýmu mistrovi off snow nebudu plíst do cesty  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi